Şimdi Ara

turkcell e geçenler için-Turkcell 25₺ (4gb+500dk+1000sms) (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.169
Cevap
55
Favori
85.961
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Hattınızı taşırken direk taşıyın pos vs derlerse he deyin geçin. sms ile katıldıktan sonra 12 ay otomatik yenilecek.

sms de yazmanız gerekenler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Marjinal01 kullanıcısına yanıt
    Hiç marjinal olmamış ama hayırlı olsun bende 2. Hattı buna taşıyayım sorun çıkmaz inş

• Anne kızlık soyadı ve kimlik fotokopisi alıyor mi herkesten

• kod: 3KANPE

Turkcell'e gelip, bu kodu 2200'a gonderdiginde kampanya avantajiniz baslayacak 6 ay boyunca aylik 1GB internet hediyemiz.

katılım yapan olursa sevinirim teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Multe -- 2 Ocak 2018; 19:2:4 >
  • helluri kullanıcısına yanıt
    Eski mesajlarda sms ile geçiş yapılmıyor demiş bazı bayiler ona itafen yazılmış sanırım. Sms atarak paketin başlatılabileçeği sitesinde yazıyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • vampirelf kullanıcısına yanıt
    evet

• Bugün başvuru yaptım. Bana da faturasız tarifeler hiç avantajlı değil faturalı yapalım dedi. Teşekkürler ben eko 3gb olan paketi kullanıcam turkcell in sitesinde yazıyor dedim. Bunun üzerine hiç diretmeden faturasıza geçirdi.

4 gün sonra tavsiye koduna talibim bende

Edit: şimdi baktım 64kb sim kartı vermişler. Bir sorun olur mu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi elifednah -- 2 Ocak 2018; 19:28:12 >
  • Cumartesi ben de geçeceğim. Vodafone sıktı artık.

• Bende bugün Eminönü istanbul ticaret üniversitesi karşısında bulunan Turkcell bayii’ye gittim sorunsuz bir şekilde geçtim gayet saygılıydılar patron neyse işciler de aynı oluyor demek ki bu sorunlar hep bayii sahiplerine göre değişiyor haber veren arkadaşa teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: Rachel Corrie

Bende bugün Eminönü istanbul ticaret üniversitesi karşısında bulunan Turkcell bayii’ye gittim sorunsuz bir şekilde geçtim gayet saygılıydılar patron neyse işciler de aynı oluyor demek ki bu sorunlar hep bayii sahiplerine göre değişiyor haber veren arkadaşa teşekkürler.

bu saatten sonra konuya düzgün bayileri yazalım oralara gidelim böyle olmaz
  • Senelerdir Turkcell kullandim dunya para odedim ve ustelik benden sonra gelenler benden ucuz tarife kullaniyor vodafone tasidim bende hattimi gayette iyi

• az önce geçiş için başvuru yaptım Vodafone dan...kod geçiş tamamlaninca mi gerekecek bir de bu pakete geçmek icin bir şey yapılıyor mu mesaj atmak gibi...

• sencerile kullanıcısına yanıt
    evet ilk sayfada atıack mesaj yazıyor

kod geçiş yaptıktan sonra 30 gün içerisinde gerekecek, alırsınız o zaman forumdan birinden

• Turkcell müşteri temsilcisiyim, yeni abonelerin geldiğini görüyorum :) Fiyatlar yüzünden çoğu abonemizde başka operatöre geçti. Artık sizlere yardımcı olacağız desenize :)

• Marjinal01 kullanıcısına yanıt
    Hangi bayi hocam.adanadasınız galiba

• 4 hatla başvuru yaptık bakalım. Vodafone pisliğinden sonra bir de turkcell kazigini deneyelim.

• f@ithline kullanıcısına yanıt
    2 sayfadır bayilerin yaptığı marjinallikleri yazmış arkadaşlar, yetmez mi? :)

• universty3 kullanıcısına yanıt
    Adana evet. Atatürk caddesinde Arıplex sinemasının girişinde sağ köşede yeni açılan Turkcell bayii. Eskiden saatçiydi. Daha yeni açılıyor, o yüzden izzet ikram tam gaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Limonen

quote:

Orijinalden alıntı: Rachel Corrie

Bende bugün Eminönü istanbul ticaret üniversitesi karşısında bulunan Turkcell bayii’ye gittim sorunsuz bir şekilde geçtim gayet saygılıydılar patron neyse işciler de aynı oluyor demek ki bu sorunlar hep bayii sahiplerine göre değişiyor haber veren arkadaşa teşekkürler.

bu saatten sonra konuya düzgün bayileri yazalım oralara gidelim böyle olmaz

Konya için Kent plaza ve novada 5para etmez. Sim kart hiç olmuyor! Nedense! diğerlerini bilmiyorum ama m1avm iyidir çelikkayalar avm de iyiydi geçen ay kota doldurmak için çok hat taşımaya çalışıyordu kaç hat var diye soruyorlardı gelene

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Turk telekomu her ne kadar sevmesem de turkcell e para kaptirmaktan daha iyidir

25 tl.buraya vercegime 30 lira tt ye veririp 6 gb internet kullanirim

ve bu kampanya olmadan once bu paket 35 lira mi neydi

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.