Şimdi Ara

turkcell evde 4g 50gb sınırsız wifi modemdahil 79 tl ilk mesaj güncel (128. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.064
Cevap
59
Favori
278.863
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 126127128129130
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler TURKCELL'den bugün böyle bir mesaj geldi ;

15 Ocak 2019 itibariyla, ses hatlarinizda diger cihazlarla internet paylasimini Hizli Giris uzerinden giris yaparak 30 gun boyunca ucretsiz bir sekilde yapabilirsiniz. Paylasiminizin paketinizden dusmesini istemiyorsaniz 30 gunluk tum vergiler dahil 9TL ye 2GB paylasim internetini yurt icinde kullanabilirsiniz. 2GB paylasim internetiniz bittiginde, 30 gun icerisinde paketinizdeki/tarifenizdeki interneti diger cihazlarla paylasmaya devam edebilirsiniz. Detayli bilgi icinwww.turkcell.com.tr B002

Bu hotspot zımbırtısı mı ne ise onunla alakalı mı ? bilgisi olan aydınlatabilir mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: acemiyoutuber

hocam eş kart olur. Kullanabilirsiniz hatta bizzat ben kullanmaktayım.Eşkart tanımında data tanımı hariç tutulmamıştır
    Eş kartla data hattı aynı anda iki ayrı cihazda kullanılabiliyor mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Taahhutun bitmesine 12 gun kala bugun gidip bu paketi iptal ettim. Bazi zamanlar haric 1 yil boyunca gayet memnun sekilde kullandim.

• OnizukaSensei kullanıcısına yanıt
    İptal etmeswydiniz kaç para ödeyecektiniz sordunuz mu?

Neticede bu şekilde paket özelliği taahhüt bitse bile siz paketi değiştirmedikçe devam eder diye biliyorum.

Mevcutta muadili olan lifebox tan daha uygunsa ve ihtiyacınızda varsa devam etmek mantıklı olabilirdi diye düşünmekteyim.

• Ryan.Cooper R kullanıcısına yanıt
    Bi cok kez sordum hocam. Paket bittigi gibi lifecell maxi paketine gececekmis otomatik. Sozlesme uzatayim dedigimde de olmadi. Lifecell maxi pakette alinmaz, 50 gb pakete 150 tl istiyolar. Zaten altyapi baglandigi icin millenicoma basvurdum (gerci o da hala baglanmadi) Bugun turk telekomdan yeni hat alip 19 tlye 10 gb paketine uye oldum. Millenicom baglanana kadar ek paketlerle bunu kullanirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OnizukaSensei -- 12 Ocak 2019; 18:5:18 >
  • Yüreklii kullanıcısına yanıt
    İkisi de aynı şey. E devletten başvurunca da il thh bakıyor. Değişen bir durum yok. Netten başvurmak daha kolay.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Fiyaka1903 F kullanıcısına yanıt
    Malesef sonlandı.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: foxryum

Malesef sonlandı.
    31 Aralık 2019 tarihine kadar geçerli.

yazıyor...
  • digiogi kullanıcısına yanıt
    O bu paket değil lifecell makside indirim sağlıyor. Pek bir mantığı yok 50gb kota , aşım 3gb 15tl ücretlendirme ile avantajı yok...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Storm Raider -- 12 Ocak 2019; 22:53:4 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • mfizik M kullanıcısına yanıt
    aynı anda kullanamazsınız biri açılınca diğerinde şebekle gider hocam.Ben mi mix kullanmaktayım çift hatlı bır cıhaz eşkartım var modemi yanımda taşımak zorunda kalmıyorum mesela ama aynı anda hem telefonda hemde modemden kullanamıyorum
  • muratoto kullanıcısına yanıt
    kesin hocam.çalışanım ayrıca kullanmaktayım
  • algooo A kullanıcısına yanıt
    finansmana ayırmada ekstra bir indirim genel olarak yapılmamakta fakat googledan turkcell fınansman arandıgında uzun taksıtlerde çok nadir rastlasamda indirim yapabiliyorlar. genel olarak kalan taksit sayısını tek seferde ödersiniz pakette vs değişiklik yaşamazsınız
  • acemiyoutuber kullanıcısına yanıt
    Biraz detay verebilirmisin. Nasıl alabiliriz.
  • Ankara Esenboğa Gece 2'ye yakın, sabah saatlerinde download 50-60 ama upload yükseliyor

turkcell evde 4g 50gb sınırsız wifi modemdahil 79 tl ilk mesaj güncel
  • Beyler bende modeme res attım düzeldi sabahlara kadar sınırsız 1.5 sene kafa rahat

Yanlış bilgi vermiş olmayalım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Storm Raider

O bu paket değil lifecell makside indirim sağlıyor. Pek bir mantığı yok 50gb kota , aşım 3gb 15tl ücretlendirme ile avantajı yok...
    Bu pakette özellikler neydi hocam? Yeni binaya taşındım altyapı yok. Bir şeyler almam lazım :(
    Gece 2 sabah 8 arasi sinirsizdi hocam. Tum indirmeleri gece yapardik ama maxi paketi sadece 50 gb olmasiyla alinmaz. 10 mbps hizinda sinirsiz superbox kampanyasina abone olun oyleyse. Altyapi olmayanlarda alinabilecek tek sey bu gorunuyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OnizukaSensei -- 13 Ocak 2019; 11:12:50 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: OnizukaSensei

Gece 2 sabah 8 arasi sinirsizdi hocam. Tum indirmeleri gece yapardik ama maxi paketi sadece 50 gb olmasiyla alinmaz. 10 mbps hizinda sinirsiz superbox kampanyasina abone olun oyleyse. Altyapi olmayanlarda alinabilecek tek sey bu gorunuyor.
    159 TL gece kotadan yemiyor dimi hocam? 50 gb dolduğunda hız 3 mbit mi oluyor?
    Superbox kampanyasi sinirsiz hocam. 159 tlye 10 mbit hizinda gece gunduz kota olmadan kullanabiliyorsun. Eger 10 mbps hiz yeterli ve fiyat cok degilse buna basvuru yapin gelip kurulum yapsinlar. Ustelik bi yere gittiginizde modemi yaninizda goturebilirsiniz. Hatta powerbank ile cihazi calistiranlar varmis. Forumdaki konusunu arastirin. (279 tlye de bolgenizdeki 4.5g hizinda sinirsiz alabiliyorsunuz)

• quote:

Orijinalden alıntı: OnizukaSensei

Superbox kampanyasi sinirsiz hocam. 159 tlye 10 mbit hizinda gece gunduz kota olmadan kullanabiliyorsun. Eger 10 mbps hiz yeterli ve fiyat cok degilse buna basvuru yapin gelip kurulum yapsinlar. Ustelik bi yere gittiginizde modemi yaninizda goturebilirsiniz. Hatta powerbank ile cihazi calistiranlar varmis. Forumdaki konusunu arastirin. (279 tlye de bolgenizdeki 4.5g hizinda sinirsiz alabiliyorsunuz)
    Fiyat biraz yüksek gibi ama başka çare yok gibi hocam. Arayayım bakalım. Teşekkür ederim yardımınız için.
  • 
Sayfa: önceki 126127128129130
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.