Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

turkcell evde 4g 50gb sınırsız wifi modemdahil 79 tl ilk mesaj güncel

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir Kullanıcı, 4 Masaüstü Kullanıcı
2.941
Cevap
75
Favori
253.578
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Biten Sıcak Fırsatlar >> turkcell evde 4g 50gb sınırsız wifi modemdahil 79 tl ilk mesaj güncel
Giriş
    699 Mesaj
    Devlet yurdunda kalıyorum ve bu paketi almak istiyorum yıl sonuna kadar, Turkcell müşteri hizmetlerine yazdım Twitter'dan ama sonuç çıkmayacak gibi çünkü gösterebileceğim bir altyapısiz adrese sahip değilim. Ne yapmam gerekiyor? Yardımcı olacak var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Qualcomm Snapdragon 835 Octa-core CPU, Adreno 540 GPU | 6-inch Optic AMOLED (18:9), 2160x1080 FHD+ | 64/128GB UFS 2.1 | 6/8GB LPDDR4X Ram | 20MP (IMX 376k) f/1.7, 16MP (IMX 398), f/1.7 Dual Rear Camera | 16MP (IMX 371), f/2.0 Front Camera | 3300mAh Battery | One-touch fingerprint sensor | 802.11ac Wi-Fi, 2x2 MIMO, Bluetooth 5.0, aptX HD, USB-C (2.0), NFC ,GPS
  • Onbaşı
    21 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Jazzalyn

Bir süre önce bu pakette isim değişikliği yapıldı. Şuanda "Lifecell Maxi Bilgisayardan Internet 50gb" ismiyle satılıyor.
    Hocam cevap için teşekkürler.. timdeki mh kafamı karıştırdı..

https://m.turkcell.com.tr/kampanyalar/bilgisayardan-internet/4-5g-evde-vinnwifi-kampanyasi? Bu tarifeyi alabilmek için cihazın hattın üstüne alınması gerektiğini söyledi ama turkcel bana cihaz vermiyor sistemde (kredi risk rapor puanım 1500 üstü olmasına rağmen)

Yada 50 gb bunu alacaksın diyor bu 119 lira oluyormuş

https://m.turkcell.com.tr/kampanyalar/diger-kampanyalarimiz/superbox-4-5g-internet-kampanyasi

• Yarbay
    4811 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: mfizik

Hocam cevap için teşekkürler.. timdeki mh kafamı karıştırdı..

https://m.turkcell.com.tr/kampanyalar/bilgisayardan-internet/4-5g-evde-vinnwifi-kampanyasi? Bu tarifeyi alabilmek için cihazın hattın üstüne alınması gerektiğini söyledi ama turkcel bana cihaz vermiyor sistemde (kredi risk rapor puanım 1500 üstü olmasına rağmen)

Yada 50 gb bunu alacaksın diyor bu 119 lira oluyormuş

https://m.turkcell.com.tr/kampanyalar/diger-kampanyalarimiz/superbox-4-5g-internet-kampanyasi

Alıntıları Göster
    Financell ile görüşürmüsün? En net bilgiyi onlar verir.

Ayrıca Superbox çok çok daha iyi bir sistem. Tavsiyem odur. Vınn cihazında pek randıman alamıyorum şahsen..

https://mobile.donanimhaber.com/turkcell-superbox-4-5g-evde-internet-ana-konu-10mbps-159-tl-sinirsiz-279-tl--133143337

Bu konuya bir göz atın, fikriniz değişebilir.

Tabi illa ki indirimli alacağım diyorsanız ve financell'den kredi çıkmiyorsa yapacak birşey yok. Ben alırken Turkcell'e aboneliğim yoktu ve direk 400 TL kredi çıktı ve aldım. (Kredi puanlarım sizinkiyle hemen hemen aynıydı)

• Onbaşı
    21 Mesaj

ilginiz için tekrardan teşekkürler kredi raporuna yanlış bakmislar

Seçenekler bunlarmis süperbox ı tavsiye ettiler ısrarla

|
    |
    hiddennas kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: mfizik

ilginiz için tekrardan teşekkürler kredi raporuna yanlış bakmislar

Seçenekler bunlarmis süperbox ı tavsiye ettiler ısrarla
    Superbox çok fazla talep görüyor. Sınırsız seçenekleri cezbedici.

Açıkcası vınn kampanyası akn'siz 5 para etmez. Şuanda satılan da sadece 50gb var, bu bitince duracak. Sizde bunu alsanızda rahat bir kullanım yapamayacaksınız. 50GB bana yeter derseniz o ayrı.

Ben olsam 10Mbps superbox ı alırdım.

|
    |

• Yüzbaşı
    882 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: hiddennas

Bir süre önce bu pakette isim değişikliği yapıldı. Şuanda "Lifecell Maxi Bilgisayardan Internet 50gb" ismiyle satılıyor.

