Şimdi Ara

turkcell evde 4g 50gb sınırsız wifi modemdahil 79 tl ilk mesaj güncel (109. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.063
Cevap
58
Favori
278.864
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 107108109110111
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Marrusia

modem parası zaten 480(24x20) tl hocam :D

modemsiz almanın yolu yok mu yada risk almaya gerek yok mu

Alıntıları Göster
    Onu hiç bilmiyorum hocam bende modeme ihtiyacım olduğu için abonelik yaparken hiç sorma gereği hissetmedim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: shankssan

Onu hiç bilmiyorum hocam bende modeme ihtiyacım olduğu için abonelik yaparken hiç sorma gereği hissetmedim.

Alıntıları Göster
    geçmiş mesajları okudum modemsiz alınmıyormuş.Evde aslında fiber netim var hiç risk almaya gerek yok mu acaba her yerde kullanılması çok iyi sadece

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Marrusia

geçmiş mesajları okudum modemsiz alınmıyormuş.Evde aslında fiber netim var hiç risk almaya gerek yok mu acaba her yerde kullanılması çok iyi sadece

Alıntıları Göster
    Ben şu anda aylık 60 TL ödüyorum her ay. Modem parasını filan peşin verdim. Ev de varsa heyecana gerek yok diye düşünüyorum. Bunların ne yapacağıda ayrıca belli olmaz akn konusunda.

• quote:

Orijinalden alıntı: wurtz

Bu nasil bir maddedir mağarada mi yaşamamız gerekiyor?

Kampanyadan yalnızca evine Turkcell Superonline sabit internet (ADSL, VDSL) almak isteyen ancak bulunduğu lokasyonda sabit internet hizmeti verilemeyen müşterilerden son 90 gün içinde yeni bir data hattı almış olan müşteriler faydalanabilir.
    Bizim ev öyle. Normal telefon hattı yok direk çekemediler adamlar aylardır. Müstakil bir ev. Bu kampanya güzel olabilirdi lakin çok pahalı geldi bana

• shankssan kullanıcısına yanıt
    Modem parasını peşin nasıl verdiniz. Alırken bayiye mi ödediniz yoksa bayiden taksitli alıp Turkcell'e peşin ödemek istiyorum mu dediniz?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: spacenet

Modem parasını peşin nasıl verdiniz. Alırken bayiye mi ödediniz yoksa bayiden taksitli alıp Turkcell'e peşin ödemek istiyorum mu dediniz?
    Ayni gün turkcell i aradim hocam. tek seferlik ayri bir faturaçikardilar 218 tl mi idi neydi öyle birşey. telefon numarasi üzerindne ödedim.
  • quote:

Ayni gün turkcell i aradim hocam. tek seferlik ayri bir faturaçikardilar 218 tl mi idi neydi öyle birşey. telefon numarasi üzerindne ödedim.

Peki bunu ilk fatura çıkmadan mı yapmalıyız, herhangi bir süre sınırı var mı biliyor musunuz?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: spacenet

quote:

Peki bunu ilk fatura çıkmadan mı yapmalıyız, herhangi bir süre sınırı var mı biliyor musunuz?

Alıntıları Göster
    Yok hocam ne zaman isterseniz arayabilirsiniz. Kapatmak istiyorum diye. Bildiğiniz kredi zaten. Tek farki banka değil de finanscell tarafindan sağlaniyor.

• wurtz kullanıcısına yanıt
    Yeni binalarda oturan insanların genlerde internet hattı olmuyor. Mesela biz. 1 buçuk yıl oldu taşındığımız yere ilk hattı sadece türk Telekom çekiyor bizde Türk Telekom’dan hat çekmesi için sıra bekliyoruz ve binanın tüm alt yapısı buna hazır olmasına rağmen .
    Ve mağarada yaşamıyoruz izmirin göbeğinde oturuyoruz ☺️

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Yok hocam ne zaman isterseniz arayabilirsiniz. Kapatmak istiyorum diye. Bildiğiniz kredi zaten. Tek farki banka değil de finanscell tarafindan sağlaniyor.

