Şimdi Ara

turkcell evde 4g 50gb sınırsız wifi modemdahil 79 tl ilk mesaj güncel (108. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.063
Cevap
58
Favori
278.864
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 106107108109110
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben de merak ediyorum 400 küsür tl modem ücreti kesiliyor 24 ayda

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mfizik M kullanıcısına yanıt
    evet odeyebiliyorsun,Finanscelli arayıp tek seferde odemek istediğini belirtiyorsun fatura oluşturuyorlar sonra o faturayı direk bankaların internet subeleri aracılıgıyla telefon tafurası odermis gibi(data hattı numarasını yazarak) ödüyorsun. belirttigin modem için 282 lira ödeme çıkıyor. daha geçen hafta peşin ödedim bende.
  • Hız bulunduğum lokasyonda eşimin hattı tt ( benim adıma kayıtlı) . 40 Mbps hiç düşmedi. Modem yarın yada bir gün gelir bağlantı hızını yazarım

• Ayrıca benim kendi hattım Türkcell ve benim hat 1 seneye yakın oldu zayıfladı. Ama yinede Türkcell iletişim aracı olarak vazgeçilmez.

• quote:

Orijinalden alıntı: gozleri

Hız bulunduğum lokasyonda eşimin hattı tt ( benim adıma kayıtlı) . 40 Mbps hiç düşmedi. Modem yarın yada bir gün gelir bağlantı hızını yazarım
    Gayet güzel. Turkcell eskiden kaliteliydi de hadi eyvallah diyordum(ben 140 TL ödüyorum bu pakete )

İnternet performansı yarı yarıya düştü

TTnin bu kampanya cidden iyi eğer Turkcell yilbsisjdns sonra tahahutlulere bu paketi sınırsız yapmazsa iptal edildi geçeceğim ses hattım turkcellde duracak ihtiyaç olursa ona da paket yaparım

• Şimdi hesabım uygulamasından bildirim geldi, tüm sınırsız paketi olan müşterilerimizin akk kaldırıyoruz minvalinde. Biz dahil miyiz acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: asdemre

Şimdi hesabım uygulamasından bildirim geldi, tüm sınırsız paketi olan müşterilerimizin akk kaldırıyoruz minvalinde. Biz dahil miyiz acaba
    Sordum sizin hakkınızda bilgi yok diyor.

• Bu konuda ki herkes günde bir kere arayıp sorsa olması gerekeni söylese sınırsız isteğimizi anlasalar bizimki de bu alan ye dahil olur. Ben her gün arıyorum . Biri kalkıyor biri daha bilgi gelmedi diyor.

• Edit

BTK kararını yanlış yorumlamış olduğumdan dolayı mesajı siliyorum.Dikkate almayın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wiru5 -- 27 Aralık 2018; 23:26:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: wiru5

BTK'nın kararı ile ilgili araştırma yaparken şu maddeye denk geldim

-Mobil şebeke işletmecilerinin AKN uygulanan mobil genişbant internet tarife ve paketlerinde AKN sonrası veri indirme hızının asgari 128 Kbit/sn olacak şekilde uygulanması

Bu maddeye istinaden akn kalkmıyor.Kaldıracak olsalar şimdiye kadar söylerlerdi.Müşteri hizmetlerini arayınca akn mobil için kalkmayacak diyorlar her seferinde.Biz avucumuzu yalayacağız bence

Dediğin o anlama gelmiyor. Asgari 128 Kbit olması 31 Aralık 2018'e kadar geçerli, bu tarihten sonra AKN kaldırılmalı. BTK kararından önce 1 Kbit'e bile düşen paketler vardı bunlar bu kararla minimum 128 Kbit oldu. 1 Ocak 2019 itibariyle ne olursa olsun AKN uygulaması son bulacak.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• spacenet S kullanıcısına yanıt
    Hocam 3-4 gün kaldı,bunlardan olumlu bir haber duymadık ben umudumu yitirdim. Senin dediğin olur umarım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • wiru5 kullanıcısına yanıt
    Madem sonuç belli diyosunuz arkadaşlar, benim de veya benim gibi düşünenlerin de yapacağı belli bence. Yani kotalı bir pakete alternatif bulunur ve turkcell de kalmak için sebep kalmaz...
  • allahım lütfen kalksınnn amin
  • quote:

