Şimdi Ara

Turkcell çalisanlari beni kandirdi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
352
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Sadece kontorlu hat almak icin gitmistim kampanyamiz var 1 yil gecerli 500dk her yone ve 6gb internet dediler sonradan ogrendim internet 6 ay gecerliymis ve 6gb internet 1 ayda biterse eger bir sonraki ay yenilenmeyecek ben faturali hat istemezken zorla bana bunu sattilar ayda 26tl ye 500dk almis oldum kisaca alali 1 hafta olmadi cayma hakkim varmi acaba ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Cayma hakkın yok, ama hattını iptal ettirip, 100 liralık bir faturaya razı olup kurtulma imkanın var.
  • Nasıl zorla ya kafanıza silah dayamadılar sanıyorum sözleşmeyi imzalayacaksın diye

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Akıl var mantık var. Turkcell aylık 26 liraya 500 dakika + 6 GB internet verir mi ? Avea bile vermiyor.

• Onların işi bu, sen kanmayacaksın. Şöyle yapın derim fatura kesim tarihi ayın 25. günü olduğuna göre ilk işiniz bayiye gidip faturasız hatta geçmek olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: Be_Yourself

Onların işi bu, sen kanmayacaksın. Şöyle yapın derim fatura kesim tarihi ayın 25. günü olduğuna göre ilk işiniz bayiye gidip faturasız hatta geçmek olsun

Gecebilirmiyim oyle ? Yani suan bulundugum tarifeden cikabilirmiyim ?

• ACETECA kullanıcısına yanıt
    Yıl sonuna kadar alınacak vergiler ile cayma bedelini ödeyerek geçebilirsiniz ayrıca faturasız geçmek için ilk faturanın çıkması gerekiyor e ilk fatura çıkınca haliyle 2.fatura döneminde geçebilirsiniz bu is toplamda 2 fatura+cayma bedeli+kalan vergiler seklinde olur yaklaşık 100 lirayı bulur belki geçebilir de.

• Maalesef caym cezasi ofuyeceksin bende merak edip giddim 6ay 6gb hefiyeymis turkcell yapmaz zaten o fiyata 1gb zir veriyorlar

• quote:

Orijinalden alıntı: ACETECA

quote:

Orijinalden alıntı: Be_Yourself

Onların işi bu, sen kanmayacaksın. Şöyle yapın derim fatura kesim tarihi ayın 25. günü olduğuna göre ilk işiniz bayiye gidip faturasız hatta geçmek olsun

Gecebilirmiyim oyle ? Yani suan bulundugum tarifeden cikabilirmiyim ?

1 Ay dolmadan faturasiza geçebiliyorsunuz diye biliyorum ben yani cayma hakkınız var, bence müşteri hizmetlerinden bilgi alın.

• Sikayetvar.com dan sikayet talebi olusturun soz ucar yazi kalir mantigi ile is yapmiyorlar ne yazik ki.

• Geçmiş olsun turkcell çok uyanık yav

• Cayma bedeli indirimli cayma tarihine kadar kullandığınız indirimlerin toplamı kadar olur.

Yani ne kadar erken cayarsanız o kadar az cayma bedeli ödersiniz..

EDiT;

Turkcell galiba artık kontürlü hat satmıyor, bütün hatları faturalı satıyor. Mevcut Kontürlü hatları da cazip tekliflerle faturalıya cevirtiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serdarski -- 20 Şubat 2015; 20:16:00 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: serdarski

Cayma bedeli indirimli cayma tarihine kadar kullandığınız indirimlerin toplamı kadar olur.

Yani ne kadar erken cayarsanız o kadar az cayma bedeli ödersiniz..

EDiT;

Turkcell galiba artık kontürlü hat satmıyor, bütün hatları faturalı satıyor. Mevcut Kontürlü hatları da cazip tekliflerle faturalıya cevirtiyor.

Turkcell nasıl faturasız hat satmıyor? Daha geçen hafta aldık...

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.