Şimdi Ara

Turkcell Sari Kutu Suresi Dolacak Punlar ile Thule Enroute Çanta ve Philips AEA2000 Bluetooth Müzik Alıcısı (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
322
Cevap
14
Favori
17.131
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: crossfire

www.turkcell.com.tr 'den taşınabilir şarj cihazlarına bakıyorum, hepsinde "çok yakında turkcell.com.tr'de" yazıyor. Alabileceğim mağazalarda bana çok uzak, tek şansım netten almak. Var mı bir çözümü?

Hesabımdan çıkış yaparak ara sıra stokları yokla. Renklerine de bak. Stokta gördün mü hemen sepete ekle deyip devam et.

Şu 59,9tl lik urban revoltu bugün stoklarda gördüm ara ara.

http://www.turkcell.com.tr/cihazlar/aksesuarlar/urban-revolt-tasinabilir-sarj-cihazi-4400-mah?place=device_category

Yakalama şansın var yani.

• Kablosuz mouse siparişi geçtim... Alınacak birşey kalmamış
  • Bu gün öğrendim bir hafta süresi var sanırım, 2038 puanla ne alabilirim ?
  • 6860 puan var ama alınacak birşey bulamadım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • XgandalfX kullanıcısına yanıt
    evet yeni oyun var ama ordan bişey çıkmaz, çok az puan veriyor. zaten sene sonuna kadar ordan kazandıklarını harcaman gerekiyor diye biliyorum.

bizde çok geç kayıt olduk sarıkutuya 2014 mayısta falan yoksa eski aboneyiz alırdık mutlaka bişeyler.

ama 2 sene sonra siliniyorsa puanlar güzel bişey alırız heralde baya puan birikir 8000 şuan, bişeyler cıkar heralde o zamana kadar bu sarı kutu olayını devam ettirirseler tabi.
  • Güzelmiş gerçekten
  • sonunda kontratlı cihazım geldi, gelene kadar türkcell'inde tele kuryeninde başlarının etini yedim ama 130 tl lik s cover yollamışlar sağolsunlar. yarında harici şarj aleti geliyor kısmetse
  • axeleon kullanıcısına yanıt
    Bilgi için teşekkür ederim. 8500 küsür puan var. Seneye kadar 10.000 olur sanırım.
  • Çantaya ihtiyacım var.Acaba biri şans eseri stokta oldugunu görüpte beni alıntılayabilir mi?
  • arkadaslar 50 liralik cekim var sari kutudan magazadan gidip istedigim urune fark veripmi aliorum acaba aydinlatirmi birisi Teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar benim 3100 puanım var. Sarı kutu yarışmasından da 500 küsür puan bu puanları nasıl birleştireceğim. Hediye çekini alamıyorum

edit:
    quote:

8. Kampanya kapsamında kazanılan oyun puanları, kampanya sonunda Turkcell Sarı Kutu üyelerinin Sarı Kutu puan hesaplarına 2-5 Ocak 2015 tarihleri arasında eklenecektir. Kampanya kapsamında kazanılan puanlar, 31.01.2015 tarihine kadar kullanılabilir olacaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bluecns -- 24 Aralık 2014; 20:24:58 >
  • 50tl'lik çek aldım bende ama alacak hiç bir ürün yok :) ne önerirsiniz ?
  • Magazada alacak bir şey bulamayınca piyango bileti aldım. Puanın boşa gitmesinden iyidir.

• Bende milli piyango bileti aldım belki şans bize de güler

• öneri için teşekkürler,

ya stoklara girmesini bekleyeceğim ya da önerdiklerinizi alacağım

ama anneme ve babama dedik mi bunlar stoğa girene kadar 5 dakikada bir sayfayı yenileyin diye :) tamam dediler :)
  • urban harici şarj aleti aldım 50tl'ye
  • Alacak doğru dürüst bir şey kalmamış. Bahse girerim Turkcell 1 Ocak'ta tüm stokları doldurur. Bari stokta olmayanları gösterme di mi?
    Mecruben ben de T-Fit aldım. 69 TL'ye geldi.

https://www.turkcell.com.tr/cihazlar/aksesuarlar/turkcell-t-fit?place=device_category
  • Avans puanı nasıl alırız arkadaşlar 8400 puan Var nasıl yapalım bilemedim

• okanabim O kullanıcısına yanıt
    Ben de aldim bekliyorum bakalim

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.