Şimdi Ara

TURKCELL İLE İLGİLİ HER SORUNUZU CEVAPLAYALIM. (95. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.800
Cevap
11
Favori
166.740
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9394959697
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: alperaltay35

faturalı turkcell hattıma sürekli servis mesajı geliyor. reklam yapıyolar yada bişey satın almamı istiyorlar. ama normal sms gibi gelmiyor
    bunu nasıl kapatabiliriz

Online işlemlere girin

Servisler--> Kullanılan servisleri iptal edin,
    Ayarlarım-->Tanıtım Mesajları
    kısmındaki,sırayla;
    Turkcell den gelen sms
    Firmalardan gelen sms
    Mobil pazarlama sms
    Bilgi/Eğlence sms
    Diğer kanallardan gelen sms
    Ordaki bütün servisleri kapatın...birdaha gelmez.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben 5 gün önce çarşamba günü avea bayisine gittim numaramı taşımak istediğimi söyledim ve bana hat verdiler size mesaj gelicek dediler 4 gün içinde 5 gün oldu hala mesaj gelmedi ve turkcelle -8 tl borcum var ondan dolayı olabilirmi
  • quote:

Orijinalden alıntı: MyLittLeKinqTR

Ben 5 gün önce çarşamba günü avea bayisine gittim numaramı taşımak istediğimi söyledim ve bana hat verdiler size mesaj gelicek dediler 4 gün içinde 5 gün oldu hala mesaj gelmedi ve turkcelle -8 tl borcum var ondan dolayı olabilirmi

Borçtan dolayı öyle birşey olmaz,
    Çoktan mesaj gelmeliydi size,bir problem var çünkü bi kadar gecikme uzun,
    Geçiş yaptığınız Avea bayisine gidip sorun,
    onlar neden taşınmadığını sisteme bakıp söyler size.

• bugun kendime ait olan Turkcell 3G Vınnımı forumdan bir kişiye sattım.(Hattıyla birlikte) . Hat bana kayıtlı oldugundan fatura adresi de bana kayıtlı yani aldıgımkisi hatta paket alınca fatura benim adrese gelicek. Kişide 3G vınn modem mevcutken paket alınca hat da verirler mi yanında ? Bu olmazsa benim üstüme olan hattı sattıgımkişinin üzerine geçiricez geçirirken istenen belgeler neler?
  • Selamlar,

Başımıza şöyle bir olay geldi, faturalı 2009-2010 yıllarında bi hat kullanıyorduk sonrasında bunu telefon ile müşteri hizmetlerinden iptal başvurusunda bulunduk Ve iptal edildiğini söylendi, ve sonrasında ise yeni faturalar gelmiş toplamında 244,58 TL + Faizle birlikte Toplam 340,69 TL. Geçen ay bana mail geldi turkcelin 2011 ve öncesine ait faiz indirimi çıkmış.. ben bunu ödiyeceğim fakat hakkımı aramak istiyorum.. sizce ne yapmalıyım. Dosya adana (ismi lazım değil) turkcelin avukatlık bürosunda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hlttmz

Selamlar,

Başımıza şöyle bir olay geldi, faturalı 2009-2010 yıllarında bi hat kullanıyorduk sonrasında bunu telefon ile müşteri hizmetlerinden iptal başvurusunda bulunduk Ve iptal edildiğini söylendi, ve sonrasında ise yeni faturalar gelmiş toplamında 244,58 TL + Faizle birlikte Toplam 340,69 TL. Geçen ay bana mail geldi turkcelin 2011 ve öncesine ait faiz indirimi çıkmış.. ben bunu ödiyeceğim fakat hakkımı aramak istiyorum.. sizce ne yapmalıyım. Dosya adana (ismi lazım değil) turkcelin avukatlık bürosunda.

