Şimdi Ara

turkcell evde 4g 50gb sınırsız wifi modemdahil 79 tl ilk mesaj güncel (129. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.064
Cevap
59
Favori
278.860
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 127128129130131
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: muratoto

Hocam VINN WiFi Kampanyası devam ediyor. Ancak şekli biraz değişti.

Kampanya sadece 50GB için geçerlidir. 50GB Lifecell Maksi İnternet paketi aşımlı pakettir paket aşımında her 3 GB kullanım 15 TL olarak ücretlendirilir. Bu ücretlendirme, bir fatura döneminde en fazla 10 kere tekrarlanır. 10. fayda kullanıldıktan sonra internet kullanımı durdurulur ve ek ücret yansıtılmaz.

Alıntıları Göster
    peki yeni kampanyada fiyatlar nedir. daha önce aldığımız indirim kodu geçerli oluyor mu bu kampanya için

• muratoto kullanıcısına yanıt
    Bayiye gidip eş kart almak istediğinizi söyleyin data hattina olmaz gibi bir ibare kullanırlarsa yardım masasını arayıp sorabileceklerini ve alındığını söyleyin işlemi yapacaklardir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: acemiyoutuber

Bayiye gidip eş kart almak istediğinizi söyleyin data hattina olmaz gibi bir ibare kullanırlarsa yardım masasını arayıp sorabileceklerini ve alındığını söyleyin işlemi yapacaklardir
    49 tl sim kart ücreti varmış iki sim kart vereceklermiş bayilere sorun dedi müşteri hizmetleriyle görüştüm

• murat5552 M kullanıcısına yanıt
    Evet eskart çift sim Kart olayi hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: acemiyoutuber

Evet eskart çift sim Kart olayi hocam
    Peki hocam sistemi nasıl oluyor ben birini evde bırakacağım diğeri yanımda olacak evde de gerektiğinde kullananlar olacak ben dışarıdayken açtığımda otomatik olarak benimkine mi geçiş olacak tekrar evdekiler bağlanmak isterse onlarda modemi tekrar mı başlatacak nasıl oluyor sistem

Hocam evdekini actiklarinda sendekinde sebeke gidecek sendekini açtığında evdekilerde sebeke gidecek

• acemiyoutuber kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim hocam ağustos 20 sine kadar taahhütüm var bu şekilde idare edeyim en azından telefonuma yüksek paketli internet almama gerek kalmaz bu şekilde evde sınırsız internet varken

• Beyler bu saatlerde hızı artırmak için önerileriniz var mı?
  • 10 mbit 160tl cok aslinda bide vergiler dahilmi? benimkide 127tl + vergi 147 oduyorum...

7mbit e 100tl yapsalar aslinda boyle gece yarisi acik olan pc acayip elektirik tuketiyor.

Hala turkcell tek firmami limitsiz mobil veren?
  • Kod geçerli zaten kod olmadan alınamıyor nedense. Fiyat 64 TL Taahütsüz 74 TL diyor. Yeni almak isteyenler 50 GB olarak kullanabilecekler. her 50 GB dolunca her 3 GB kullanım 15 TL olarak ücretlendirilecekmiş. Detaylar burda var bi inceleyin isterseniz.

https://www.turkcell.com.tr/kampanyalar/diger-kampanyalarimiz/4-5g-evde-vinnwifi-kampanyasi?source=CMS&place=campaigns_category
    Bana TİM 65 TL dedi. Tamam dedim İşlemi yapamadılar Data Hattı olarak verilmiyormuş dediler. Madem olabiliyor denemekte fayda var bence.
  • muratoto kullanıcısına yanıt
    Ben telefondan sordum bayiye gitmedim ama arkadaş yapmış demek ki oluyor ayrıca data hattı veya normal hat olmasının ne farkı olabilir ki

• Superbox kullanan varsa cihazi satmak isterlerse alabilirim

• Bizim paketlerin son durumu nedir sınırsız oldumu ve ocakdan bu yana faturası çıkan oldumu

• Sınırsız hocam geçtiğim ayın faturasıda geldi problem yok, gördüğüm kadarıyla hız kısıtı yok...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • acemiyoutuber kullanıcısına yanıt
    Superbox cihazıda satılabiliyor deyinde iyice şaşırtın beni. Hangi amaçla Superbox ı almayı düşünüyorsunuz.
  • Garantiye yolladığım MW70VK turbo modem 37. iş gücü olmasına rağmen tamir edilip teslim edilmediği için ücret iadesi istedim genpa servisinden bana sıfır kapalı kutu cihaz vermeyi önerdiler.

Sizce cihazı minimum 500 liraya satabilir miyim ? Satmak mantıklı olur mu ?

Cihazı satıp normal mw40v1 almayı düşünüyorum, bulunduğum konum itibariyle turbo hızını alamıyorum.

• Yüreklii kullanıcısına yanıt
    mumkun degil.

sahibinden.com da ilan dolu
  • haklısın toprAAm kullanıcısına yanıt
    Kardeş bende 2018 haziranda taahüt yaptım ancak paket sözleşmesi 12 ay modem sözleşmesi 24 ay falan dediler geçen aradığımda 24 ay değil mi bizim bütün sözleşmeler.

Turkcell burdan da kaçmaya çalışıyor gibime geldi. Hatta daha önce görüştüğümde 24 ay dediklerini net hatırlıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yüreklii

Garantiye yolladığım MW70VK turbo modem 37. iş gücü olmasına rağmen tamir edilip teslim edilmediği için ücret iadesi istedim genpa servisinden bana sıfır kapalı kutu cihaz vermeyi önerdiler.

Sizce cihazı minimum 500 liraya satabilir miyim ? Satmak mantıklı olur mu ?

Cihazı satıp normal mw40v1 almayı düşünüyorum, bulunduğum konum itibariyle turbo hızını alamıyorum.
    50 ye anca satarsin

• 
Sayfa: önceki 127128129130131
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.