Şimdi Ara

turkcell evde 4g 50gb sınırsız wifi modemdahil 79 tl ilk mesaj güncel (111. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.064
Cevap
59
Favori
278.784
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 109110111112113
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Aynen lifecell pro bilgisayardan internet pakek adi mesajda gelmisti zaten 128 dusucek die

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yeni abone olacaklara ek paketli tanimlanacak demek ki tarife. O zaman eski aboneler de akn kalkip boyle devam edecekler :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Artik paketi lifecelll bilgisayardan maxi paketi yapmislar ama son katimim tarihi ayni ama 31 aralik hala

• Paketi çarşamba akşamı aldim.. ne kadar guvenilir bilmem ama timdeki çalışan yeni yılda bu tarifede akk olmayacağını söyledi.. onlarada sözde öyle söylemişler..

• Arkadaşlar bunu nasıl alabiliriz? Superonline abonesi değilim,evimde de dandik bir adsl altyapısı mevcut.Bazı kişilere baktım,onlarında durumu benden farksız iken almayı başarmışlar.Buna imkan tanıyorlar mı?Ne yalan söyleyeyim eğer AKK kalkacaksa buna gerçekten çok ihtiyacım var..
  • Sinirsiz olan kapatildi simdi kotali var onun yerine 50 den sonra duryo

• Müşteri hizmetleriyle şimdi konuştum. Bildiğin bize bilgi verilmedi falan ayağına bizi oyalıyorlar resmen.

Alttan alttan da kotalıya dönebilir falan dedi.

Söylediği tam olarak; Efendim bize bu konuda net bilgi verilmedi sizlere yanlış bilgi vermek istemem ancak bu paket değişikliğe uğrayabilir yani mesela kullanımınız dolduktan sonra her 3gb a 15₺ ödersiniz maksimum 10 defa bu uygulanır sonra kota durdurulur dedi.

Böyle saçma iş mi olur dediğimde daha net bilgi yok diye tekrarlayıp paket içeriğideğişebilir efendim dedi yine. Anlaşılan turkcell burda bizi uğraştıracak. Dedim böyle birşey yaparsanız 2 ocakta hattı kapattırmaya giderim diye. Tabii standart turkcell yalakalıkları siz değerlisiniz falan filan...

Bekliyorum bakalım. Ama turkcell yine bir çakallık peşinde gibi. Yahu 9₺ internet paylaşım parasını bile tek talep eden bunlar oldu iyice sapıttılar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ryan.Cooper

Müşteri hizmetleriyle şimdi konuştum. Bildiğin bize bilgi verilmedi falan ayağına bizi oyalıyorlar resmen.

Alttan alttan da kotalıya dönebilir falan dedi.

Söylediği tam olarak; Efendim bize bu konuda net bilgi verilmedi sizlere yanlış bilgi vermek istemem ancak bu paket değişikliğe uğrayabilir yani mesela kullanımınız dolduktan sonra her 3gb a 15₺ ödersiniz maksimum 10 defa bu uygulanır sonra kota durdurulur dedi.

Böyle saçma iş mi olur dediğimde daha net bilgi yok diye tekrarlayıp paket içeriğideğişebilir efendim dedi yine. Anlaşılan turkcell burda bizi uğraştıracak. Dedim böyle birşey yaparsanız 2 ocakta hattı kapattırmaya giderim diye. Tabii standart turkcell yalakalıkları siz değerlisiniz falan filan...

Bekliyorum bakalım. Ama turkcell yine bir çakallık peşinde gibi. Yahu 9₺ internet paylaşım parasını bile tek talep eden bunlar oldu iyice sapıttılar...
    Bu paket kotalıya dönerse ben de TT evimde wifiye geçeceğim. 29 TL 20 GB. Ve güne oranlayarak 10 GB internet 12 TL yani mesela fatura kesim tarihine 10 gün kaldı ise size 10 günlük 10 GB verip 4 TL kesiyor. Muazzam bir paket.