Siz Turkcell Müşteri Hizmetlerini arayın:
    Bu ne borcudur,iptal etmiştim nasıl faturası devam eder,beni bilgilendirmeniz gerekiyordu,şimdiye kadar nerdeydiniz filan deyin,
    Abonelik Şartnamesinde:
    "iptal edilen hattın sonraki 3 aylık takibi hat sahibine aittir" ibaresi vardır,
    bu maddeye göre,faturanızı hiç sorgulamamışsanız,suçun büyük kısmı sizin,
    Üstte de dediğim gibi MH ni arayıp bundan bilginiz olmadığını söyleyin,
    Şu durumda,en iyimser tahminle;
    borcunuzu taksitlendirirler,düşürürler mi bilmiyorum,bi konuşun.
    Hakkınızı arasanız da birşeyi değiştirmez diye biliyorum.
    Allah kolaylık versin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hakansant -- 16 Temmuz 2012; 18:45:17 >

• hattımı avea'dan turkcell konturluye taşımak istiyorum extra bir kampanya varmı
  • bende numaramı turkcell e tasımak istiyorum. hat annemin üstüne. onun kimligini alıp taşımak istiyorum dedigimde sorun çıkar mı yoksa hat sahibinin mi başvurması gerekiyor ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Erdal Baggal -- 16 Temmuz 2012; 19:13:09 >
  • hatları turkcele taşıdık ve 12 ay da 800 dk olan paketle kontratı yaptık diyelim. (Düşünce aşamasındayım)
    sizde 13. ayda zorla fatura tahsilatı yapıyormusunuz yada başka deyişle diğer operatöre geçmek istesem zamlı 13.fatura her şekilde bana yollanacak mı? Yoksa turkcel müşteri hizmetleri benim kontrat 3 gün sonra bitiyor diye arasam ve kontrat bitiminde beni tarife veya operatör seçene kadar faturasız standart hatta otomotik atsanız desem yaparlar mı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi omeravalar -- 16 Temmuz 2012; 19:43:08 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: alperaltay35

bende numaramı turkcell e tasımak istiyorum. hat annemin üstüne. onun kimligini alıp taşımak istiyorum dedigimde sorun çıkar mı yoksa hat sahibinin mi başvurması gerekiyor ?

Bayilerin gönlüne kalmış,bazıları kabul ediyor,birkaçında şansınızı deneyin.

• quote:

Orijinalden alıntı: omeravalar

hatları turkcele taşıdık ve 12 ay da 800 dk olan paketle kontratı yaptık diyelim. (Düşünce aşamasındayım)
    sizde 13. ayda zorla fatura tahsilatı yapıyormusunuz yada başka deyişle diğer operatöre geçmek istesem zamlı 13.fatura her şekilde bana yollanacak mı? Yoksa turkcel müşteri hizmetleri benim kontrat 3 gün sonra bitiyor diye arasam ve kontrat bitiminde beni tarife veya operatör seçene kadar faturasız standart hatta otomotik atsanız desem yaparlar mı

2. sorudaki yöntemi kabul ediyorlar,
    Son fatura kesilmeden 3 gün önce faturasıza gecerseniz,13. fatura kesilmez.

• quote:

Orijinalden alıntı: zıplayanpırasa

bugun kendime ait olan Turkcell 3G Vınnımı forumdan bir kişiye sattım.(Hattıyla birlikte) . Hat bana kayıtlı oldugundan fatura adresi de bana kayıtlı yani aldıgımkisi hatta paket alınca fatura benim adrese gelicek. Kişide 3G vınn modem mevcutken paket alınca hat da verirler mi yanında ? Bu olmazsa benim üstüme olan hattı sattıgımkişinin üzerine geçiricez geçirirken istenen belgeler neler?

cevap bekleniyor
  • Merhaba arkadaşlar;

size 3 sorum olacaktı benimde..

1-- 532 li bir hat aldım. Bu hattının borcu var mı önceden bir sıkıntısı var mı yok mu nereden öğrenebilirim ?

2-- 1000dk her yone 1000 sms her yone birde 1 gb internet bu üçünün yer aldığı bir tarife var mı fiyatı ne kadardır yada ne tavsiye edersiniz.. ?(vodafone da hepsi 50 tl)

3- eğer buna uygun bir tarife bulamazsam vodafone a tasımayı düşünüyorum bu mümkün mü cezası kısıtlaması var mıdır ?

Cevap verebilecek arkadaşlara şimdiden teşekkürlerimi sunarım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi westernblew -- 17 Temmuz 2012; 11:52:27 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: westernblew

Merhaba arkadaşlar;

1-- 532 li bir hat aldım. Bu hattının borcu var mı önceden bir sıkıntısı var mı yok mu nereden öğrenebilirim ?

2-- 1000dk her yone 1000 sms her yone birde 1 gb internet bu üçünün yer aldığı bir tarife var mı fiyatı ne kadardır yada ne tavsiye edersiniz.. ?(vodafone da hepsi 50 tl)

3- eğer buna uygun bir tarife bulamazsam vodafone a tasımayı düşünüyorum bu mümkün mü cezası kısıtlaması var mıdır ?

