Şimdi Ara

turkcell evde 4g 50gb sınırsız wifi modemdahil 79 tl ilk mesaj güncel (113. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.063
Cevap
58
Favori
278.865
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 111112113114115
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • turkcell evde 4g 50gb sınırsız wifi modemdahil 79 tl ilk mesaj güncel

Bir düzenleme olucak ama ne zaman olur bilemiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi chrisvance -- 28 Aralık 2018; 23:37:25 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dermanxx D kullanıcısına yanıt
    Hocam data hattımla giriş yapamıyorum. Data numarasını giriyorum yolluyorum doğrulama Sms’i gönderiyor ama mesaj gelmiyor

• mur@t_333 kullanıcısına yanıt
    192.168.1.1 modem arayüzüne gir orada sms olan kısma bak gelen kutusundaki mesajları göreceksin.
  • Evet arkadaşlar kotayı doldurdum test etmek için hızım 128/kb'e düşmedi aynı hızda devam ediyor.
    Normalde mesaj geliyordu 50 GB paketinizi doldurduğunuz için hızınz 128kb/sn'ye düşmüştür diye öyle de mesaj gelmedi.
    Güzel gelişmeler bunlar

turkcell evde 4g 50gb sınırsız wifi modemdahil 79 tl ilk mesaj güncel

• dosturu D kullanıcısına yanıt
    Ben bunlara güvenmiyorum hocam sonra faturada süpriz yaşamayalım.

Fatura kısmına da bakar mısın rica etsem.

• Chantodowill kullanıcısına yanıt
    Fatura kısmıda normal paket ve tarifelerime baktım öyle ek paket falanda tanımlanmamış.

• quote:

Orijinalden alıntı: dosturu

Fatura kısmıda normal paket ve tarifelerime baktım öyle ek paket falanda tanımlanmamış.

Hadi hayırlı olsun hocam zaten mecbur böyle olacak sonuçta akn kalkıyorsa böyle olmak zorunda

• quote:

Orijinalden alıntı: Chantodowill

Ben bunlara güvenmiyorum hocam sonra faturada süpriz yaşamayalım.

Fatura kısmına da bakar mısın rica etsem.
    Faturaya yansitamaz lar. Adamı ottururler öyle kafalarına göre kotayı kaldırıp faturaya bindiremezler.

• quote:

Evet arkadaşlar kotayı doldurdum test etmek için hızım 128/kb'e düşmedi aynı hızda devam ediyor.
    Normalde mesaj geliyordu 50 GB paketinizi doldurduğunuz için hızınz 128kb/sn'ye düşmüştür diye öyle de mesaj gelmedi.
    Güzel gelişmeler bunlar

Hayırlı olsun üstat hadi bakalım :)

• dosturu D kullanıcısına yanıt
    Speedtest yaparmısınız belki 128kbps yi belli bir megabite sabitlemişte olabilirler

• quote:

Evet arkadaşlar kotayı doldurdum test etmek için hızım 128/kb'e düşmedi aynı hızda devam ediyor.
    Güzel gelişmeler bunlar

bu paketin linkini atar mısınız benim evde int altyapısı yokta bir bakayım uygun mu

• quote:

Orijinalden alıntı: harce74

bu paketin linkini atar mısınız benim evde int altyapısı yokta bir bakayım uygun mu

Alıntıları Göster
    Geçti hocam o artık. Bu paketler kotali oldu. Limitsizleri ise Aşırı pahali.

• quote:

Orijinalden alıntı: shankssan

Hayırlı olsun üstat hadi bakalım :)

Alıntıları Göster
    Ya ben yinede güvenemiyorum bunlara. Şimdiden böyle yaypıp 1 ocakta çat diye kota getirmesinler. Çünkü o kadar birbirinden alakasız bilgiler veriyolar ki insan manyak oluyo bi noktadan sonra kime neye güvenecek bilemiyo.

Umarım kotasız olur zaten şurda 6 ay kadar sürem kaldı onda da uğraştırmasınlar. Hadi bakalım umarım 1 ocakta sürpriz yaşamayız...
  • chrisvance C kullanıcısına yanıt
    Böyle ;

• Normalde de buna benzer hız mı alıyordunuz hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: Ryan.Cooper

Ya ben yinede güvenemiyorum bunlara. Şimdiden böyle yaypıp 1 ocakta çat diye kota getirmesinler. Çünkü o kadar birbirinden alakasız bilgiler veriyolar ki insan manyak oluyo bi noktadan sonra kime neye güvenecek bilemiyo.

Umarım kotasız olur zaten şurda 6 ay kadar sürem kaldı onda da uğraştırmasınlar. Hadi bakalım umarım 1 ocakta sürpriz yaşamayız...

