Şimdi Ara

Turkcell lifecell pro 50 gb pc den internet

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
5.298
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar başlıktaki paketi kullanıyorum kontratı yaptıgımda gece 02-08 bedavaydı pakette ancak bugün yenilendiğinde gördümki gece 2 den sonra kotadan yemeye başlamış aynı paketin şartlarına baktım gec 2 olayı görünmüyor yada benmi bulamadım bilemiyorum bu paketin gece 02 bedava olayı kalktımı bilen varmı acaba ?

• Hocam merhaba taşınabilir modem dimi bu?eğer öyleyse bana şartları ve aylık toplam ücretlendirmeden bahseder misiniz mahallede internet altyapısı yok..
    Modem 20tl+64 internet+7-8 TL vergiler bu kadar mı?
    Benim Turkcell hattım yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozinom

Hocam merhaba taşınabilir modem dimi bu?eğer öyleyse bana şartları ve aylık toplam ücretlendirmeden bahseder misiniz mahallede internet altyapısı yok..
    Modem 20tl+64 internet+7-8 TL vergiler bu kadar mı?
    Benim Turkcell hattım yok
    En son aylık kontratlı hali 125 tl modemi ben ayrı kendim satın aldım 50 gb kota veriyor gece 02 / 06 bedava şartlar değişmediyse cünki dün gece kotadan yedi bende paket bitinec 128 kb a düşüyor hız genel olarak iyi bir paket ama turkcell in sorunu bitmiyor.
  • Turkcell paketihttps://www.turkcell.com.tr/internet/tablet-vinn-wifi-internet/50-gb-bilgisayardan-internet-paketi bununla değiştirmiş tarafıma bilgilendirme yapmadan ve gece bedava olayı kalkmıs + 128 kb dan devam etme özelligi değişmemiş birşey yapamayız deyip şikayet kaydı bile olusturmadılar lifecell diye satın alıp kontrat yapmıstım ben böle rezil bir firma olmaz devam eden sözleşmede sartları kötülestirdiler ve fiyat aynı ..
  • okinkurt kullanıcısına yanıt
    Ne zaman aldınız, taahhüt devam ediyor mu yoksa taahhüt bitince mi bu pakete geçirdiler. Lifecell Pro taahhüt süresi bitince herkesi Lifecell Maksi'ye geçirecektiler, açıklama böyleydi. Bu arada Lifecell Pro'da 128'e düşme olayı da yok artık, paket bitince hız düşmeden aynı hızda devam ediyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: spacenet

Ne zaman aldınız, taahhüt devam ediyor mu yoksa taahhüt bitince mi bu pakete geçirdiler. Lifecell Pro taahhüt süresi bitince herkesi Lifecell Maksi'ye geçirecektiler, açıklama böyleydi. Bu arada Lifecell Pro'da 128'e düşme olayı da yok artık, paket bitince hız düşmeden aynı hızda devam ediyor.
    Devam ederken geçirdiler hocam canımı sıkanda o oldu ve haber verme felanda olmadı bende gece bedava diye neti kullanmıştım 5 gb gitti yani böle bir firma işleyişi olmaz hadi gece olayı kalktı 128 kb gibi komedi bir hızı bile çok görüp kaldırdılar şaka gibi sorgulamada mesajlar hala lifecell pro olarak geliyor ilgili konuda müşteri temsilcisine yazıyorum adam diyor bizde gece 2 olayı kayıtlı degil birşey yapamayız e kayıtlı olmaz tabi değiştirmişsiniz diyorum kıvırıyor benim aldıgım paketin şartlarını kötü hale getirip fiyatı sabit bıraktılar bu artık aleni kurnazlık başka birşey değil 1 sene kullanmıstım önceden geçenlerde tekrar yeniledim ordada ayrı sorun cıkmıstı yanlısıkla çift paket tanımlamıslar her ay 300 tl fatura geliyordu onu zor düzelttirdim birde bu çıktı başıma.

Kapattırın gidin turknet alın. Ben öyle yapacağım. Şimdiden aldım turknet i. Benim de vınn martta bitecek. Şimdiden müşteri hizmetlerine dedim. Aynı şartlar devam etmeyecekse direk kapatın diye. Turknet gece 2-8 derdi yok. Kota bitecek hız yavaşlayacak derdi yok. 35mbit tam geliyor bana. Araştırın tavsiye ederim.

• prestij06 P kullanıcısına yanıt
    O işler öyle kolay olmuyor, kapattır Türknet al demek kolay gel bakalım adamın o hızı alabilecek altyapısı var mı? Bu ülkede parasını versen bile istediğin interneti alamıyorsun.

Eğer taahhüt devam ederken böyle yaptılarsa hakkınızı arayın. Önce BTK'ya, olumsuz sonuç gelirse THH'ye başvurun. Başvuruda gece 2-8 olayından veya 128'e hızın düşmesinden bahsetmeyin. "1 Ocak 2019 itibariyle AKN'nin kalmasıyla sınırsız hale gelen Lifecell Pro internet paketim, iznim olmadan benden habersizce kotalı olan Lifecell Maksi ile değiştirilmiş." deyin ve konuyu bu savunma üzerinden ilerletin. Lifecell Pro artık bitti tanımlayamıyoruz derlerse hali hazırda ödediğiniz fiyata 279 liralık Süperbox sınırsız paketi isteyin.