1) Turkcell iletişim merkezinden aldıysan borcu harcı olamaz mantıken. 444 0 532 arayıp sorabilirsin.

2) Turkcell'i bilmiyorum ama Avea'da 1000 dk, 2000 sms ve 2 gb internet (2 gb dan sonrası 128 kbps hız ile sınırsız) 40 tl. Bunu düşünmeni tavsiye ederim.

3) Hattı aldıktan sonra üç ay taşıyamıyorsun. O nedenle şimdilik 2. madde boşa çıkıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: s0ft

quote:

Merhaba arkadaşlar;

1) Turkcell iletişim merkezinden aldıysan borcu harcı olamaz mantıken. 444 0 532 arayıp sorabilirsin.

2) Turkcell'i bilmiyorum ama Avea'da 1000 dk, 2000 sms ve 2 gb internet (2 gb dan sonrası 128 kbps hız ile sınırsız) 40 tl. Bunu düşünmeni tavsiye ederim.

3) Hattı aldıktan sonra üç ay taşıyamıyorsun. O nedenle şimdilik 2. madde boşa çıkıyor.

Taşıma olayı şu an imkansız sanırım . O zaman uygun bir tarife önerisi sunabilir misiniz ? İstediklerim :

1000 dk her yöne 1000 dk her yöne sms 1 gb internet paketi

Bu üçlü için en uygun tarife hangisidir ? (Vodafone dayım yeni bir turkcell hattı aldım yeni değiştiriyorum hattımı aylık yaklaşık 50 tl geliyor bu üçlü)

• quote:

quote:

quote:

Merhaba arkadaşlar;

Taşıma olayı şu an imkansız sanırım . O zaman uygun bir tarife önerisi sunabilir misiniz ? İstediklerim :

Bu üçlü için en uygun tarife hangisidir ? (Vodafone dayım yeni bir turkcell hattı aldım yeni değiştiriyorum hattımı aylık yaklaşık 50 tl geliyor bu üçlü)

http://www.turkcell.com.tr/bireysel/Sayfalar/konusmavemesajlasma/faturalihat/Full-Paket-yeni.aspx

• quote:

Orijinalden alıntı: fusem

quote:

quote:

quote:

Merhaba arkadaşlar;

http://www.turkcell.com.tr/bireysel/Sayfalar/konusmavemesajlasma/faturalihat/Full-Paket-yeni.aspx

Teşekkür ederim. kotayı aştığımız zaman çok geliyor mu fatura hocam ? genelde bu şikayet var bunun üsütü de gold paket var onun herhangi bir ayrıcalığı var mı "gold" olmasından kaynaklanan.. ?

• Gecen sene sahur internet kampanyasi diye bir sey yapmisti Turkcell, 02:00-06:00 arasi bedava internet vermisti. Bu sene bu kampanya tekrarlanmayacak sanirim, bir bilgisi olan var mi? Turkcell'den beklenmeyecek kadar hos bir olaydi, tekrarlanirsa bayagi sasiririm ama hani belki, bir umut?

• quote:

Orijinalden alıntı: yoney

Gecen sene sahur internet kampanyasi diye bir sey yapmisti Turkcell, 02:00-06:00 arasi bedava internet vermisti. Bu sene bu kampanya tekrarlanmayacak sanirim, bir bilgisi olan var mi? Turkcell'den beklenmeyecek kadar hos bir olaydi, tekrarlanirsa bayagi sasiririm ama hani belki, bir umut?

Ramazana 1 gün var,yine yapabilirler

• quote:

Orijinalden alıntı: hakansant

quote:

Orijinalden alıntı: yoney

Gecen sene sahur internet kampanyasi diye bir sey yapmisti Turkcell, 02:00-06:00 arasi bedava internet vermisti. Bu sene bu kampanya tekrarlanmayacak sanirim, bir bilgisi olan var mi? Turkcell'den beklenmeyecek kadar hos bir olaydi, tekrarlanirsa bayagi sasiririm ama hani belki, bir umut?

Ramazana 1 gün var,yine yapabilirler

Ben de sadece 1 gun kaldi diye umudumu kaybetmek uzereyim zaten Gerci yanilmiyorsam gecen sene de duyurduklari tarihte zaten Ramazan'a girmistik, bakalim, beklemekten zarar gelmez!

• 
Sayfa: önceki 9394959697
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.