Şimdi Ara

TURKCELL PAKETLER GÜNCEL KAMPANYALAR FIRSATLAR 7 gün / 24 Saat SORU-CEVAP,YARDIM,TAVSİYE,TAKTİK (626. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: batkent Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 3 Misafir - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
23.247
Cevap
683
Favori
1.206.302
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
201 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 624625626627628
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar 8-12 gb arası en uygun tarife şu an nedir? ilk sayfadaki kampanya linklerine tıkladığımda sayfada yazan güncel fiyatlar çıkmıyor.

dev80 paketini almıyorum çünkü kampanya kovalamakla elimde telefonla uğraşmak istemiyorum. Hattı turkcelle taşıyacağım öneriniz nedir?

Her türlü kampanya uygundur 26 yaş, faturalı, faturasız vs...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1312K -- 14 Ekim 2021; 19:45:48 >
  • Merhaba rahat pakette bir hattımız var interneti artik az geliyor.
    50 tlye kadar mumkun olan en fazla internetli nasil bir pakete geçebiliriz ne tavsiye edersiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1312K kullanıcısına yanıt

Akıllı 15 GB 59 TL

Rahat 20 GB 57 TL

Önce Turkcell faturasıza taşıyıp,faturasızdan geçmelisiniz.

• Murat Burç M kullanıcısına yanıt
    Btkya gore devir oldugu icin yeni hat olarak gecmiyor diyor bakalim deneyip gorecegiz linkteki konuyada cevap yazarim

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Merhabalar
    Turkcell hattımı kıbrısta kullanmak istiyorum. En azından interneti Yurtdışında avantajlı nasıl kullanabilirim?

• mate123 M kullanıcısına yanıt

Faturasız da bu paket var hocam;

Eğer yeterli değil derseniz, başka tavsiyeler de sunabilirim.

• trmp T kullanıcısına yanıt

Bence bunu araştırın derim hocam;

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-842350F0A -- 15 Ekim 2021; 11:15:16 >
  • Malesef yaş tutmuyor :) teşekkür ederim.

Tasidim hattı.

• mate123 M kullanıcısına yanıt

Rica ederim hocam, hayırlı olsun yeni operatörünüz

• Teşekkürler fakat ben 1 haftalık tatil için demiştim.

• Bu Dev80 paketini enpara ile alınca taksit yapılıyor mu? Yapan var mı?

Normalde tl yüklemeye taksit yapmıyor, ama faturya yapıyor. Garip bir durum.

• şu aralar faturalıda cazip paket ne var bilen var mı? vodafone'da 80 tl ödüyorum 20 gb net diğer ıvır zıvırlar ama çekim gücünden memnun değilim. açıkçası dakika için 150 dk bile yeter de internet lazım.

bir de netten başvurularda e-sim isteyebiliyor muyuz? veya bayiye gidip e-sim ile geçmek istesem sitedeki tarifeleri kullanabilir miyiz? teşekkürler

• OkumadanAlma kullanıcısına yanıt
    Hocam Akıllı 4GB kullanan bir hat var. Geçiş yapalı 1-1.5 ay oldu. Akıllı paketlerde ilk 3 ay cayma olmadan faturasız hatta geçiş yapabiliyoruz. Eğer geçersek ne çıkar karşımıza acaba?

Faturasız hatta geçip Selfy Yeni Sosyal tarifesine taşımak istiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Desident -- 16 Ekim 2021; 16:34:59 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • rockyy R kullanıcısına yanıt
    Turkcell 60 gb 101 tl ve 20 gb 65 tl var.

Vodafone 30 gb + sınırsız sosyal medya 129 tl var

• Cayma faturasıza geri geçersen yok sanırım. Direk başka operatöre taşırsan cayma çıkmıyorsa online başvuru ile geçin bari sınırsız selfy tarifesine. Hatta direk online başvuru ile Turk Telekoma geçilirse cayma ne kadar çıkıyor öğrenin,zira faturasıza geri geçtiginde 35 TL 1 GB 500 dk olayı var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OkumadanAlma -- 16 Ekim 2021; 16:49:48 >
    Bakalım hocam akşam arayıp sorayım teşekkürler

Faturasıza geçince de cayma cıkıyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Adam Vodafone kullanıyorum,çekimi kötü memnun değilim Turkcell düşünüyorum yazmış sen yine de Vodafone paketi öneriyorsun.

Sende ki bu Vodafone fanatikliği Turkcell ve Turk Telekom konularında Vodafoneden memnun degilim diyerek paket/tarife soranlara tekrar Vodafone önerecek kadar zıvanadan çıktı.

• Beyler merhaba, ileri yaş grubunda bulunan bir yakınım var ve farklı bir operatörde hattı var. Hattının Türkcell'e numara taşıma vb. gibi işlemlerin takibi için öncesinde hattını yasal olarak bana devretmek istiyor. Kendisi yani mevcut hat sahibi bayiye gitmeden E-devlet üzerinden abonelik devri neden olmuyor hala?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi programmer_onur -- 16 Ekim 2021; 17:19:37 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Vodafone fanatikliğim falan yok, adam Türk Telekom'a geçse Vodafone'u mumla arayacak.

Hakkına girmeyeyim diye Türk Telekom önermiyorum. Babamın firması mı Vodafone?

Şehirde çekmeyen telekom'u önermemi beklemiyorsunuz her halde?

Turkcell'i Vodafone'u önerip Turk Telekom'u önermeme sebebim de bu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-9A0BECBC3 -- 16 Ekim 2021; 17:34:45 >
  • 
Sayfa: önceki 624625626627628
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.