İsim değişikliği yapılan paket ile kod ile alınan paket farklı. Bu indirim koduyla alınan paket hala "Lifecell Pro Bilgisayardan İnternet" diye geçiyor. Eski şartlar aynen devam ediyor, 50GB sonrası durma yok 128 ile devam.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Cihaz olarak Superbox çok daha iyi ancak paket olarak Vınn daha avantajlı (olacak?). 119 dedikleri Superbox'ta 50GB'ı geçince internet duruyor ve ek kota alınması gerekiyor, 15 GB 20 liraydı galiba. Vınn'da ise 50 GB sonrası 128 Kbit ile devam ediyor yani paket AKN'li. Bir açıklama yapılmadı ancak büyük ihtimalle bu paket 1 Ocak sonrası Türk Telekom Jet Wifi gibi sınırsız olacak yani Superbox'taki 279 liralık pakete eşdeğer hizmet alınabilecek. Tabi kesin bir şey yok, risk var eğer risk alırım derseniz 50GB Vınn paketini alın yok risk istemem derseniz 10 Mbit sınırsız Superbox alın. 119 liralık indirimli Superbox almaya değecek bir paket değil.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    mfizik kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Yaxis

Devlet yurdunda kalıyorum ve bu paketi almak istiyorum yıl sonuna kadar, Turkcell müşteri hizmetlerine yazdım Twitter'dan ama sonuç çıkmayacak gibi çünkü gösterebileceğim bir altyapısiz adrese sahip değilim. Ne yapmam gerekiyor? Yardımcı olacak var mı?
    adres verebilecek birisine odeme yapmaya da hazirim, 10-15tl. tabi eger tarifeyi alabilirsem. kod da olur illa adres aramiyorum.
    |
    |
    Qualcomm Snapdragon 835 Octa-core CPU, Adreno 540 GPU | 6-inch Optic AMOLED (18:9), 2160x1080 FHD+ | 64/128GB UFS 2.1 | 6/8GB LPDDR4X Ram | 20MP (IMX 376k) f/1.7, 16MP (IMX 398), f/1.7 Dual Rear Camera | 16MP (IMX 371), f/2.0 Front Camera | 3300mAh Battery | One-touch fingerprint sensor | 802.11ac Wi-Fi, 2x2 MIMO, Bluetooth 5.0, aptX HD, USB-C (2.0), NFC ,GPS
  • Onbaşı
    16 Mesaj
    Adres isteyenler yazabilirler
    |
    |

|
    |

+1

|
    |
    _sekkocan_ kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Şu an bütün operatörler tuhaf bir bekleme sürecindeler.

Sonunda ya sağlam geçirecekler ya da az da olsa zamma sevinip yolumuza devam edecez :D

Ama zamsız geçmeyecek bakalım artık. Turkcell müşteris temsilcisi ile görüştüğümden anladığım şu ki; bunlar daha internet konusunda iyi günlerimiz.

Adam resmen biz de burda çalışıyoruz diye ayrıcalıklı değiliz efendim, inşallah tek üzüldüğümüz bu olur dedi...
    |
    |

|
    |
  • Yarbay
    7946 Mesaj
    bu paketi yarın alsam 1 ocakta baktık sınırsız olmuyor iptal etsek kaç lira cezai bedel öderiz risk almak istiyorum açıkcası

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Sınırsız olmazsa ben direkt ertesi gün kapattırmaya giderim. Şu an ses seda yok ama o akk kalkacak arkadaş. Kalkmazsa da kendi kaybeder. 50 gb kotaya mahkum edemez neticede.

Senin yerinde olsam risk almazdım herhalde. superboxlar performans açısından daha iyi diyorlar. Neticede bizim paket sınırsız da olsa bu ufacık cihazlardan o kadar performans alamazsın 24 saatlik kullanımda. Ama tercih senin.

İptal bedeli de muhtemelen cihaz parası falan isterler belki onun dışında 10 20 lira bişey çıkar gibime geliyor. Bunu TİM e sormalısın. Neticede iptal etmek senin hakkın ve bu durumda ne kadar ücret ödeyeceğini de söylemek zorundalar.

Ulan 2018 bitmeden daha ne zamlar yiyecez bakalım internetten...
    |
    |
    Marrusia kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

|
    |
    Arkadaslar gece 2-8 arasi indirme yapmak icin torrentleri baslatiyorum sabah kalktigimda modemin kendini kapatmis oldugunu ve indirmelerin hepsinin yarida kaldigini goruyorum bunun sebebi ve cozumu nedir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _sekkocan_ -- 26 Aralık 2018; 13:18:52 >

Alcatel marka olanı kullanıyorsan modem fazla ısınınca kapatıyo kendini.

Ben notebook u normal kullanıp modemi notebook soğutucu üzerine koyuyorum o zaman kapanmıyor. Tabii şarjda da olması gerek :D :D
    |
    |
    Bizim akıbetimiz ne olacak ????
    |
    |
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
haberler
son dakika
Bey Azura
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,688
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.