Şimdi Ara

Turkcell hat kapama

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
9
Cevap
0
Favori
281
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Platinium 20 kullanıyorum Eylül basında yurtdışında yaşamaya başlayacağım için hattımı kapıyacağım 250 tl cayma istiyolar taahhüt kasımda bitiyormuş ben taahhüt vermediğim halde beni taahhütlü yaptılar (geçen sene telefonda paketimi yenilerken oldu bittiye getirip eleman kendi kafasına göre yeniledi) sonuç olarak ücret ödemeden nasıl çıkacağımı soruyorum?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BEYAZ PASSATLI PRENS -- 22 Ağustos 2019; 13:35:38 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Dediğinden hiçbirşey anlamadım, en başından itibaren yazıver. Ürünlerim kısmının da ekran görüntüsünü de atıver.

• Platinium 20 kullanıyorum Eylül basında yurtdışında yaşayacağım için hattımı kapıyacağım 250 tl cayma istiyolar taahhüt kasımda bitiyormuş ben taahhüt vermediğim halde beni taahhütlü yaptılar (geçen sene telefonda paketimi yenilerken oldu bittiye getirip eleman kendi kafasına göre yeniledi) sonuç olarak ücret ödemeden nasıl çıkacağımı soruyorum?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BEYAZ PASSATLI PRENS -- 22 Ağustos 2019; 12:15:6 >
  • Turkcelli aradım şikayet kaydı oluşturdum konusma kayıtlarını inceleyeceklerini söylediler onlara göre sıkıntı yokmuş kayıtları incelemişler hemen 2 dakkada nasıl hallettilerse artık parasında değilim enayi yerine konmak canımı sıkıyor

• Taahhütü vermişsin, taahhüt bitmeden çıkmaya çalışıyorsun, tabiiki bi cezası var.

Ha sen bilinçli olarak taahhütsüz istedim, öyle kullandığımı sandım ama temsilci gidip benden habersiz taahhüt yaptı diyorsan bu tarifeye geçtiğin zaman ki kayıtları açtırt, ak koyun kara koyun ortaya çıkar, ki taahhütlü işlemlerde sms olarak herşeyin bilgisi iletilir, ordada mı farketmedin?

Turkcell'de defalarca taahhüt yeniledim ve her zamanda "taahhütü yenileyelim mi? Yoksa aynı taahhütten devammı etsin" diye soruyorlar.

Ayrıca Turkcell'de taahhütsüz fiyatlar tavandır. Hani o tarifeyi taahhütsüz olarak o zamanlarda kullanmayı istemek büyük cesaretmiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jazzalyn -- 22 Ağustos 2019; 12:21:47 >
  • Geçen sene yanlış anlaşılma oldu paket yenilerken.. mecbur eleman o pakete geçirince o zaman aynı gün içinde vazgeçmek istediğimde 800 tl cayma bedeli istediler bende kullanıyorum seneye kapatırım diye üstüne düşmedim fakat şimdi bu iş çıkınca böyle oldu...kayıtları kendi tarafında inceliyorlar herhangi bir hata tespit edilemedi diye mesaj atmışlsr acaba gerçekten incelediler mi yoksa öyle lafta mı tekrar arıycam istediklerinde her şeyi yapabiliyorlar aslında işlerine gelmiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BEYAZ PASSATLI PRENS -- 22 Ağustos 2019; 12:47:58 >
  • Cayma bedeli ödemene gerek yok

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nasıl hocam anlatırmısın?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.