Şimdi Ara

Türkcell Dört dörtlük paketler (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
254
Cevap
8
Favori
25.854
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Baz istasyonu için olmasın o fiber alt yapı çalışması?

Hangi şehir sizin ora
  • merhaba arkadaşlar tt aboneliğim ay sonu bitecek turkcell abonesiyim bu 4*4 lük paketlere geçemk istiyorum ama kararsızım Ankara da yaşıyorum ama fiber yok hala bizim mahallede komik biraz o yüzden normal adsl abonesi olmak zorundayım superonline müşteri hizmetleri nasıldır bağlantıda kesintiler oluyormu hız olayı nasıldır 50 gb akk şu anki paketim 16 mbps 10 günde bitiyor sonra eskiden 146 arayarak bağlanırdık internete ona şekle dönüyoruz.sıkıntı yaşarmıyım tavsiyeleriniz nedir..saygılar
  • Arkadaşlar selam

ben şu an türk telekom 50 mbit hipernet kullanıyorum 80 tl ödüyorum.

+ turkcelle 159 tl cep faturası ödüyorum

dort dörtlük paketlere geçmek istiyorum turkcell max 24 mbit var diyor

24 mbit vdsl + 20 gb platinum paket 159 tl

Sizce geçeyim mi ?
  • ben geçmeyi düşünüyordum ama adil kullanım kotasını 100gb yapmışlar maks.

şu an 59 tl ye 50mbit 150gb akn kullanıyorum zar zor yetiyor, 100 gb hayatta yetmez
  • Bu dört dört lük paketlere hangi ara zam geldi? Her pakete 10 lira artış uygulamışlar. Ben 4 gb paketi 79 a almıştım 89 olmuş ama faturamda değişiklik yok. Platinium a yükselecektim 109 dan 119 a yükselmişler. İletişim de teknoloji ilerledikçe fiyatlarda indirim olur, bizim memleketimizde hep tersini uyguluyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • biz şimdi bi üst pakete geçsek eski taahütname üzerinden mi yeniden mi yapıcaz...
  • quote:

Orijinalden alıntı: uzil

biz şimdi bi üst pakete geçsek eski taahütname üzerinden mi yeniden mi yapıcaz...

Evet ben de merak ediyorum şahsen.
  • Arkadaşlar merhaba konu açıp kalabalik etmek istemedim burda sorucam;

Dört dörtlük paketim var hattimin ustune cihaz almak istedim turkcell bayiine gittim alabilecegimi soyledi sadece puanim yetmiyormus turkcell must. Hiz. Aradim bana dort dortluk paket kullandigim icin cihaz alamiyacagimi soyledi. Bu konuda bilginiz var mi ? Yardimlarinizi bekliyorum.

• Merhaba arkadaslar. ilk defa 1 ay tam olarak superonline dortdortluk kullandim. 200GB akk den sonra hizda dusme bekliyordum ama su an 220GB oldu hizim dusmedi. Sanirim beni unuttular. Gerci isin sakasi bu. 1 Mayis itibariyle AAK kismen rahatlayacak bilginiz olsun. Yani paker secimi yaparken en az 25Mbps ve ustu almaya calisin ozaman AKK sonrasi hiz 16 Mbps e dusecek

Türkcell Dört dörtlük paketler

bu arada benim kullandigim 50 Mbps 200 GB akk paketi kaldirmislar. her pakete 10 tl zam yapilmis.

Türkcell Dört dörtlük paketler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emin616 -- 31 Ocak 2017; 12:26:51 >

• 8 Mbit kullananlar, bizim bir üst pakete geçme fiyatı ne olacak nasıl olacak bilen, geçen(deneyen) var mı? Eski fiyattan mı geçicez yoksa güncel fiyattan mı?
  • Eskı aboneler aynı fıyattan devam edıyor bılgınıze yanı platınum 109 tl

• Bende sabt hat var
    98 liraya almıştım
    Devam ederlerse ederim
    yoksa etmem :D
  • Bu ay taahhüt bitiyor.

Yeni fiyatlar uçuyor

Teklif verir mi Türkcell

• quote:

Orijinalden alıntı: s.volkan

Bu ay taahhüt bitiyor.

Yeni fiyatlar uçuyor

Teklif verir mi Türkcell

yine taahhüt versek akk liye, yani bu pakete; sene sonu akk kalkar değil mi?
  • Benim 4-4 lük ev+GSM paketin taahhütü de Mayıs sonu bitiyor. 94TL ödüyordum 50mb fiber ve 5gb gsm için. Baktım şimdi bu paket için 129TL yazmışlar. Böyle devam eder ve taahhüt sonu daha iyi bir teklif gelmezse ayıracam fiber ve gsm i. Fiber Platin paket düşünüyorum 25mb AKK siz 89TL yazmışlar, gsm için de Turbo Akıllı 5GB+1000dk+1000sms+dergilik 45TL düşünüyorum (tabi geçişe izin verirse). Toplamda 134TL yapıyor ama daha mantıklı geldi bu şekilde.
  • Benimde mayısta taahhüt bitiyor. Fiyatlar uçmuş.
    Bende ev ile cebi ayıracağım büyük ihtimalle. Mobil hattı bimcell`e taşıyasım var
  • quote:

Orijinalden alıntı: Marjinal01

Benim 4-4 lük ev+GSM paketin taahhütü de Mayıs sonu bitiyor. 94TL ödüyordum 50mb fiber ve 5gb gsm için. Baktım şimdi bu paket için 129TL yazmışlar. Böyle devam eder ve taahhüt sonu daha iyi bir teklif gelmezse ayıracam fiber ve gsm i. Fiber Platin paket düşünüyorum 25mb AKK siz 89TL yazmışlar, gsm için de Turbo Akıllı 5GB+1000dk+1000sms+dergilik 45TL düşünüyorum (tabi geçişe izin verirse). Toplamda 134TL yapıyor ama daha mantıklı geldi bu şekilde.

vodafone da superonline üzerinden hizmet vermeye başlamış, eğer teklif vermezlerse ben de değiştirecem. Güzel teklifleri var

1000 dk 4gb cep 75 akk lı 50 mbit + turkcell tv . Keşke siz devam edin eskisi gibi deseler ..
  • ersin07 E kullanıcısına yanıt
    Aynı şartlarla devam hakkı verseler cidden sevinirim. Çünkü tüm ihtiyacımı karşılıyor, AKK az olsa bile bittiğinde düştüğü fiber hızı bile rahatlıkla iş görüyor. Vodafone'dan nefret ediyorum, MH yok denecek beceriksiz ve ilgisiz. Asla 2 sene taahhüt verip de bağlanmam bu hormonlu Telsim'e. Turkcell'e öyle ya da böyle devam.

• dört dörtlük adsl i kaldırmışlar..

onun yerine hem zam yapıp hem de ya 8 mbit akk li yada 16 mbit 200 gb kotalı vermişler..uyanıklar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uzil -- 1 Nisan 2018; 5:24:5 >
  • Turkcell e byby diyeceğim anlaşılan. Bu aydan sonra 4 4 luk taahhüt bitiyor. Ne önerirsiniz....

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.