Şimdi Ara

Turkcell Kim 1 GB İster? (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
390
Cevap
25
Favori
113.781
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
26 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Uygulama bir yerden sonra donuyor can sıkıcı biraz
  • soranger S kullanıcısına yanıt
    Hocam bursada havalimana.yok yenisehirde var ondan dolayı demişlerdir il merkezine kastediyordir büyük ihtimalle

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • soranger S kullanıcısına yanıt
    Havaalanı: Bütünü ya da bir bölümü içinde hava araçlarının; iniş, kalkış ve yer hareketlerini gerçekleştirebilmeleri için karada veya suda oluşturulmuş, (bina, tesis ve teçhizatla donatılmış) tanımlanmış saha.

Havalimanı: Uluslararası hava trafiği, geliş ve gidişlerine hizmet vermek amacıyla tesis edilmiş olup, gümrük, göçmenlik, halk sağlığı, hayvan ve bitki karantina işlemleri ve benzeri işlemlerin bünyesinde vakit kaybedilmeksizin yürütüldüğü havaalanıdır.

Daha sonra havaalanı ibaresi kaldırılmış olup hepsinin ismi havalimanı olarak değiştirilmiştir. Değiştirmeden önce Trabzonda havalimanı Bursa'da havaalanı bulunmakta idi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • WTA turnuvalarında ilk kez final oynayan Türk tenisçi sorulmus, cevap ipek senoglu ama cagla buyukakcay olmasi gerekiyor. Eger benim gibi cagla derseniz yanlis cevap kabul edilir, ipek demeniz gerekiyor. Bu kadar ozensiz hazirlamislar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mitokondrioglukadayi -- 19 Şubat 2018; 13:57:42 >
  • ipek senoglu sorusu dogru

http://www.wiki-zero.com/index.php?q=aHR0cHM6Ly9lbi5tLndpa2lwZWRpYS5vcmcvd2lraS8yMDA4X0VzdG9yaWxfT3Blbl8tX1dvbWVuJ3NfRG91Ymxlcw

quote:

2002 yılında profesyonel tenis oynamaya başlayan İpek, 3 yıl içinde tek bayanlar dünya klasmanında ilk 300'e ve çiftlerde ilk 100'e girmiştir. Bu sıraya yükselen ilk Türk tenisçidir. 41 kez tüm yaş gruplarında tekler ve çiftler Türkiye Şampiyonu olmuş ve Türkiye'yi 104 kez millî takımda temsil etmiştir.Türkiyenin WTA düzeyinde final oynayan ilk tenisçisidir.

• bunlar da burada dursun, belki denk gelen olur.

Turkcell Kim 1 GB İster?

Turkcell Kim 1 GB İster?

• quote:

Orijinalden alıntı: Paninho

ipek senoglu sorusu dogru

http://www.wiki-zero.com/index.php?q=aHR0cHM6Ly9lbi5tLndpa2lwZWRpYS5vcmcvd2lraS8yMDA4X0VzdG9yaWxfT3Blbl8tX1dvbWVuJ3NfRG91Ymxlcw

quote:

2002 yılında profesyonel tenis oynamaya başlayan İpek, 3 yıl içinde tek bayanlar dünya klasmanında ilk 300'e ve çiftlerde ilk 100'e girmiştir. Bu sıraya yükselen ilk Türk tenisçidir. 41 kez tüm yaş gruplarında tekler ve çiftler Türkiye Şampiyonu olmuş ve Türkiye'yi 104 kez millî takımda temsil etmiştir.Türkiyenin WTA düzeyinde final oynayan ilk tenisçisidir.

Garanti Koza Arena’da çıktığı son maçta İsviçreli Stefanie Vögele karşısında üstün bir performans sergileyen Büyükakçay, 6-0 ve 7-5 ile rakibini devirerek WTA düzeyinde tekler finaline çıkan ilk Türk odu.

Wta duzeyinde final oynayan ilk tenisci Cagla (teklerde), o sorunun cevabi dogru degil. Cunku soru dogru degil, tenisin teklisi var, ciftlisi var, soruda bu belirtilmemis.