Alıntıları Göster
    Ben aboneliği Kasım'da başlattım. Aralık faturamı ödedim ocak faturası daha çıkmadı. Dediğiniz gibi peşin ödeyebilir miyim modem ücretini ? ve nereyi aramamız gerekiyor ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: dosturu

Ben aboneliği Kasım'da başlattım. Aralık faturamı ödedim ocak faturası daha çıkmadı. Dediğiniz gibi peşin ödeyebilir miyim modem ücretini ? ve nereyi aramamız gerekiyor ?

Alıntıları Göster
    Ödenir hocam. Turkcell i arayin. Arayınca akn yi de sormayı unutmayin :)

• Dün akşam 19.00'dan beri hız sınırı kalkmış durumda benim hattımda. Bu gece 02-08 arası yaptığım kullanımda normalde "Bilgisayardan İnternet" görünürken, "Lifecell Pro Aşım" olarak görünüyor sistemde. Umarız iyi haberdir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: islamzeki

Dün akşam 19.00'dan beri hız sınırı kalkmış durumda benim hattımda. Bu gece 02-08 arası yaptığım kullanımda normalde "Bilgisayardan İnternet" görünürken, "Lifecell Pro Aşım" olarak görünüyor sistemde. Umarız iyi haberdir.
    şimdi kontrol ettim. Benimkinden hala yemeye devam ediyor
  • quote:

şimdi kontrol ettim. Benimkinden hala yemeye devam ediyor

Alıntıları Göster
    Hız sınırı kalkmış diyor..

Yani kota bitmiş ama 128 kbps değil tam gaz devam ediyor arkadaşım. Kotaniz var ise düşmeye tabikide devam edecektir. Benim kota 48 gn daha yeni yenilendi yoksa bende denedim hadi bakalım.

• ozgeg kullanıcısına yanıt
    aynı durumu biz de yaşamıştık istanbul bayrampaşa için. rica edip yan binadaki bir daireye 2. internet almak için başvurdum , ordan kablo ile çektim eve kadar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Hız sınırı kalkmış diyor..

Yani kota bitmiş ama 128 kbps değil tam gaz devam ediyor arkadaşım. Kotaniz var ise düşmeye tabikide devam edecektir. Benim kota 48 gn daha yeni yenilendi yoksa bende denedim hadi bakalım.

Alıntıları Göster

Kotası dolan arkadaşlar sizde dener misiniz ? hızınız ne alemde 128/kb mı yoksa arkadaşın dediği gibi sizde de kalkmış mı

• quote:

Kotası dolan arkadaşlar sizde dener misiniz ? hızınız ne alemde 128/kb mı yoksa arkadaşın dediği gibi sizde de kalkmış mı

Alıntıları Göster
    Kotam biteli 1 hafta olmuştu. Dün gece itibariyle sınırsız kullanmaya başladım. Umarım sıkıntı çıkmaz zaten sms ile bilgi gönderiler. Hız sınırının kalktığına dair. Hayırlı olsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: Uncle Rico

Kotam biteli 1 hafta olmuştu. Dün gece itibariyle sınırsız kullanmaya başladım. Umarım sıkıntı çıkmaz zaten sms ile bilgi gönderiler. Hız sınırının kalktığına dair. Hayırlı olsun.

Alıntıları Göster
    inşallah kardeşim bu yılbaşında da sürekli olacağına bir işarettir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dosturu -- 28 Aralık 2018; 15:38:45 >

• Uncle Rico kullanıcısına yanıt
    Hızınız kaçtı test edebildinizmi?

• Uncle Rico kullanıcısına yanıt
    gelen mesajı paylaşabilirmisiniz?
    bana mesaj gelmedi, gerçi benim 25 inden 25ine dönüyor.

hesabım kısmından da kota bilgisi paylaşabilirmisiniz?
    ne alemde bir ekran görüntüsü hora geçer.

iyi çalışmalar.
  • 
Sayfa: önceki 107108109110111
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.