Şimdi Ara

Turkcell'in saçmalıklarından sıkılmaya başladım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
3.117
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Paycell'de 2500 puan toplayın 10 TL uygulama marketi kuponu kazanın der, 2500 puanı toplayınca o seçeneği kaldırır. (Düzeltildi)

Gollercepte'de iki paketim vardı, süper paket (8 hak) ve standart paket (6 hak). Standart paket bugün biteceği için bugünden önce 8 hak oynadım standart paket kaldırılınca kalan süper paketimin 6 hakkı kalması gerekirdi. Ama oynadığım maçların hepsi süper paketten düşmüş. Şu an standart paket hesabımdan kalktı ve 0 hakkım kalmış durumda.

Salla kazan desen GB şenliği diyor 5 10 25 GB dağıtıyor. Üstelik bu yüksek gbları verdiğine her hafta üst üste veriyor. Bana 12 saatlik 2gb veya 1gb çıkıyor her seferinde. Eee hani şans faktörü? Birine 2 ay boyunca 25 gb çıkmasıyla diğerine 1gb çıkması hangi olasılıkla açıklanabilir?

Hediye yarışının şartlarını da değiştirmiş. Kardeşim ben her gün telefonla bildiğin manuel şekilde elle arama başlatıp puan topluyordum, benim ne suçum vardı da kaldırdın bunu?

Şu Paycell olayının videosunu da koyuyorum, saçmalığı izleyin lütfen.

https://www.youtube.com/watch?v=p51a3tBUy6U&feature=youtu.be

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi __kadıköyRAP__ -- 19 Aralık 2020; 23:52:38 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• ekleyemedim ilk mesaja videoyu forumun yazı editörü bir garip

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi __kadıköyRAP__ -- 10 Aralık 2020; 1:6:10 >
  • paycell kart aldim faturalari buradan oderim puan kazanirim diye. ankara dogalgaz ve ankara su anlasmalari iptal edilmis.

hediye yarisinda herkesi biple arar puan toplardim o da kalkti

gnc catlat kazan gider 2 t 4 tl ye internet verir

2021 yilinda guzel seyler gelecek turkcell den inaniyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-CB72FF50B -- 10 Aralık 2020; 1:35:2 >
  • Salla kazan olayına bende takığım. Arayıp kalaylayasım var. Şans falan değil, bariz bir sistem bugı.

Diğerleri zaten hep yaptığı şeyler, bel bağlamamak lazım.

• Yalız size en çok şu hediye yarışı koymuş gibi Turkcell'in saçmalıklarından sıkılmaya başladım 

• Bence de, o kadar güzelliği olduğu kadar eksi yönleri de var maalesef.

• A.R.E.S. kullanıcısına yanıt

aynen en büyük kaynağım oydu. hadi ona bir şey diyemem şartları istediğin gibi değiştirirsin de şu paycell son damla oldu artık resmen alay ediliyor.

• Jazzalyn kullanıcısına yanıt

hocam paycell videosuna baktın mı? bu kadarı çocuk kandırmaya giriyor, çocuğa ödevini yap dondurma alacağım dersin de almazsın ya onun gibi Turkcell'in saçmalıklarından sıkılmaya başladım 

• BİZCE kupon biriktir GB al kampanyası da en büyük kandırmaca. 2 aydır 15 kuponluk ve 30 kuponluklar tükendi diye verilmiyor. Yenile kardeşim her gün yada her ay. Nedir bunun kuralı,günde bir mi ayda bir mi yenileniyor,ben 2 aydır hergün gece 00.00'dan sabah 11'e kadar kontrol ediyorum her saat diyorum, hediyelet yenilenmiyor diyorum cevap yok. Milleti kekle uygulamaya gir diye,başka birşey değil. Paycellde de salla puan kazan biriktir olayında zırt pırt puan silerek 2500 olmasını hatta 1000 olmasını engelliyorlar. Tam 1000 puan olacak,bir bakıyorum 300 puan siliniyor 500 puan siliniyor. Dokunma işte dursun. Neymiş geçerlilik süresiymiş.

• Emin olmamakla beraber kampanya bitene kadar kupon stokları güncellenmiyor sanırım. Bizce'den önce SİM uygulaması vardı, onda o şekildeydi yanılmıyorsam.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • o puanı biriktirsen de puanının alabileceği hediyeleri kaldırıyorlar, ben eminim 5000 puanım olsa 5000 puanlık hediyeler de kaldırılacak

• GNÇ Çatlatta saçma hep paralı yok 2 gün geçerli 5 GB falan, parayla hediye mi olurmuş? Demek ki oluyormuş, ben bunu ilk kez Turkcell de gördüm

• __kadıköyRAP__ kullanıcısına yanıt

Valla hocam o an ne oldu bilemiyorum ama şuan o 10TL lik kod bende gözüküyor. Farzedelim bende 2500ü geçsem kallacak mı acaba.

Turkcell'in saçmalıklarından sıkılmaya başladım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jazzalyn -- 10 Aralık 2020; 13:13:42 >
  • Jazzalyn kullanıcısına yanıt

evet puan düşükken gözüküyor, 2500 puanı toplayınca gözükmüyor. daha önce de başıma geldiği için bu sefer 2500 puanı geçmeden önce videoya aldım.

bana özel bir uygulama değilse sen de 2500 puanı geçince o hediyeler gözükmeyecek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi __kadıköyRAP__ -- 10 Aralık 2020; 13:18:38 >
  • __kadıköyRAP__ kullanıcısına yanıt

Hmm. Eğer bu durum herkes için geçerliyse düpedüz sahtekârlık.Turkcell'in saçmalıklarından sıkılmaya başladım 

• Turkcell iyice para peşinde artık, goller cepte uygulamasında 1 hak 3 TL, 3 hak ise 8 TL.

Telefon yönlendirmesi paralı,bip kanalında ki bilgi yarışması paralı, paycell desen ayrı bir bela zaten.

Bizce uygulamasında 15 kupon karşılığı günlük 2 gb diyordu sözde, 15 kuponu biriktirdik, hediyeyi almaya kalkınca tükendi diyor ve vermiyor
  • gollerceptede paketsiz hak almak akıl işi değil zaten, onu niye koymuşlar bilmem

• paycell işi düzeltilmiş sonunda

• 10 gün oldu gollercepteden haber yok.

• Turkcell çok sakat ve paragöz bir kurum. Ailece rahat tarifedeyiz, çok kısıtlama var rahat da.

Mesela 4 haneli kanallara mesaj atamıyorum MMS paketi alın diyor.

Bazı numaraları aramıyor, belli değil faturalı mı faturasız mı.

İnsan değil sanki üvey evlat muamelesi yapılıyor, paket alıyorum bu paket sizin için uygun değildir, yok şu yok bu.

Çok sayamadığım kısıtlama var, onun yerine 10 TL daha fazla ödeyin aşım korkusu yaşamayın ve taahhütlü alın.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.