Şimdi Ara

turkcell e geçenler için-Turkcell 25₺ (4gb+500dk+1000sms) (53. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.169
Cevap
54
Favori
85.975
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5152535455
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ONUR_345241

6 gün sonra Turk Telekom sözleşmem bitiyor.

8 gb 1000 1000 sms/dk 31 lira kullaniyorum.

6 gb da olsa Turkcell bir pakedi ne kadara hallederim son durumda ?

Bende aynı durumdayım faturalı hat için en uygun kampanya hangisi acaba

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • guguk kullanıcısına yanıt
    şu an geçebileceğiniz en iyi tarife bu. illa faturalı derseniz ben ona yardımcı olamam faturalı hatlara karşıyım :) diğer operatör daha iyi bir tarife çıkardığında ceketinizi alıp gidebiliyorsunuz faturasız da
  • helsloot kullanıcısına yanıt
    onunla ilgisi olduğunu sanmıyorum. yıllardır anneme babama online olarak ben yüklerim ₺. yolunuz üzerinde var ise bim a101 gibi yerlerde yükletmeyi deneyin yada bir turkcell bayisine sorun
  • quote:

Orijinalden alıntı: hareketliperde

eko 3gb devam ediyor. ektra 1gb için son 5 gün

https://www.turkcell.com.tr/kampanyalar/yeni-turkcell-musterisi/haydi-gel-kampanyasi-?source=CMS&place=campaigns_category
    Hocam selam hazır kartlı olan 3gb eko paketini satın aldım şimdi 25 TL yükledim ve hattıma tanımlandı extra 1gb'ı nasıl alacağız yardımcı olursan sevinirim

• quote:

şu an geçebileceğiniz en iyi tarife bu. illa faturalı derseniz ben ona yardımcı olamam faturalı hatlara karşıyım :) diğer operatör daha iyi bir tarife çıkardığında ceketinizi alıp gidebiliyorsunuz faturasız da

Teşekkürler hocam sağol

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

onunla ilgisi olduğunu sanmıyorum. yıllardır anneme babama online olarak ben yüklerim ₺. yolunuz üzerinde var ise bim a101 gibi yerlerde yükletmeyi deneyin yada bir turkcell bayisine sorun
    Derken SMS geldi ama ben birşey yapmadım allah allah ? otomatik mi tanımlandı hocam ?

turkcell e geçenler için-Turkcell 25₺ (4gb+500dk+1000sms)
  • helsloot kullanıcısına yanıt
    evet bu paket 12 ay otomatik olarak tanımlanacaktır size.
  • hareketliperde kullanıcısına yanıt
    Hocam merhaba bu kampanya için Turk Telekom dan geçicem izlemem gereken adımlar nelerdir bayiden faturasız hat alıp daha sonra napmam lazım SMS le vb üye olunuyor mu 4gb net için haydi gel kampanyası için kod lazım mı yoksa?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nuzrek N kullanıcısına yanıt
    Merhaba. turkcell bayisinden taşıma yaptıktan sonra hattınız açılır eko 3gb için sms atıp 25₺ yükleme yapmanız yeterli. paket tanımlanınca ektra 1gb da eklenecektir zaten
  • hareketliperde kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sms pakete gecis icin yeterli olur mu? İllaki 25 tl yuklemeli miyim?Emanet hat. Ağustos ta kullanılacak o yuzden...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • vodafonedayım, bulunduğum yerde sadece turkcell çekkiyor o yüzden geçiş yapacağım. ama max 30 liralık bi paket bakıyorum.
    750 dk ve min 4gb interneti olan paket, mayıs kampanyalarında öyle bir fiyat göremedim henüz
  • Ben 3. ayımı doldurdum, bugün paketim bittiği için 25 TL kontör attım ancak otomatik yenilenmedi. 3GB EKO yazıp yenilemeye çalıştım ve şu mesajı aldım:

Eko 3GB Paketinden sonra 90 gün içerisinde numarasını taşımış veya yeni hat almış olan müşterilerimiz yararlanabiliyor. Size uygun kampanyalar için ........................

