Şimdi Ara

Turkcell Kim 1 GB İster? (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
391
Cevap
25
Favori
113.764
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
26 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Çift cevaplı veya hatalı çok soru var. Örneğin ilk soru olarak karşıma şu çıktı. Satrançta en değerli taş hangisidir? Şıklar arasında hem şah hem de vezir vardı. Cevap şah da olabilir vezir de. Hareket kabiliyeti, etki alanı ve güç olarak en değerli taş vezir de olabilir, feda edilemeyecek tek taş olarak en değerlisi şah da olabilir. sonuç olarak cevap şah çıktı ama böyle bir çift cevaplı soru sorulmamalı. Hele ilk soru olarak soruyorsan şıklar arasında vezir olmamalı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • coolman7 C kullanıcısına yanıt
    Satrançta en değerli taş Şah'tır.
    Onu kaybederseniz oyun biter.
    Soru hatalı değil.
  • Prof.Matematik kullanıcısına yanıt
    ilk soru olarak böyle şaşırtmacalı soru sorulmamalı. satrançta en güçlü taş Vezir, en değerli taş Şah'tır. Böyle şaşırtmacalı, ikircikli soru sorulacaksa sonlara yakın sorulmalı, ilk soru olarak bunu soruyorsa 1 GB için 15. soruda ne sorar kim bilir?

• Power rangers karakterlerinin renklerini sordu, daha dogrusu hangi renk onlara ait degil dedi, cevap turuncu. sacma sapan sorular, ha 1gb aliniyor mu aliniyor, bu salak soruya ragmen aldim.
  • bir 1 gb daha aldım valla bu başlığı gördüğüm iyi oldu haftalık birer gb dan aylık kredi derdinden kurtuldum :)
  • Dakika geldi, Dergilik indirdim bip dakika geldi internet çe açız ya

• sorular daha mı kolaylaştı sanki ya
  • meteoroloji genel mudurlugu ne zaman kuruldu diye soruyor, cevabi 10 subat 1937 ama siklarda 1937 yok bile! cevap 1924 gozukuyor ama yanlis.

27 madde ve 10 geçici maddeden oluşan Devlet Meteoroloji İşleri Umum Müdürlüğü Kuruluş Kanunu 10 Şubat 1937 tarih ve 3127 sayı ile kabul edilmiştir.

Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nün kuruluşundan ikibuçuk yıl sonra II. Dünya Savaşı patlak vermiştir.

Bunlar meteoroloji genel mudurlugunun sitesinden...

Kim 1gb ister yarismasindaki cevaplari ozensiz sekilde hazirlayanlar, 1924 yanlis cevabini su satirdan cikarmislar herhalde

"Cumhuriyet kurulduğunda meteoroloji alanında sadece Kandilli Rasathanesi miras olarak kalmıştır. Maarif Vekâleti Müdürler Encümeni 19 Ağustos 1924 tarihinde aldığı bir kararla Kandilli Rasathanesi'nin bir genel müdürlüğe dönüştürülerek İstanbul Darü'l Fünunu'na bağlanmasını kararlaştırmıştır. Ancak Fatin Hoca, bir rasat merkezi konumunda olan Kandilli Rasathanesi'nin Darü'l Fünun'a bağlanmasına karşı çıkarak ayrı bir rasathane müdürlüğü kurulmasını önermiştir. Bundan sonra Millî Savunma, Tarım ve Bayındırlık Bakanlıkları ayrı ayrı meteoroloji teşkilâtları oluşturma yoluna gitmişlerdir."

1924`te kurulan bir meteoroloji genel mudurlugu yok!

Sizin yapacaginiz yarisma da bu kadar olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mitokondrioglukadayi -- 17 Aralık 2017; 0:50:30 >
  • Hangisi toprak burçlarından değildir?
    Boğa/Başak/Oğlak/Koç
    Biraz önce bu soruyu cevapladım. Hepsi toprak burcu oysaki.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi carambols -- 17 Aralık 2017; 2:7:54 >
  • BAŞLA yazıyorum soruları cevaplıyorum internet vermiyor başına gelene var mı

• Bu ara serverda sorun vardı heralde. 2 gün önce yazdığım "başla" ya yeni cevap geldi.

Tabi uygulama sadece android için çalışır durumda. Halen ios desteği yok.

• 6 ay önce bakmıştım en son sadece android kullanıcıları oynayabiliyordu ios desteği gelince sizi bilgilendircez diyordu, 6 ay geçti hala öyle... ve kampanya 1 ay sonra bitecekmiş. Malmısın Turkcell?

• Soruyu cevapliyorum saniye bitiyor soru kayboluyor sonra şansınız hafta boyunca devam ediyor diyor anlam veremedim ?

• Turkcell Kim 1 GB İster?

Turkcell Kim 1 GB İster?

Turkcell Kim 1 GB İster?

Allah belasını versin

• Karnivor84 K kullanıcısına yanıt
    Bende de aynı

• Turkcell Kim 1 GB İster?

İnternet vermemek için yapıyorlar sanırım

• Nazar değdi

Turkcell Kim 1 GB İster?

• program hatalı kaç gündür deniyorum soru gelmiyor gelse de cevap yollanmıyor sıkıntılı şu sıralar. hakkınızı boşa harcamayın
  • turkcell bile bu işi taşerona yaptırmış.aynı sıkıntılar yüzünden bip mhden sordum sistemde bir sıkıntı mı var diye bana bir numara verdi, burayla görüşün diye. aradık bilmem ne teknolojiye hoş geldiniz, ulaşmak için lütfen şu numarayı tuşlayın diyor. ulen taşeronunda taşeronu varmış meğersem.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir sıkıntı olduğu belli başla yazınca hiç tepki yok guncelledim birşey değişmedi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.