• 1gb kazandım, çok heyecanlıydı oyun:)

• Benim kazandiklarimi hesaba tanımlamıyorlar . başına gelen var mi

• Sorular neden bu kadar zorlaştı o kadar kisi googledığımız halde bulamadığımız sorular çıkıyor her seferinde.

• Arkadaşlar size sorunun süresini durdurmayı öğreteyim, şimdi size bir soru geldi, hemen o sorunun ss sini çekip uygulama ayarlarından bipe gidiyorsunuz ve bipi zorla durduruyorsunuz. Bunu yaptıktan sonra bipe girmeyin çünkü girdiğiniz andan itibaren süre tekrar başlar, yanlışlıkla girerseniz yine aynı şekilde durdurabilirsiniz. Sorunun ss sini ilk başta çektiğiniz için de hemen google'dan bakıp cevabı öğrenebilirsiniz. Dediğim gibi bipe girdiğiniz andan itibaren süre tekrar başlıyacağı için istediğiniz kadar google'da takılabilirsiniz. Bu süre durdurma olayı için elinizi çabuk tutmanızı öneriyorum çünkü yakın zamanda bunu düzeltirler diye düşünüyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: ProJelly

Arkadaşlar size sorunun süresini durdurmayı öğreteyim, şimdi size bir soru geldi, hemen o sorunun ss sini çekip uygulama ayarlarından bipe gidiyorsunuz ve bipi zorla durduruyorsunuz. Bunu yaptıktan sonra bipe girmeyin çünkü girdiğiniz andan itibaren süre tekrar başlar, yanlışlıkla girerseniz yine aynı şekilde durdurabilirsiniz. Sorunun ss sini ilk başta çektiğiniz için de hemen google'dan bakıp cevabı öğrenebilirsiniz. Dediğim gibi bipe girdiğiniz andan itibaren süre tekrar başlıyacağı için istediğiniz kadar google'da takılabilirsiniz. Bu süre durdurma olayı için elinizi çabuk tutmanızı öneriyorum çünkü yakın zamanda bunu düzeltirler diye düşünüyorum.

Hocam doğrumu bu yöndem ben yapamadım

• burak550 B kullanıcısına yanıt
    Hocam doğru ben daha geçen gün yaptım, ama size videosunu atayım daha kolay yaparsınızhttps://youtu.be/ttY6ZsgOTsQ video bana ait değil bu arada

• quote:

Hocam doğru ben daha geçen gün yaptım, ama size videosunu atayım daha kolay yaparsınızhttps://youtu.be/ttY6ZsgOTsQ video bana ait değil bu arada

Hocam bu günlük yarışma ne zaman sıfırlanıyor saat 00 da kaybettiğim yarışmayı aynı gün saat 19.00 civarında basla yazarsam tekrar hak tanıyor belli saati varmı

Hocam onu bende bilmiyorum keşke bilsem, saat 4te yarıştığım gün akşam 7de tekrar yarışabilmiştim

• quote:

Hocam onu bende bilmiyorum keşke bilsem, saat 4te yarıştığım gün akşam 7de tekrar yarışabilmiştim

Yalnız bu süre işi 1.5 2 dk sonra uygulamayı durdur yapsak bile süreniz geçti diyor

• Bu İOS'a ne zaman gelecek.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Öyleymiş galiba hocam, 3 dakika civarında bir süren olmuş oluyor süreyi durdurunca. Ben de videoyu izledikten sonra öğrendim

• quote:

Öyleymiş galiba hocam, 3 dakika civarında bir süren olmuş oluyor süreyi durdurunca. Ben de videoyu izledikten sonra öğrendim

Hocam 500 mb kadar geldim tamam yazdım birmşey gelmiyor nasıl alabiliriz...

• quote:

Orijinalden alıntı: burak550

quote:

Hocam 500 mb kadar geldim tamam yazdım birmşey gelmiyor nasıl alabiliriz...

aynı hata bugün bende de oldu.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.