Şimdi Ara

TURKCELL PAKETLER GÜNCEL KAMPANYALAR FIRSATLAR 7 gün / 24 Saat SORU-CEVAP,YARDIM,TAVSİYE,TAKTİK (1110. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: tanjuuyilmaz Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 12 Misafir (7 Mobil) - 5 Masaüstü8 Mobil1 iOS4 Android
5 sn
22.600
Cevap
669
Favori
1.150.377
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
200 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
42. Sırada  bugün en iyi #2
Sayfa: önceki 11081109111011111112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Hocam bu paket çok ucuz Turkcell için. Bana önerdiği fiyat 320 TL aynı 15 gb 1000 dk için

• Turkcell yeni hat ücreti en son ne kadar oldu?

• remy_ kullanıcısına yanıt
    Aynı kampanyayı banada teklif ediyor fakat taahüdün bitmesine 42 gün var. Geçersem ceza ödermiyim acaba?

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Sanırım turk telekom a geçeceğim . e-sim tarifesi çok uygun gözüküyor

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • autebay A kullanıcısına yanıt

Ödenmiyor ben geçtim..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu teklifleri nereden görüyorsunuz?

• remy_ kullanıcısına yanıt

Benim de 42 gün var. Bana da önermişler bunu. Normalde 20 GB kullanıyorum ama 15 GB + 5 GB sosyal medya da yeter gibi geliyor. Başka teklif gelir mi acaba? Git gel yapmayı düşünüyordum ama bunun sayesinde uğraşmadan hallederim gibi görünüyor...

• Informed I kullanıcısına yanıt

Yeni hat 850 lira. Yanında 10gb ve 750dk veriyordu sanırım, yanlış hatırlamıyorsam

• Turkcell’e geçtim, şu an faturasızım. 15GB+1000dk=240TL diyor. 1 Nisan’da daha iyi teklifler olur mu? Beklesem mi bilemedim

• KaptanMemo1234 K kullanıcısına yanıt

Vergiler dahil mi 850?

• pharm4vita kullanıcısına yanıt

Türkcellden çıkmak istemiyorsanız eğer faturasıza geçin sonra uygulamadan daha uygun tekliflerle geri faturalıya dönün. Arada ücret çıkar mı faturasıza geçerken diye sorun.

• Informed I kullanıcısına yanıt

Bayiden bayiye değişir. Özellikle şimdi aysonu. Bazıları ücretsiz bile veriyor. Araştırmak lazım. Ama bu konuda genellikle Vodafone çok ucuzluk yapar. 100 liraya bile yeni hat almanız mümkün. Bayileri gezmeniz gerekir.

• circassianman kullanıcısına yanıt
    Kimse ücretsiz vermez. Öyle bir şey yok verilir kulanılmış numara olur sıfır hat kimseye verilmez yanlış bilgi vermeyin

• Sürpriz Ekstra 20 GB kullanıyorum ve kontrat bitimine 40 gün kaldı. MH 15GB+5GB Sosyal medya için 230 TL istiyor ama bir kontrat yapmazsam da eski tarifem taahhütsüz olarak 170TL'den devam edecekmiş. Hal böyle olunca taahhüt veresim gelmiyor. 170Tl'lik pakete devam etsem bir sorun yaşar mıyım sizce veya gelecekte daha iyi bir kampanya çıkar mı

• tryaman T kullanıcısına yanıt
    Fiyatı artabilir, paket kapatılabilir. Tehlikeli bence. Şu zamanda en iyisi taahhüt vermek

• .

• superbox aldım cihazla birlikte iptal edebilir miyim. beğenmedim. yada en ekonomik nasıl yapabilriim

• circassianman kullanıcısına yanıt
    Yok hocam turkcell faturalida kalmak istiyor

• Turkcell de en mantıklı paket bu sanırım. Hazır kart dan faturalıya geçişte çıkıyor. Turkcell com dan geçiş yaptım yeni.
    TURKCELL PAKETLER GÜNCEL KAMPANYALAR  FIRSATLAR 7 gün / 24 Saat SORU-CEVAP,YARDIM,TAVSİYE,TAKTİK

• mu5tafa kullanıcısına yanıt
    Turkcell de mantık her geçen gün bitme durma noktasına geliyor. İnternet giderek azalıyor fiyatlar giderek artıyor. Bol star 20 daha 15-20 gün önce 180 lira idi.

• 
Sayfa: önceki 11081109111011111112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.