Şimdi Ara

turkcell e geçenler için-Turkcell 25₺ (4gb+500dk+1000sms) (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.169
Cevap
54
Favori
85.975
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam bir cinslik var ama bende mi elemanlarda mı bilemedim

3 turkcel bayisi dolaştım. Adamlar faturalı ise hemen yapalım diyor ama faturasıza taşımak isteyince yapmıyorlar. Gerçi uçuncusu taşıdı.

Yani garip bir durum, bilmiyorum samsuna özel mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • şu koskoca forumda bir turkcell yetkilisi yokmu? Bende bugün bayiden taşıdım personel tuhaf tuhaf tavırlar falan anlayamadık yani. Bana verilen bilgi hat açıldıktan sonra bu tarifenin yüklemesinin yine bayi tarafından yapılacağı yönünde. Yani hat taşımında direk olarak eko 3 gb tarifesinden hat açılmıyor
  • Bu turkceldekileri aklım almadı kırk takla attılar faturalı için abi şöyle böyle işte kontörlüye geçersin ama hangi tarife çıkar bilemeyiz falan filan işte bu ay aldığın paket gelecek ay olmaz, bizim böyle bir paketten haberimiz yok aman yarabbim neler neler, en son müşteri hizmetlerini aradım adamlar dedi yok 1 defa alırsanız 1 yıl alırısınız o paketi, adamlar hiçbirşey bilmiyor.

@Rachel Corrie Hocam bana yok olmaz demediler kontörlü için ama faturalıya taşıyalım siz sonra kontörlüye grçersiniz diyor tutturdu adam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi seeder -- 1 Ocak 2018; 18:50:38 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Limonen kullanıcısına yanıt
    anatolia28 A kullanıcısına yanıt
    Bayi yaparsa aylık olur hocam. Otomatik yenilenmez her ay. Hat açılınca sms ile kendiniz katılın. O zaman her ay yeterli bakiye olduğunda otomatik yenilenir.

• bende Turkcell bayiisine gittim faturalıysa hemen taşırız ama faturasız kart elimde yok belki yarın gelir dedi. yapmak istemediği belliydi. bakalım yarın bir daha deneriz. turkcell Faturasıza taşıdıktan sonra sms ile eko3gb ye geçebilirz diye düşünüyorum. ama önce bu taşıma işini yapacak bayi bulmak gerek

• seeder kullanıcısına yanıt
    Belli bir faturalı kotaları var galiba ona taşıtmaya çalışıyorlar ben vazgeçtim kazanmasın bu ahlaksızlar.

• banada bugun en düşük faturasız paket 35 lira dedi adama bu paketi gösterdim kişiye özel falan dedi. İçimden oyun çevirdiğini anladım ısrarla faturasıza geçir dedim birde sonradan bayiye tekrar gidip postan paket yüklenecek gibi birşey saçmaladı ne alaka anlamadım normalde günü gelince aktif oluyor zaten.
  • kimyagERdem kullanıcısına yanıt
    onu biliyorum hocam ben ilk kez turkcelle geçiyorum yıllarca tt vodafone kullandım. ama tarifem ne olacak diye sordum adam pos belirleyecek gibi birşey dedi. daha fazla kafam bulanmadan çıktım geldim. şu hat bi açılsın herşey çıkacak ortaya
  • İnternetten başvuru yapın onlar ayağınıza gelsin bayiye gidip niye uğraşıyorsunuz

İnternetten başvuruya Ekstra 8gb internet kazanın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OnLyMoKoKo -- 1 Ocak 2018; 20:3:50 >
  • Orada bile sadece faturalı var

• f@ithline kullanıcısına yanıt
    Vay vay vay Turkcell'e yakıştıramadım

• Nereden başvuruyoruz? Link alalım lütfen.

• suatin kullanıcısına yanıt
    https://www.turkcell.com.tr/tr/turkcellli-olmak/numara-tasima

Faturasız olmuyormuş üstteki arkadaş denemiş.

• Ben sim yok diyerek beni geri çeviren şubelerin isimlerini internet’ten öğrenerek tek tek Turkcell twitter müşteri hizmetlerine verdim bakalım ne çıkacak.

• telefondan çok sık görüşme yapmayanlar için bence gayet yeterli ve güzel kampanya olmuş.bilgilendirme için teşekkürler
  • Ben de verdim sonuç alamadım faturalı ile aynı sim kart imiş onu öğrendim. Müşteri hizmetleri yok derse o anda çıkmadan bizi arayın demişti

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aslında bu sümkart değiştirme olayını falan değiştirseler eski simkart kullanılabilse iyi olur

Sonuçta sim kartın numarasını-kodunu sisteme tanımlıyorlar

Aynı sim kartı hem vodafone hem turkcell kullanabilir

Tasarruf da olmuş olur

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bayiye gittiğimizde faturasız hatta geçmek istiyoruz deyince onlar direk geçirirmi. Peki faturasız hatta herhangi bir tarife varmı hangi tarifeye geçicegez?

• bende taşıma işlemini yaptım. 5 dk sürmedi. tabletten bütün işlemleri takır takır yaptı eleman hiç öyle sorgulamada olmadı ne istiyorsam yaptı. (kayseripark)

şu paket bu paket diyenlere kulak asmayın bahsedilenler başıma gelmişti daha önce. sanane kardeşim boş hat istiyorum paket almıcam sanane diyip işin içinden çıkmıştım. illa paket almak zorunda değilsiniz ki.
  • quote:

Orijinalden alıntı: PaRTiLuX

bende taşıma işlemini yaptım. 5 dk sürmedi. tabletten bütün işlemleri takır takır yaptı eleman hiç öyle sorgulamada olmadı ne istiyorsam yaptı. (kayseripark)

şu paket bu paket diyenlere kulak asmayın bahsedilenler başıma gelmişti daha önce. sanane kardeşim boş hat istiyorum paket almıcam sanane diyip işin içinden çıkmıştım. illa paket almak zorunda değilsiniz ki.

Numara taşırken tc flen istedimi

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.