Şimdi Ara

turkcell e geçenler için-Turkcell 25₺ (4gb+500dk+1000sms) (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.168
Cevap
54
Favori
85.978
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Konuyu açan olarak yazılanları okuduktan sonra ana hattımı taşımaktan vazgeçtim bari yedek hattımı taşıyım diye gittim bayiye. faturasıza taşıyacağım dedim tamam dediler sıra vardı 10 dakika bekledim sıra geldi eko 3gb taşımak istiyorum dedim o tarifeye taşıyamıyoruz dediler. ama öyle bir tavırları vardı ki sanki onlar bize değilde biz onlara muhtaçmişiz gibi. telekoma taşıyacağım 2 hattıda.

sırada önümde bir teyze vardı faturız hat alıcam dedi 79₺ ücreti var dediler istersen faturalı verelim ücretsiz dedi kandırdı kadını. Allahtan kimliğini unutmuşta alamadı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hareketliperde

Konuyu açan olarak yazılanları okuduktan sonra ana hattımı taşımaktan vazgeçtim bari yedek hattımı taşıyım diye gittim bayiye. faturasıza taşıyacağım dedim tamam dediler sıra vardı 10 dakika bekledim sıra geldi eko 3gb taşımak istiyorum dedim o tarifeye taşıyamıyoruz dediler. ama öyle bir tavırları vardı ki sanki onlar bize değilde biz onlara muhtaçmişiz gibi. telekoma taşıyacağım 2 hattıda.

sırada önümde bir teyze vardı faturız hat alıcam dedi 79₺ ücreti var dediler istersen faturalı verelim ücretsiz dedi kandırdı kadını. Allahtan kimliğini unutmuşta alamadı.

Teyze Hattı Sıfır Alıyorsa Ücretlidir. Faturalı Alıp 1-2 Taşımayla İli Çözsün

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• hopali08 kullanıcısına yanıt
    evet sıfır alıyordu ama 79₺ çok fazla geldi. bimcell 19₺ ye veriyor hatlarını.
    taşıma yaptırırlarmı hocam 12 ay taahhüt yaparlar. taşırsan bir ton ceza keserler
  • Arkadaşlar biz bu taşıma işlemini şubatta yapsak da vergiden yırtabiliyor muyuz?Yoksa ocak ayına özel bir durum mu?
  • serdarzero kullanıcısına yanıt
    isterseniz ağustosta taşıyın yine yıl sonuna kadar vergi alınmıyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • dostlar son durum.nedir hala tam olarak ne yapacagimi bilemedim bayiye gidince yanlis bir islem.yapmak istemiyorum yok mu detayli söyle söyle yapacaksiniz diyen biri

• Tavsiye edene de 1gb veriyolar mi

• beni tavsiye edecek birisi varmı. Pm lütfen
  • quote:

Orijinalden alıntı: erdines

Turkcell e geçecek kişi bayiiden taşıma işlemini yapar eko 3 gb tarifesini seçerek turkcelle geçer. Taşıma işi hallolunca;

eko 3gb tarifesi seçenekler arasında yok , yani numara taşırken bu tarifeyi seçip hattı bu tarifeden açtırtamıyoruz

• madem bu konu araciligiyla haberdar olduk tavsiye edecek biri var mi faydamiz olsun bir nebze . özelden yazabilirsiniz

dostlar cok tesekkurler masal olduk nick li arakadastan kod aldim . benim kota doldu :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tanjugunduz -- 2 Ocak 2018; 19:8:0 >
  • Turkcelle yeni gelen arkadaşlar 39X7ME kodunu kullanarak 6 ay boyunca karşılıklı 1 gb kazanabiliriz. Şimdiden teşekkürler
    TAVSIYE KATILIM 39X7ME yazarak 2200 a göndermeniz yeterli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi masal_olduk -- 2 Ocak 2018; 16:29:32 >
  • kullanan arkadaşın refini kullandım yazsın da bir refi birden çok kişi kullanmasın boşuna
    başkası da kazansın
    bu akşam taşıma başvurusunu ben de yaparım muhtemelen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alimmm78 -- 2 Ocak 2018; 16:41:44 >
  • Ben de taşıyacağım referans kodunu kullanacağım arkadaşım da var benim kodu kullandıracağım da ama bir konuda uyarı yapayım dedim. Referans kodu kullanılan arkadaşlar kaldırsın kodunu ki diğer arkaadaşlar da faydalansın. Çünkü referans olan kişi sadece 1 kere kazanabiliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: masal_olduk

Turkcelle yeni gelen arkadaşlar 39X7ME kodunu kullanarak 6 ay boyunca karşılıklı 1 gb kazanabiliriz. Şimdiden teşekkürler
    TAVSIYE KATILIM 39X7ME yazarak 2200 a göndermeniz yeterli.

Kod kullanılmadı. Kullanılınca düzeltme yapılacaktır.

• Tedirgin ve kavgaya hazır bir şekilde gittim, yakınımdaki yeni açılan bir TİM şubesine, gayet güzeldi her şey, kahve ikram edildi, yuvarlak geniş koltuklar vardı, oturduk güneşe karşı kahvelerimizi yudumlarken tabletle 10dk da halletti işi temsilci hanım. O, klasik "faturalı olsun, yeni gelene faturalıda çok cazip tarife var (mesela 1gb lık paket 20TL imiş oooo süper) ama faturasızda yok" vs vs tavsiyesini yaptı, "vergi her türlü kesiliyor, kesilmez diye birşey yok" muhabbetini yaptı, ben de üzerime düşeni yapıp sessizce hmm hmm şeklinde cevaplarla geçiştirip karşımdakini de kırmadan faturasız hatta geçişimi yaptım, sim kartımı aldım çıktım. 4 gün bekleyeceğiz artık. Haftasonu 3GB Eko Paketteyim inşallah.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marjinal01 -- 2 Ocak 2018; 17:6:26 >
  • Referans tarifeye geçerken mi hatti taşırken mi lazım arkadaşlar bir de referansı nasıl bulucaz benim babam turkcell kullanıyor onu referans yapayim diyorum ama o faturali sistem tam nasil anlamadim ben

• turkcell tavsiye kodu isteyene vereyim karşılıklı kazanırız şimdiden teşekkürler

Kod : XXPNR9
  • ist / sieinevler yuruyus yolu 5 dk da hat tasima islemi yapildi

• Eskişehir Espark Avm'deki bayi faturasız hatta taşıma yapmıyor, boşuna gitmeyin arkadaşlar. Espark karşısındaki şubede işlemi 10 dakikada hallettik. Tabletten hızlı bir şekilde fotokopi, kağıt uğraşmadan hallediyorlar. Bilginiz olsun.

• Geçiş için başvurdum. Vedafone...

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.