12 Ay olacak diye düşünüyordum geçerken ama şimdi öyle ne yapacağımı bilmeden 25 TL kontörlü, standart tarifeli bir hatla kaldım.
  • Belanir kullanıcısına yanıt
    Merhaba. paket 12 aylık hocam normalde. müşteri hizmetleri ile görüşün isterseniz belki yardımcı olurlar. aynı şikayetle yazan 2. kişi oldunuz. umarım Turkcell kelek atmaz bizlere. örgütler herkesi başka bir operatöre taşırım
  • quote:

Merhaba. paket 12 aylık hocam normalde. müşteri hizmetleri ile görüşün isterseniz belki yardımcı olurlar. aynı şikayetle yazan 2. kişi oldunuz. umarım Turkcell kelek atmaz bizlere. örgütler herkesi başka bir operatöre taşırım
    Hocam acelem vardı (aslında bu işler yüzünden faturalı hatta da geçmek istiyorum, az da olsa uğraş verdiriyor olmadık zamanda paket bitince), o yüzden bana önerileren tarifelere baktım Süper Avantaj 4GB tarifesi vardı. 500 Dk Konuşma, 1000 SMS, 4GB internet + 5GB Kendi Uygulamalarında İnternet 25 TL olunca direk o paketi yükledim.
  • Arkadaşlar ben hattımı Türk Telekom a taşıdım 2 hafta oldu. Turkcell e taşıyabilir miyim ? 3 ay sınırı kalktı mı ??

• bugün telekomun 8gb internetli faturalı hattını 29₺ (+8₺ aylık sim vergisi) aldın

• Arkadaşlar ben bu paketi yaptım yaklaşık 3 aydır kullanıyorum 2 gb da tsvsiyeden geliyor. Şimdi sorum şu ben bu eko 3gb paketinden başka pakete geçsem bu tavsiyeden gelen 2gb kesilir mi? Mesela bana uygun paketlerde süper avantaj 4 gb çıkıyor 25 tl te gayet cazip bu tavsiyeden gelen 2 gb de kesilmezse 6 gb yapıyor? Yada 20 tl ye süper avantaj 3 gb var merak ettiğim eko 3gb den başka pakete geçersem tsvsiyeden gelen internete birşey olur mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: oktay1910

Arkadaşlar ben bu paketi yaptım yaklaşık 3 aydır kullanıyorum 2 gb da tsvsiyeden geliyor. Şimdi sorum şu ben bu eko 3gb paketinden başka pakete geçsem bu tavsiyeden gelen 2gb kesilir mi? Mesela bana uygun paketlerde süper avantaj 4 gb çıkıyor 25 tl te gayet cazip bu tavsiyeden gelen 2 gb de kesilmezse 6 gb yapıyor? Yada 20 tl ye süper avantaj 3 gb var merak ettiğim eko 3gb den başka pakete geçersem tsvsiyeden gelen internete birşey olur mu?
    Olmaz. Olmaması gerek

Haydi gel'den bana 1gb gelmişti hattı ilk aldığımda, tarife yükselttim hâlâ var.

• oktay1910 kullanıcısına yanıt
    ek gelen 2gb internetinize birşey olmaz ama o bahsettiğiniz tarife bildiğim kadarı ile yenilenmeyen bir tarife. 1 ay kullanıyorsunuz diğer ay Turkcell size vermeyebilir. şartlarını iyi okuyun sitesinden sonra yaya kalmayın

quote:

Paketler 30 gün sonunda yenilenmez.
    Paket faydalarının bitiminde sonra ya da 30 günlük paket süresinin sona ermesinden sonra müşterilerimizin kayıtlı olduğu başka bir kampanya yok ise kullanımları kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilir. İnternet kullanımları 30 günlük paket süresi bitene kadar, paket aşım tarifesi (100 KB/2 kr) üzerinden ücretlendirilecektir.

https://www.turkcell.com.tr/kampanyalar/diger-kampanyalarimiz/super-avantaj-4-gb-paketi#detaylibilgi

• 
Sayfa: önceki 5152535455
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.