• Sen eski paketin müşterisisin, yenisine bakma.

Lifecell Pro Bilgisayardan İnternet kullananlar 1 ocaktan itibaren sınırsız oldu diye biliyorum, en azından konusunda böyle yazıldı birçok kişi tarafından.. Kotayı bitirip deneme fırsatım olmadı. Bu ay deneyip görücem.

• quote:

Orijinalden alıntı: Jazzalyn

Sen eski paketin müşterisisin, yenisine bakma.

Lifecell Pro Bilgisayardan İnternet kullananlar 1 ocaktan itibaren sınırsız oldu diye biliyorum, en azından konusunda böyle yazıldı birçok kişi tarafından.. Kotayı bitirip deneme fırsatım olmadı. Bu ay deneyip görücem.
    Hocam müşteri hizmetleride saglıklı bilgi vermiyor anlamadım diyorlar maksi ye geçirildiniz mesaj lifecell prodan geliyor aşarsanız 30 tl ödersiniz dediler lifecell proya bakıyorum kurumsal gözüküyor şuan kafam feci karıştı işin kötüsü müşteri hizmetleride net yanıt veremedi bireysel evraka şikayet yazısı atmıstım ordanda dönmediler eger dediğiniz gibiyse haberdar ederseniz çok sevinirim durumdan aynı paketi kullanan arkadas bulamadım hiç.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi okinkurt -- 27 Ocak 2019; 17:10:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: okinkurt

Hocam müşteri hizmetleride saglıklı bilgi vermiyor anlamadım diyorlar maksi ye geçirildiniz mesaj lifecell prodan geliyor aşarsanız 30 tl ödersiniz dediler lifecell proya bakıyorum kurumsal gözüküyor şuan kafam feci karıştı işin kötüsü müşteri hizmetleride net yanıt veremedi bireysel evraka şikayet yazısı atmıstım ordanda dönmediler eger dediğiniz gibiyse haberdar ederseniz çok sevinirim durumdan aynı paketi kullanan arkadas bulamadım hiç.

Alıntıları Göster
    Hesabım'da maksi olarak mı gözüküyor?

Taahhütü ne zaman verdiniz?

Şu konudaki arkadaşlardan yardım al.

https://forum.donanimhaber.com/turkcell-evde-4g-50gb-sinirsiz-wifi-modemdahil-79-tl-ilk-mesaj-guncel--123588176-131

• quote:

Hesabım'da maksi olarak mı gözüküyor?

Taahhütü ne zaman verdiniz?

Alıntıları Göster
    Hayır hocam hesabımda lifecell pro olarak gözüküyür ocaktan önce yapturdum kontratı eylüldü sanırım şuan güncelledim bireysel standart internet paketi olarak cıktı hesabım uygulamasında enteresan iyice corba etmişler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi okinkurt -- 27 Ocak 2019; 17:13:40 >
  • quote:

Hayır hocam hesabımda lifecell pro olarak gözüküyür ocaktan önce yapturdum kontratı eylüldü sanırım şuan güncelledim bireysel standart internet paketi olarak cıktı hesabım uygulamasında enteresan iyice corba etmişler.

Alıntıları Göster
    Gece 2-8 arası yer o normal.

Kota bittikten sonra bak bakalım.

• quote:

Gece 2-8 arası yer o normal.

Kota bittikten sonra bak bakalım.

Alıntıları Göster
    İşte hocam aşarsam ücret yansıtırlar diye korkuyorum bunların sagı solu belli olmuyor ne sattıklarının temsilciler bile farkında değil .
  • quote:

İşte hocam aşarsam ücret yansıtırlar diye korkuyorum bunların sagı solu belli olmuyor ne sattıklarının temsilciler bile farkında değil .

Alıntıları Göster
    Onlar gizlemeye çalışıyor.

Kota bittikten sonra tam gaz devam eden kullanıcılar var, üst yorumda arkadaş link vermiş bi bakıver.

Yansırsa en fazla 3gb a 15 tl verirsin. Eğer böyle birşey olursada şikayet edersin.

• quote:

Onlar gizlemeye çalışıyor.

Kota bittikten sonra tam gaz devam eden kullanıcılar var, üst yorumda arkadaş link vermiş bi bakıver.

Yansırsa en fazla 3gb a 15 tl verirsin. Eğer böyle birşey olursada şikayet edersin.

Alıntıları Göster
    Teşekkür ederim hocam inşallah kalkmıştır kota ya valla 50 gb saf halde yetmiyor heleki gece 02 olayı da yoksa artık mafoldum demektir en dandik oyun 30 gb artık

• quote:

Orijinalden alıntı: eagleoneye

Şu konudaki arkadaşlardan yardım al.

https://forum.donanimhaber.com/turkcell-evde-4g-50gb-sinirsiz-wifi-modemdahil-79-tl-ilk-mesaj-guncel--123588176-131
    Teşekkür ederim.
  • Merhaba Lifecell Pro taahhüt 20 martta bitiyor. Bitince bize dayattıkları yeni Lifecell paketini kaç TL den veriyor. 64 mü? 142 mi? Teşekkürler.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.