Şimdi Ara

Turkcell Numara Taşımada Kalan TL İadesi (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
162
Cevap
5
Favori
74.414
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: hunter_06

Dinamik nakit iade linkinden talep yapacağım hattınıza ait iade talebi bulunmamaktadır uyarısı geliyor.

bende de aynısı oluyorbende de aynısı oluyor
  • Şimdi başvuru yaptım, 15 gün içinde sonuçlandırılacaktır gibi bişey dedi bakalım.
  • Bu uygulama halen devam ediyor mu? 40 tl var, turkcell iade eder mi?

Hattı avea'ya taşımayı düşünüyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 28 aralıkta başvurmuştum. Bugün hattımdaki 28 liram yatmış. Geçte olsa paramızı alabildik. Yıl sonuna denk geldiği için sanırım böyle oldu.

@Kef14

Evet hala iade ediyorlar. Aşağıdaki linkten başvurunuzu yapabilirsiniz. Yalnız taşıma tamamen tamamlandıktan sonra kalan tl nizi sorguda görebilirsiniz. Başvurudan 15 gün içinde iade ettiklerini söylüyorlar. Bizimkisi biraz uzadı. Yukarıda belirttiğim nedenden ötürü olsa gerek.

http://www.turkcell.com.tr/tr/dinamik-nakit-iade

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cirrus- -- 22 Ocak 2014; 18:34:09 >
  • Başvuru Tarihi 18 Ocak 2014; 0:10:14
    Para iade tarihi 22 Ocak 2014 Saat 16 civarı.

3 günde geldi 56 lira. Teşekkürler Turkcell...
  • quote:

Orijinalden alıntı: flodd

28 aralıkta başvurmuştum. Bugün hattımdaki 28 liram yatmış. Geçte olsa paramızı alabildik. Yıl sonuna denk geldiği için sanırım böyle oldu.

@Kef14

Evet hala iade ediyorlar. Aşağıdaki linkten başvurunuzu yapabilirsiniz. Yalnız taşıma tamamen tamamlandıktan sonra kalan tl nizi sorguda görebilirsiniz. Başvurudan 15 gün içinde iade ettiklerini söylüyorlar. Bizimkisi biraz uzadı. Yukarıda belirttiğim nedenden ötürü olsa gerek.

bu post çok iyi oldu

teşekkürler

• quote:

28 aralıkta başvurmuştum. Bugün hattımdaki 28 liram yatmış. Geçte olsa paramızı alabildik. Yıl sonuna denk geldiği için sanırım böyle oldu.

@Kef14

bilgilendirme için teşekkürler, ben formu dolduruyorum "Hattınıza ait iade bilgisi bulunamamıştır" şeklinde hata mesajı veriyor, için 40-45 tl civarında para vardı!

• @Kef14

Hattınızı taşıyalı 90 günü geçmiş miydi? Geçtiyse iade etmiyorlar.
  • Anlayamadım, 2 senedir Turkcell'deydi, belki daha fazladır 3 senede olabilir, Hattı Avea ya taşıdım 2 gün oldu...
  • @speedman

Operatörler yıl başlarında telsiz kullanım ücretini sizin adınıza toptan ödüyorlar. Hal böyle olunca iade olayında yıl sonuna kadar kalan telsiz kullanım ücretini kesip öyle iade gerçekleştiriyorlar. Daha yılın başında olduğumuz için 2014 sonuna kadar olan telsiz kullanım ücretini sizden kesecekler. Yani fırsatları varken sizden o ücreti alacaklar.

@Kef14

Verdiğim linkten olması lazım. Ben bu linkten iade almıştım. Eğer olmazsa müşteri hizmetlerini arayıp işlemlerinizi yaptırabilirsiniz. Oradan da oluyor.
  • quote:

@speedman

Operatörler yıl başlarında telsiz kullanım ücretini sizin adınıza toptan ödüyorlar. Hal böyle olunca iade olayında yıl sonuna kadar kalan telsiz kullanım ücretini kesip öyle iade gerçekleştiriyorlar. Daha yılın başında olduğumuz için 2014 sonuna kadar olan telsiz kullanım ücretini sizden kesecekler. Yani fırsatları varken sizden o ücreti alacaklar.

@Kef14

Verdiğim linkten olması lazım. Ben bu linkten iade almıştım. Eğer olmazsa müşteri hizmetlerini arayıp işlemlerinizi yaptırabilirsiniz. Oradan da oluyor.

Turkcell den SMS geldi geri gelirsen bakiyeni kullanabilirsiniz.diyor
  • Bu ne yaa böyle bi telsiz ücreti mi mevcut ?

53560652xx

Bakiye 16,7 TL
    Telsiz ücreti 13,5 TL
    Kalan 3,2 TL
  • quote:

Orijinalden alıntı: abrajj

Bu ne yaa böyle bi telsiz ücreti mi mevcut ?

53560652xx

Bakiye 16,7 TL
    Telsiz ücreti 13,5 TL
    Kalan 3,2 TL

uyanıklar her şeye kılıf buluyor.

bu ne biliyor musun hocam..
    yıllık senden tahsil ediyor nasılsa gittin diye..yıllık telsiz kullanım vergisini almış 3 tl kalmış..
  • http://www.turkcell.com.tr/tr/dinamik-nakit-iade

Yukarıdaki linkten ben de iade talebinde bulundum 15 gün içinde iban numarama kalan bakiyemi yatıracaklarını belirttiler. Hadi hayırlısı..
  • %10,44 vergi kesiliyormuş
  • quote:

Orijinalden alıntı: elk-elektronik8606

%10,44 vergi kesiliyormuş

ne vergisi telsiz kullanım mı
  • telsiz vergisi kesiliyorsa tekrar türkcell e geçin yine taşıma yapın bu sefer kesilmiyor

çünkü
    aralıktan ocağa kadar hat turkcellde kaldığında telsiz ödemesini yapmak durumunda kaldığı için bunu aboneye yansıtıyor
    ama yıl içinde yapılan geçişlerde bunu yapmıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • telsiz kullanım bedeli de olmayabilir varsayalım 200 tl bakiye varken 20 lira mı kesiyor
  • arkadaşlar numaramı aveadan türkcell e taşıdım 2-3 güne geçer dedi hattımda 23.65 TL bakiye var bunu nası gerei alabiliriz?
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.