Şimdi Ara

turkcell e geçenler için-Turkcell 25₺ (4gb+500dk+1000sms) (52. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.168
Cevap
54
Favori
85.978
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5051525354
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bende kullanmıyorum şimdilik ihtiyacım yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu kampanya 31 martta bitiyormuş sitede öyle yazıyor. Hatta tavsiye kampanyası ve haydi gel kampanyasıda bitiyor. Geçiş yapmak isteyenler için son günler. Zaten geçiş en az 3 gün sürüyor. Ayrıca Tavsiye kodu isteyenler için bende paylaşayım aşağıdaki kodlar hiç kullanılmadı;

Iste size ozel 3 kod: FTP3MC / ZNXFAM / YNW9RA Bu kodlari Turkcell'e davet etmek istediginiz 3 sevdiginiz ile paylasabilirsiniz. Davet ettiginiz yakininiz Turkcell'e gelip, bu kodlardan birini 2200'a gonderdiginde kampanya avantajiniz baslayacak. Hem size hem de Turkcell'e gelen yakininiza 6 ay boyunca aylik 1GB internet hediye.

• quote:

Orijinalden alıntı: almamorena54

Bu kampanya 31 martta bitiyormuş sitede öyle yazıyor. Hatta tavsiye kampanyası ve haydi gel kampanyasıda bitiyor. Geçiş yapmak isteyenler için son günler. Zaten geçiş en az 3 gün sürüyor. Ayrıca Tavsiye kodu isteyenler için bende paylaşayım aşağıdaki kodlar hiç kullanılmadı;

Iste size ozel 3 kod: FTP3MC / ZNXFAM / YNW9RA Bu kodlari Turkcell'e davet etmek istediginiz 3 sevdiginiz ile paylasabilirsiniz. Davet ettiginiz yakininiz Turkcell'e gelip, bu kodlardan birini 2200'a gonderdiginde kampanya avantajiniz baslayacak. Hem size hem de Turkcell'e gelen yakininiza 6 ay boyunca aylik 1GB internet hediye.

Arkadaşın kodunu kullandım referans ihtiyacı olanlar için;

Iste size ozel 3 kod: NNYXMP/XR7HN9/ZMY7MY Bu kodlari Turkcell'e davet etmek istediginiz 3 sevdiginiz ile paylasabilirsiniz. Davet ettiginiz yakininiz Turkcell'e gelip, bu kodlardan birini 2200'a gonderdiginde kampanya avantajiniz baslayacak. Hem size hem de Turkcell'e gelen yakininiza 6 ay boyunca aylik 1GB internet hediyemiz. Detayli bilgiwww.turkcell.com.tr B002

TAVSIYE KATILIM XXXXXX(Ref Kodu) 2200 a gönderebilirsiniz.

• Bana az önce mesaj geldi. 20 TLye 3 GB 1000 sms 500 dakika veriyor. Geçeyim mi? Kazandığım hediyeler gider mi?
  • Arkadaşlar tavsiye ile türkcele geçtim 1gb verdi. Ama birine tavsiye ettim 1 gb vermedi. İki durumda da 1 er gb vermesi gerekmiyor mu?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Iste size ozel 3 kod: ZAM7FA/MYKZ7C/F9HKNT Bu kodlari Turkcell'e davet etmek istediginiz 3 sevdiginiz ile paylasabilirsiniz. Davet ettiginiz yakininiz Turkcell'e gelip, bu kodlardan birini 2200'a gonderdiginde kampanya avantajiniz baslayacak. Hem size hem de Turkcell'e gelen yakininiza 6 ay boyunca aylik 1GB internet hediyemiz. Detayli bilgiwww.turkcell.com.tr B002

• bu kampanya aktifmi hala ?
  • helsloot kullanıcısına yanıt
    eko 3gb devam ediyor. ektra 1gb için son 5 gün

https://www.turkcell.com.tr/kampanyalar/yeni-turkcell-musterisi/haydi-gel-kampanyasi-?source=CMS&place=campaigns_category
  • quote:

Orijinalden alıntı: hareketliperde

eko 3gb devam ediyor. ektra 1gb için son 5 gün

https://www.turkcell.com.tr/kampanyalar/yeni-turkcell-musterisi/haydi-gel-kampanyasi-?source=CMS&place=campaigns_category
    devretme özelliği var mı hocam ? bir de direk o sayfadan başvurabiliyoruz sanırım ? bayiye gitmeye gerek yok ??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi helsloot -- 25 Nisan 2018; 10:34:41 >
  • helsloot kullanıcısına yanıt
    faturazsız tarife bu. devretme vs yok.. bayiden başvurmanız gerekli geçiş için
  • Davet et kampanyası devam ediyor mu ediyorsa kod verebilecek var mı bana

• 30 hazirana kadar uzatılmış eko 3gb
  • 3 ay önce bu tarifeye geçmişitim, bir sms gelmiş "EKO 3GB kampanyanizin gecerlilik suresi sona erdi.Size uygun diger tekliflerimiz icin www.turkcell.com.tr B002" yazıyor. Şimdi bu tarifeden yararlanmaya devam etme şansımız yok mu?

• funnel kullanıcısına yanıt
    yanlışlıkla göndermiş olabilirler, tarife taşıdıktan sonra 12 ay otomatik yenilenecek normalde. bu maddeyi iptal ettilerse bu kadar sayfa yorum yapmış insanlar başka operatöre geçer direk
  • john mclane kullanıcısına yanıt
    4.5G testlerinde sonuncu olan hat Vodafone.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 6 gün sonra Turk Telekom sözleşmem bitiyor.

8 gb 1000 1000 sms/dk 31 lira kullaniyorum.

6 gb da olsa Turkcell bir pakedi ne kadara hallederim son durumda ?

• serin_su842 S kullanıcısına yanıt
    Süper nokta uygulaması var bip üzerinde. Merkezi yerde iseniz bakın. 10gb internetten 10000dk aylık bile çıkabiliyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ONUR_345241 kullanıcısına yanıt
    Aynı durum bende de söz konusu yardımcı olabilecek Arkadaşlar ulaşırsa sevinirim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: serin_su842

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    https://forum.donanimhaber.com/turkcell-bip-surpriz-nokta-gunluk-1-gb-ve-surpriz-hediyeler--132208242

Bu konuyu inceleyin. Salla kazanda var.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaşlar hattım açıldı biraz önce TL yükleyeceğim ama bir türlü yüklemiyor hata veriyor , acaba hat babamın üstüne ben kendi kredi kartımla yüklemeye çalıştığım için mi hata veriyor ???

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi helsloot -- 4 Mayıs 2018; 9:47:31 >
  • 
Sayfa: önceki 5051525354
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.