Şimdi Ara

Turkcell paketler

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
941
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Evet bu konuyu özellikle Turkcell müşteri hizmetlerinin daha doğrusu üst düzey yönetimin haberdar olmalarını istiyoruz, eski müşterilerine sahip çıkmalarını istiyoruz kazanmalarını istiyorum, bana öyle bir teklif sunsunlar ki ben kabul edeyim diğer operatöre gitmeyeyim, aynı tarifede diğer operatör ile fiyat farkı 20 (yirmi) tl fark olmamalı, yetkililer kalite farkı diyecekler ama bu kadar büyük rakam farkı olmamalı diye düşünüyorum.
    Siz nasıl düşünüyorsunuz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hocam bulunduğnuz yerde Türk Telekom iyi çekiyor sa turkcelli bosverin . Turkcell kullanmak ayrıcalık değil . Bende 2.5 aydır turkcelli deyim telefonum 4.5g yı desteklemiyordu Digiturk play dan 3G formatında maç izlemek için turkcelle geçtim.yani Türk Telekoumun interneine guvenemedim . İşin doğrusu Türk Telekom kendini baya geliştirdi . Turkcelle geçtim ama çok bi fark göremedim . TURKCELL diğer operatörlei ikiye katlıyor fiyat anlaminda.. Önümüzdeki ay tekrar Telekoma tasiyacam hattımı
  • Saçma bir konu. Turkcell'in üst düzey müdürleride burayı okuyordu. Kaldı ki 3 operatörde eski abone önemli değil.
  • donanimhaber.com site olarak Türkiye çapında ses getiren bir site, bilgi portolu

Okumasa bile bi şekilde haberleri olacaktır

Önemli olan sesimizi duyurmak fiyatları asağı çekmek

Gündem oluşturmak...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • d-smart üyelik bitimlerinde "aboneliğimi yenilemeyeceğim" ve ya "başka bir yayın sağlayıcı firmaya geçeceğim" dediğim zaman çok güzel indirimler alabiliyorum. Fakat bu Turkcell kestirip atıyor.Kaliteli hizmet fiyatlar kaliteye göre makul falan falan... sanki kendilerinden başka mobil operatör yok. bu firmadan indirim almanın bir yolu yok mu ?
  • Ben doğru düzgün paket bulamadım ya ucuz

not: faturasız
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.