Şimdi Ara

Turkcell Kim 1 GB İster? (20. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
390
Cevap
25
Favori
113.781
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
26 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • 3-5 gb için abonesine 40 takla attıran başka operetör yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: İnternetAvcısı

yeni güncelleme gelmiş, bugün 1 gb internet almak için girince fark ettim, final aşamasında "ballı soru" diye bir şey cıkıyor, direkt son soruya atlıyorsun ve doğru bilirsen 2 gb veriyor. ben final sorusunu zaten 6 tlye satın almıştım. ballı soru da satın almak için 4 tl istiyor. 10 tl ye 3 GB internetim oldu.
    Günlük yerine 1 haftalık verse daha iyi olur
    Normalde ek 1 GB paket 24 TL ve çok fahiş

• quote:

Orijinalden alıntı: İnternetAvcısı

yeni güncelleme gelmiş, bugün 1 gb internet almak için girince fark ettim, final aşamasında "ballı soru" diye bir şey cıkıyor, direkt son soruya atlıyorsun ve doğru bilirsen 2 gb veriyor. ben final sorusunu zaten 6 tlye satın almıştım. ballı soru da satın almak için 4 tl istiyor. 10 tl ye 3 GB internetim oldu.
    Aylıksa iyi fakat günlükse pahalı. 6gb günlük 10 liradan satılıyor zaten.
  • kontorlu hat için 6 gb günlük 10 lira evet ama benim hattım faturalı, mesela yenilemeden önceki son gün artık bitiyor internetim. zaten şu 4.5 g ye geçtiğimizden beri dayanmıyor GB'lar resmen ne hikmetse. şimdi son gün gidip 1 gb ek paket alsam 24 tl ama burda hiç değilse 10 tl ye 3 gb alıyorum. 1 gün de idare ediyor. kamp yapmayı da çok seviyorum bazen internetim olmadan gidiyorum sonra navigasyon sapıtınca direk burdan alıyorum
  • 4 tl ye gunlk 1 gb almaktansa gollercepte super paket alırım 5 tl ye 8 tane mac secerım 8 macta 3 gol cıksa 2.40 gb haftalık ınternet harcarım
  • Bu gb ları hangi uygulamadan alıyoruz Paketim bitti ek 1gb 24tl diye mesaj atmışlar

• erennavas kullanıcısına yanıt
    BİP uygulamasını indir servislere abone ol, “sürpriz nokta, kim 1GB İSTER, hadi bil bakalım” gibi

Bide GollerCepte uygulaması var maç seçiyorsun gol kadar MB geliyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Wampire^^ kullanıcısına yanıt
    Tesekkürler

• Wampire^^ kullanıcısına yanıt
    GollerCepte ücretli miydi ?
  • Notrinova N kullanıcısına yanıt
    Her pazartesi ücretsiz 1 hak veriyor hiç gol olmaması durumunda da 100 mb veriyor yani her hafta kafan minimum 100 mb haftalık internet veriyor
  • 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.