Orijinalden alıntı: wiru5

Edit

BTK kararını yanlış yorumlamış olduğumdan dolayı mesajı siliyorum.Dikkate almayın.
    Sizinn bu dediğiniz 1 Mayıs dan itibaren olan. Lütfen forumu yanlış yönlendirmeyin. Siz bile bu şekilde söylerseniz biz şimdiden 50 GB a mahkum olalım hiç uğraşmayalim. O Maddenin tamamını Atayim ben size.

GSM operatörleri tarafından AKN uygulanan internet tarif ve paketlerinde AKN sonrası indirme hızı en az 128 Kbps olacak.

AKK’nin %50 oranında arttırılacak (yani 4.5 Mbps olacak),

02:00-08:00 saatleri arasında AKK uygulanmayacak,

31 Aralık 2018 tarihinden itibaren AKK uygulaması tamamen kaldırılacak.

https://www.google.com/amp/www.webmasto.com/akk-karari-aciklandi-iste-yapilacak-degisiklikler/amp

• twitterdan kod aldım.

30-31 gibi diyorum tim'e gideyim bu paketi tanımlayayım olmadı diyelim 1 ocakta iptal ederim.Bu süre zarfında kaç tl cayma alırlar acaba ne diyorsunuz ?

• Şimdi eğer ki mobil hatlar bu kanun kapsami dışında ise neden gece 2/8 arası sınırsız indirme verildi. Babasının hayrına mi hiç sanmıyorum. Ki bu hat tam manası ile Mobil hat da değil. Tamamen internet için kullanılan bir servis olarak düşünmek gerekiyor

Taşınabilir modem ?? Ben günde iki kere arıyorum. Son 15 gündür kimse bana akn kalkmayacak demedi. Kimi kalkacak kimi bilgi gelmedi. Bir kişide kalkacak muhtemel dedi. Geneli bilgi gelmedi şeklinde. Arayın arayın rahatsız edin mail atın. Umudunuzu yitirmeyin :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Marrusia

twitterdan kod aldım.

30-31 gibi diyorum tim'e gideyim bu paketi tanımlayayım olmadı diyelim 1 ocakta iptal ederim.Bu süre zarfında kaç tl cayma alırlar acaba ne diyorsunuz ?
    Cayma hakkı çıkmaz hocam 20/30 TL birşey. Ama modem parasını alırlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: shankssan

Şimdi eğer ki mobil hatlar bu kanun kapsami dışında ise neden gece 2/8 arası sınırsız indirme verildi. Babasının hayrına mi hiç sanmıyorum. Ki bu hat tam manası ile Mobil hat da değil. Tamamen internet için kullanılan bir servis olarak düşünmek gerekiyor

Taşınabilir modem ?? Ben günde iki kere arıyorum. Son 15 gündür kimse bana akn kalkmayacak demedi. Kimi kalkacak kimi bilgi gelmedi. Bir kişide kalkacak muhtemel dedi. Geneli bilgi gelmedi şeklinde. Arayın arayın rahatsız edin mail atın. Umudunuzu yitirmeyin :)
    mesela pttcell akn 1 gb kaldırdı ondada 2-8 vardı.Dediğiniz gibi babasının hayrına 2-8 kotasız vermediler kanuna uydular kalkacak diyorum bende

• quote:

Orijinalden alıntı: shankssan

Cayma hakkı çıkmaz hocam 20/30 TL birşey. Ama modem parasını alırlar.

Alıntıları Göster
    modem parası zaten 480(24x20) tl hocam :D

modemsiz almanın yolu yok mu yada risk almaya gerek yok mu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marrusia -- 27 Aralık 2018; 23:40:29 >
  • Bu paket sınırsız olacak arkadaşlar eğer olmazsa bizde hakkımızı söke söke alacağız.
  • 
Sayfa: önceki 106107108109110
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.