Şimdi Ara

Turkcell Numara Taşımada Kalan TL İadesi (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
162
Cevap
5
Favori
74.423
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu konudan sonra -8 tl olunca gecmek farz oldu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • http://www.turkcell.com.tr/tr/musteri-iade-sorgulama

http://www.turkcell.com.tr/tr/nakit-iade

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Genuine Leather -- 7 Mart 2015; 17:24:37 >
  • Girmiş olduğunuz telefon numarasına ait bilgi bulunamamıştır. Bilgilerinizi kontrol ederek tekrar deneyiniz. Hatası veriyor.
  • 3qzotix 3 kullanıcısına yanıt
    bana da aynısını diyor.
    bana da aynı hatayı veriyor. nasıl çözdünüz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: shockwave error

bana da aynı hatayı veriyor. nasıl çözdünüz?

Çözemedim. 9 lira turkcelle kaldı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: wero

Merhaba arkadaşlar Avea hattımın birinde 1400 tl Turkcell hattımın birinde 500 kusur tl ve yine Turkcell hattımın birindede 2000 tl bakiye var miktarlar oldukça yüksek ben şimdi bu hatlarımı taşımak için başvuru yapsam ve sonra da tl iadesini istesem Avea yada Turkcell problem oluşturur mu?Miktar yüksek olunca fatura isteniyor diye yazılmış bu doğru mu mobil operatörlerin tecrübeli üyeleri bu konuda ne diyorsunuz?

Birde süreç nasıl işliyor?Ben gidip hattımı taşımak için başka operatörün abone merkezine başvuru yapıyorum hat taşınınca bakiyemin kaldığı eski operatöre mi başvuruyorum?

Hocam bu kadar çok Tl yüklemeye korkmuyor musunuz?
    İnternet paketiniz bitse farkında olmazsanız 1gb harcamadan Tl niz sıfırlanır.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    link değişmiş. buradan yapılıyor artık

http://www.turkcell.com.tr/tr/dinamik-nakit-iade
  • quote:

Orijinalden alıntı: shockwave error

link değişmiş. buradan yapılıyor artık

"Hattınıza ait iade bilgisi bulunamamıştır." diyor.
  • İade için giriyorum . Bu linkler sorgulama lingiymiş arkadaşlar. Başvuru ile ilgili link var mı ?
  • Bu ne yaw giriyoruz direk numara taşıma bloku çıkıyor.hem niye kendiniz gönderin niye böyle birşeye ihtiyaç duyuluyor ki. Yeterince yedirdik zaten

• Turkcell'de TL iadesi almak sıkıntılı anlaşılan. Adamların sürekli link değiştirmesi, zorluk çıkarması hiç hoş değil.

Ben de Turkcell Hazır Karttan Vodafone faturasıza geçiş için başvurdum dün. Ama Turkcell'de de 36 TL bakiyem var. Geçiş tamamlandıktan sonra bu paranın iadesi için uğraşmak yerine kardeşime TL transferi yapmayı düşünüyorum. 30 TL transfer edeceğim ve 1,99 TL de işlem ücreti kesilecek, kalan 4 TL de harcanır zaten, önemli değil.

Ancak Turkcell'in bu konuda da gıcıklık yapabileceği aklıma geldi TL transferinde. Şimdi kardeşim bu 30 TL'yi paket düşümünde kullanabilecek mi acaba? O da hazır kartlı ve 3lü bir paket kullanıyor aylık (500dk+1000sms+2GB gibi bir şeydi) 25 TL gibi bir fiyata. Ama benim göndereceğim 30 TL, paket için kullanılamayacaksa hiç bir anlamı kalmaz.

Turkcell TL Transfer sayfasında konu hakkında şöyle bir bir ibare mevcut:

quote:

* Transfer edilen krediler her amaçla kullanılabilir mi?
    * Transfer edilen krediler konuşma, mesajlaşma, bilgi ve eğlence servisleri için kullanılabilir.

Cevap içerisinde bilgi (data, internet anlamındadır herhalde) kullanımı da geçiyor aslında ama komple paket için kullanılabilir mi belli değil.

TL iadesi almak yerine öncesinde TL transferi yapan ve bu TL kredisini normal paket alımı için kullanabileniniz oldu mu?

Turkcell TL Transfer Linki:http://www.turkcell.com.tr/servisler/turkcell-tl-transfer

Turkcell Numara Taşımada Kalan TL İadesi

• Be-Mine kullanıcısına yanıt
    Ben de ikinci hattimi vdfa taşıma başvurusunu yaptım. Hatta 12 küsür lira para vardi. Banka işleriyle ugrasmayayim diye bi akrabama transfer ettim. Kalan sorgusu yaptığında transferle gelen paraya ayrı gayri yapmadı. Sanırım mobil alışveriş vs yapilamiyordur. Paket alınamıyorsa çok kötü bir durum.

• kepenk K kullanıcısına yanıt
    Ben de bakiyeyi paket kullanmayan bir aile büyügüne aktardim riske girmemek icin. Kalan birkac TL icin herhangi birsey yapmadim. Turkcell'den iade icin mesaj da geldi ama önemsemedim, telsiz kullanım ücretine saysınlar artık, yettiği kadarıyla. :)

Ama sanırım paket de alınabiliyordur, kesin bilen varsa yazsın buraya, durum netleşmiş olur böylece.

Bilgilendirme için teşekkürler.
  • Yarın Vodafone geçiyor ve 11 tl var Nasıl uğraştıracak acaba Türkcell yine?

• 1 Ocak'ta Turkcell >> avea numara taşıma başvurusu yaptım, bugün işlem tamamlandı. Aşağıdaki adresten de TL iadesi için başvurdum, 15 gün içinde iade edilecekmiş. Konuyu açan ve konu hakkında bilgi paylaşanlara teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi F3SV mağduru -- 6 Ocak 2016; 14:08:48 >
  • İade işlemi dün yapılmış. Çok hızlı ve kolay oldu beklemiyordum :)
  • 3 gündür giriyorum link yok. Teknik arıza
    Hay ben senin Turkcell

• Link hatası alanlar tel hatası alanlar, Müşt. hiz. arayın onlar hallediyor.,
    Tek tek ibanınızı söyler yaparsınız.
    Daha once yapildi.
  • bundan 2 yıl önce turkcell kullanıyordum.avea ya taşıdım.
    turkcell de 12 lira param kaldı
    iade edemedim o dönem.nasıl olduysa sistem izin vermedi falan engel çıkardı.

pazartesi tekrar turkcell e taşıyorum hattımı
    o paraya yatmamıştır inş allahsız turkcell
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.