Şimdi Ara

Turkcell Sari Kutu Suresi Dolacak Punlar ile Thule Enroute Çanta ve Philips AEA2000 Bluetooth Müzik Alıcısı (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
322
Cevap
14
Favori
17.130
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ARKADAŞLAR NASIL ALIYORUZ İNDİRİMLİ OLARAK BİR ARKADAŞ BİLGİ VERSİN LÜTFEN...
  • Önce sarı puanlarınla turkcell sayfasına girip 3500 puan karşılığı 50 TL indirimi satınalıyorsun. Telefonuna SMS ile bir kod geliyor. Sonra almak istediğin ürünü sepete atıyorsun. Sepette "İndirim Kod Alanı" yazan kısma SMS ile gelen kodu yazıyorsun. Otomatik indirim gerçekleşiyor. Sonra ödeme yapıyorsun.
  • mause ihtiyacım vardı onu gidermiş olduk :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ch4ylak

6k puan bizde bakınalım ne var uyguna..

Edit; philips bluetooth müzik alıcısı satışa çıkmamış..
    Çoğu ürün satışta yok, mağazadan alabilirsiniz diyor.
    Ne işe yaradı bu hediye çeki şimdi.

Yok diyenlerin çoğunun o rengi olmadığından yok diyor.

Örneğin kulaklıklar. Renk değiştir var bazıları.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GOXIN

Sonunda Philips siparişimi kargoya vermişler ama takip imkanı yok sanırım. Herhangi bir bağlantı yok sadece çıktı diyor Şimdi bekleyeceğiz bakalım ne zmn gelecek. Sistemi hiç beğenmedim.

Sipariş numaran ile kargonu interglobalden takip edebilirsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Omer_Faruk.

quote:

Sonunda Philips siparişimi kargoya vermişler ama takip imkanı yok sanırım. Herhangi bir bağlantı yok sadece çıktı diyor Şimdi bekleyeceğiz bakalım ne zmn gelecek. Sistemi hiç beğenmedim.

Teşekkürler ama ürün teslim edildi. Bu bilgi site üzerinde bir yerde yazıyor muydu?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Omer_Faruk.

quote:

Teşekkürler ama ürün teslim edildi. Bu bilgi site üzerinde bir yerde yazıyor muydu?

Googleye turkcell kargo takip yazınca çıkıyordu hocam

• Turkcell de geçirdiğimiz her ay eklenen puanlar ve birikmiş puanlar ay sonu sıfırlanıyor mu?
  • Philips bluetooth alıcıyı uygun bir fiyata satmak isteyenler benle bağlantıya geçebilir.
  • Beyler magzalara hiç baktiniz mi? Hiç magzadan urun alan var mi?
  • bi kulaklık aldım ayın 19unda hala siparişiniz alınmıştır diyor. kaç gün geçti herhangi bir ilerleme yok. iptal falan etmesinler de.
  • ayın 17 sinde kontratlı olarak aldığım cihaz hâla gelmedi. Kontratlı olarak alışveriş yapan varmı acaba siteden ? kargo normalde tele kurye'ye teslim edilmiş ama telefonlara bakmıyorlar
  • 5.6k puanla nasıl ve ne indirim alabilirim? Fikri olan var mı?
  • 50 tl lik kodu aldım bu kodu ne zamana kadar kullanabilirim?

• ya az önce yazdım 10-15 dk ya geçti ya geçmedi, şimdi siparişlerim kısmına bakıyorum "Herhangi bir siparişiniz bulunmamaktadır." hatası alıyorum. ürünü iptal mi ettiler anlık bir sorun mu başına gelen var mı.?
  • quote:

Orijinalden alıntı: aqhuan

ya az önce yazdım 10-15 dk ya geçti ya geçmedi, şimdi siparişlerim kısmına bakıyorum "Herhangi bir siparişiniz bulunmamaktadır." hatası alıyorum. ürünü iptal mi ettiler anlık bir sorun mu başına gelen var mı.?

Ben dün akşam sipariş ettim benim de siparişim görünmüyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: korsankedi

bir liste yaptım bazılarını siteden alamıyoruz ne zaman gelir acaba belli değil

http://www.turkcell.com.tr/cihazlar/aksesuarlar/scosche-boomcan-mini-hoparlor?place=device_category
    http://www.turkcell.com.tr/cihazlar/aksesuarlar/caselogic-jaunt-noteebooktablet-sirt-cantasi?place=device_category
    http://www.turkcell.com.tr/cihazlar/aksesuarlar/logitech-m187-kablosuz-mouse?place=device_category
    http://www.turkcell.com.tr/cihazlar/aksesuarlar/logitech-z50-multimedia-hoparlor?place=device_category

Ürünler yok diyen arkadaşlar.

Türkcell hesabından çıkın.

Ara ara ürünleri yoklayın. Bazen sepete ekle butonu çıkıyor. Hemen sepete ekleye tıklayın.

Sonra telefon numarası ve şifreyle giriş yapın.

Artık alabilirsiniz.

Kendi hesabınla girdiğinde çoğu ürünü yok gösteriyor.

___

Hesabımla giriş yaptığımda senin ürünlerin hiçbiri yoktu.

Çıkış yaptım. Mausenin hem siyahı hem beyazı var. Yetiş.

Bu yöntemle arkadaşlara kulaklık aldık.
     Turkcell Sari Kutu Suresi Dolacak Punlar ile Thule Enroute Çanta ve Philips AEA2000 Bluetooth Müzik Alıcısı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi biuu -- 23 Aralık 2014; 17:50:38 >

• zaten neredeyse bütün ürünlere çok yakın da diyor. ay sonuna kadar zaman var? bu puanlar her sene mi siliniyor? nasıl oluyor? önceki senelerin puanları hep silindi mi yani :D
  • Ayın 19 U Philips Bluetooth müzik alıcısı aldım hala gelmedi.dağıtıma çıkmıştır diyor sabahtan beri.
    Edit:ürün geldi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi keremyan -- 23 Aralık 2014; 19:20:05 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.