Alıntıları Göster
    Hocam.musteri hizmetlerinde kimse birşey bilmiyorum ezbere konuşuyorlar. Kimse kota kalacak demedi bana, mobil hatlarda geçerli değil diyen kişi çıktı onlarca arama ( sabah akşam günde iki kere antibiyotik gibi arıyorum son 15 gündür ) onlara da gece 2/8 akn sonrası hız düşümü nu söyleyince lafı kivirdilar geri kalanı bilgimiz yok dedi. Ben hattı ilk aldığımda gece 2/8 arası tim de çalışanlar da dahil herkes müşteri hizmetleri ile beraber harcanan oran kotadan düşer diyorlardı hiç bir zaman düşmedi. Kota dolan günlerde ise tam gaz devam ettim 2/8 arası. Zaten bu Mobil hat değil. Sattıkları sınırsız superbox paketleride mobil data hat kullanıyor ama sınırsız. Yani bence oldu daha bir sürpriz olmaz inşallah. Her konuda biz haklıyız su süreçte.

• chrisvance C kullanıcısına yanıt
    download öyleydi de upload birazcık düşük geldi şimdi 02.00'den sonra aynı yerden tekrar test edip paylaşacağım.
  • 02.00 sonrası durum ;

02.00 öncesi (kota bittikten sonra)

• quote:

Orijinalden alıntı: shankssan

Geçti hocam o artık. Bu paketler kotali oldu. Limitsizleri ise Aşırı pahali.

Alıntıları Göster
    tüh pttcel 1gb akn kullanıyordum onu direk kapattılar çok şansızım 1 ocakta paketi yenilerler mi sizce yoksa aynı mı kalır gerçi suprbox varken kendile kendilerine ek ürün çıkarmazlar vodafone ve türk telekom ne yapar acaba superbox alternatifi için şu anda pttcel kapandığı için türk telekomun 20 gb lik ayda tahahütsüz 40 tlik paketini kullanıyorum ama hız bazen iyi bazen 5 mgbite düşüyor en fazla 30 mgbiti gördüm en çok saat : 18:00 22:30 da hızım düşüyor 5 mgbite gerçi sınırsız olmadığı için rahat kullanamıyorum ama ayın ortasında değişiyor durum tabi ek paketin fiyatı günlük ücret istendiği için keşke direk sınırsız olsa

ay başında 10 gb için 12 tl ödüyorum ek kota sınırsız şu anda istediğin kadar alabiliyorsun şu anda bu benim için daha iyi gibi superbox çok pahalı 150 tl 10 mgbit sınırsız veriyor ben bu ay 70 gb harcadım fatura 70 tl gözüküyordu en son tek sıkıntısı sürekli faturayı kontrol etmek zorunda kalıyorum ve birde sınırsız olmadığı için youtubede 360 p ile izliyorum videoyu birde iyi yanı da var ayın ortasından sonra yani 15 inde sonra aldığın ek paketler günlük ücret isteniliyor

şöyle ayın 15 inde ekstra 10 gb almak istedim fatura ayın 26 sında kesiliyor yani fatura kesim tarihine 11 gün kalıyor ek kotanın günlük ücretlendirmesi de 0.40 kuruş eğer ayın ortasında paketi 11 gün kala yineletir isem 4.4 tl fatura yansıtıyor 12 tl yerine 10 gb 4.4 tl ye geliyor hatta ayın 25 aralığında 10 gb ti 0.40 kuruşa aldım

ama genede sınırsız olsa daha rahat kullana bilmek istiyor insan not: netflix 4k üyeliği açacağım black miror gelmiş interaktif olarak yani senaryoyu seyirci belirliyor ama ayın başı olduğu için 20 gb paketim var onuda bitirmek istemiyorum mecbur ayın ortasını bekleyeceğim uyguna seyredebilmek için bunun gibi durumlar insanı sinir ediyor zaten netflixin eğer 4 k lık paketini alır isem onada 40 tl vereceğim birde int derdi var evde 4k tv var 4k dizi izleyemedim daha int yüzünden gel de sinirlenme

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi harce74 -- 29 Aralık 2018; 2:23:21 >

• harce74 kullanıcısına yanıt
    Bu kadar uğraşacağına eğer bütçen el veriyosa superbox sınırsız al derim 10 mbps den memnun olan vardı bu forumda. En azından kota kontrolü yapmak gibi bir sorundan kurtulursun.

Tabii bütçe çok önemli dersen ki aylık o kadar veremem, kolay gelsin derim. Tam bir öğrenci mantığı hocam sendeki efsane yani :D :D
  • 
Sayfa: önceki 111112113114115
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.