Şimdi Ara

turkcell evde 4g 50gb sınırsız wifi modemdahil 79 tl ilk mesaj güncel (127. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.063
Cevap
58
Favori
278.897
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 125126127128129
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler akn kurumsal kullanıcılara da kaldırıldı mi yoksa bireysellerde de kalkti mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • haklısın toprAAm kullanıcısına yanıt
    Kaç GB kullandıktan sonra düştü hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • haklısın toprAAm kullanıcısına yanıt
    50 gb bitince mi düştü hızınız ?

Yoksa sınırsız kullanmaya devam ettiniz de bir anda mı düştü ?

Ayrıca bir ek paketniz var mıydı? Bazen turkcell de paketlerin çakışması durumunda da sınırsız devam edebilmekte oluyor. Yani o pkaet gidince mi düştü acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Murat Burç

Bu kampanya bitti hocam üye alımına kapalı. Kampanya kodu derken indirimli superbox tarafında ise yarıyor diye billiyorum.

Net cevap arkadaşlar. Bu paketin işi bitti uyrlik alımı durduruldu. Sınırsız ucuz internet hayali kurup durmayınm Turkcell aynı nitelikteki paketi 270 TL'ye satıyor şimdi size 140a veya 80e verir mi Allah aşkına ya.

Alıntıları Göster
    Hocam VINN WiFi Kampanyası devam ediyor. Ancak şekli biraz değişti.

Kampanya sadece 50GB için geçerlidir. 50GB Lifecell Maksi İnternet paketi aşımlı pakettir paket aşımında her 3 GB kullanım 15 TL olarak ücretlendirilir. Bu ücretlendirme, bir fatura döneminde en fazla 10 kere tekrarlanır. 10. fayda kullanıldıktan sonra internet kullanımı durdurulur ve ek ücret yansıtılmaz.

• Ek paket yoktu 50gb bitti hız düştü 13 'ünde katlanan 50 gelecek normal paket 25'inde yenileniyor

• Başka hızı düşen var mı arkadaşlar?Yukarıda ki arkadaş hız düştü diyor
  • Benim kota bugün bitti hızım düşmeden devam ediyorum, az önce speed test yaptım telefondan aynı hız 35-45mbps arası...

• Benim kotam 10'unda yenileniyor. Şu anda katlanan 50 gb bitmek üzere hız düşümünü olacak mı olmayacak mı test edeceğim.Yıl sonunda normal kotam bittiğinde 128'e düşmeden aynı hızda devam etmişti.
  • 09.01.2019 03:09 itibari ile Katlanan 50 GB paketinizdeki 51200 MB bitti. Paket bitiminde baglanti hiziniz 128kbps e dusurulecek ve ek bir ucret yansitilmayacaktir.Kullanim bilgi SMS i almak istemiyorsaniz KAPAT BILGI yazip 2200a gonderebilir veyahttps://hesabim.li/smsbil den kapatabilirsiniz. B002

düşen felan yok aynı hızda devam
  • shankssan kullanıcısına yanıt
    Y900NB Alcatel mi?
  • dosturu D kullanıcısına yanıt
    Bolu Merkez'de. İstanbul da biraz daha hızlı ama orada da evim Kozyatağı tarafında caddeye yakın bir konumda 100 e yakın hızlar alıyorum ama öncede 140ı filan daha rahat görüyordu.
  • Arkadaşlar benim turbo cihazı 12.12.2018 tarihinde garantiyr yollamıştım 20 iş günü geçti ücret iadesi istedim bugün aradığımda ücret iade talebimin olumsuz olduğunu söylediler thh başvurmayı düşünüyorum.Sizce e-devlet üzerinden mi yoksa valiliğe gidip mi başvursam hangisi daha hızlı sonuc veriyor ?

• Kota 20'sinde yenileniyor. Biteli 2-3 gün oluyor aynen devam ediyorum.
  • Arkdaşlar internet aşırı yavaşladı son 1-1.5 saattir.
    aynı sıkıntıyı yaşayan var mı ?
  • aynen bendede aynı sıkıntı var
  • muratoto kullanıcısına yanıt
    hocam eş kart olur. Kullanabilirsiniz hatta bizzat ben kullanmaktayım.Eşkart tanımında data tanımı hariç tutulmamıştır
  • Arkadaşlar modem ücretini hattan ayırıp tek seferde yada taksitle ödemeye devam edebilirsiniz.Bir çok yanlış bilgi paylaşılmış gördükçe düzeltecegim affınıza sığınarak

• quote:

Orijinalden alıntı: acemiyoutuber

hocam eş kart olur. Kullanabilirsiniz hatta bizzat ben kullanmaktayım.Eşkart tanımında data tanımı hariç tutulmamıştır
    Kesin bilgimi hocam. Ben bi ara denedim alamadım. Ses hattını eşkart olarak alabilmiştim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: acemiyoutuber

Arkadaşlar modem ücretini hattan ayırıp tek seferde yada taksitle ödemeye devam edebilirsiniz.Bir çok yanlış bilgi paylaşılmış gördükçe düzeltecegim affınıza sığınarak
    peşin ödeyince peşin ödeme fiyatı üzerinden mi hesaplanır yoksa taksitli ödeme gibi mi hesaplanır? Çünkü şuanda aylık 20₺ ödüyorum X 24ay 400 tl yi geçiyor ama peşin fiyatı daha ucuz.

• algooo A kullanıcısına yanıt
    Kanuna göre taksitle satış sözleşmesinde tüketici toptan ödeme yapıyorsa vade farkını bedelden indirmek zorunda.

TBK 258 ; Taksitle satış: 4. Tarafların hak ve borçları: c. Satış bedelinin tamamen ödenmesi

1-)Taksit borcu kambiyo senedine bağlanmış olmadıkça, alıcı satış bedelinin kalan kısmını her zaman bir defada ödeyerek borcundan kurtulabilir. Bu durumda, peşin satış bedeline ilave edilen bedelin ödenmemiş taksitlere isabet eden kısmı, yarısından az olmamak üzere ödeme süresinin kısaltılmasına uygun olarak indirilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Storm Raider -- 11 Ocak 2019; 22:13:13 >
  • 
Sayfa: önceki 125126127128129
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.