KYK wifisi yüzünden bu paketi almıştım KYK wifisi büyük oranda düzeldi youtubeda günün herhangi bir saatinde 1080p video rahatlıkla izleniyor yoğun saatlerde bile 1080p video rahat izeniyor speedtestte ise 1 mpbs yani Google servislerinde her daim hızlı sabahlari gece 2den 11e kadar 30-40 mpbs indirme 120mbps yükleme en çok YouTube yiyor zaten kotayı

Bu paketi de alır normal işlerimde kullanırım aylık 100 TL cebime kalır.

Ama burası ne olursa olsun hukuk devleti muz cumhuriyeti değil.

Kanun olarak biz haklıyız seve seve bu paket sınırsız olacak

• kotası dolan bir kaç arkadaş hız sınırının kaldırıldığı söyledi. Bence bu tamamen kaldırılacağına işaret..

• Anlaşılan bunlar çamura yatacak...

• quote:

Orijinalden alıntı: dosturu

kotası dolan bir kaç arkadaş hız sınırının kaldırıldığı söyledi. Bence bu tamamen kaldırılacağına işaret..
    O arkadaşın birine mesaj attım.Ek paket falan da tanımlanmamış.Kota 0 gözüküyor dedi. Mesaj falan da gitmiş hatta ona.

Edit:Yani hız sınırı kalkmış onda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wiru5 -- 28 Aralık 2018; 21:32:44 >
  • bu paketmi acaba bende

• wiru5 kullanıcısına yanıt
    Hocam bir ss isteseniz arkadaşınızdan, rica etsem?

• dermanxx D kullanıcısına yanıt
    Hocam bu enflasyonla mücadeleden bana 50GB gelmedi nasıl alırım?

• merhaba arkadaslar.

turkcell online islemler sayfasindaki sozlesmelerim bölümünde imzalamis oldugumuz bireysel multi modem kampanyası dosyasındaki 10. madde de;

10- İşbu kapsamda Kampanya kapsamındaki Mobil Internet Paketleri arasından Sınırsız 50 GB İnternet Paketini veya 75GB Bilgisayardan İnternet Paketini seçmem ve ilgili her bir paket kapsamında her bir fatura dönemi için tanımlanan Bilgisayardan İnternet kullanımının ilgili fatura dönemi içerisinde aşılması durumunda, sonraki kullanımlarımın 4.5 G, 3G internet hızının 128 Kbps’a düşürüleceğini ve bu süre içerisinde paket aşım ücretinin uygulanmayacağını, Paket süresi bittikten sonra Mobil Internet Paketinin tekrar aktiflenmesi ve/veya aynı fatura dönemi içerisinde başka bir Bilgisayardan İnternet paketi daha alınması durumlarında sunulan hizmetin hızının mevcut haline geri döneceğini bildiğimi,

yazıyorsa içiniz rahat olsun.
  • wiru5 kullanıcısına yanıt
    Kotası biten arkadaşlar bir deneme yapsa bilgilensek ben müşteri hizmetlerine sorduğumda şuan için bilgi yok 31.12.2018de tekrar ulaşın dedi

• Kotası biten kimse yok mu. Bir zahmet tam olarak bilgilendirseler. Bunlar gece 2/8 arası da hız limitsiz değil diyorlardı. Ama 2/8 arası limitsiz oldu. Müşteri hizmetleri ne hiç güvenmiyor um o yüzden

• chrisvance C kullanıcısına yanıt
    Ben âlirken hic bisey imzalatmadilar cihazi ve hatti verdiler dediginiz yerdede bisey cikmio musteri hizmetlerine sordugumda 24 ay taahutunuz bulunmaktadir dedi

• chrisvance C kullanıcısına yanıt
    Ama modem arayuzune girince mesajlarda boyle bir msj var

• Bib uygulamasindan data hattinile giris yap enflasyon mucadele kanalini takip et gelio

• 
Sayfa: önceki 109110111112113
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.