Şimdi Ara

Turkcell bip sürpriz nokta[günlük 1 GB ve sürpriz hediyeler] (28. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
881
Cevap
52
Favori
188.690
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Fake Gps ile noktaya gittim güzel şeyler çıktı.

Haftalık 5 GB

Haftalık Her Yöne 500 Dk

şuan paketim yok bunlarla idare ediyorum. 1 hafta sonra yine süpriz nokta yaparım 1 ayı böyle geçiririm kaldı 7 hak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fake GPS olayını detaylı bir şekilde anlatabilir misiniz ?

• Sürpriz nokta çalışıyor mu? Bende hediyeni buldun bakalım içinden ne çıkacak yazıyor ama hediye falan gelmiyor. Benzer durumla karşılaşan var mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İki gündür çalışmıyor uygulama sebebi neydi ki şimdi?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Dün aldım hediye akşam üzeri 10 tane aldığım için şuan alamıyorum ama çalışıyor

• Bip en güncel versiyonda (3.36.17)
    Android 8.0

Hola fake gps programı ile 1-2 km etrafımdaki 3 noktayı aldım.
    Günlük hakkım oldu diye daha uzakları yarın deneyebilirim.

Bip üzerinden haritayı açtığımızda sürekli sahte konumu kapatın hatası veriyor ama ısrarla vazgeç'e yada tamam'a tıklayıp fake gps'i kapatmadan haritaya geri dönerseniz bir süre sonra hata vermeden haritayı açıyor ve hediyeyi aldırıyor.
  • iphone için hani fake gps kullanılmalı?
  • _Suspect_ kullanıcısına yanıt
    Denedim ama bu ısrar ne kadar olmalı acaba?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Suspect_

Bip en güncel versiyonda (3.36.17)
    Android 8.0

Hola fake gps programı ile 1-2 km etrafımdaki 3 noktayı aldım.
    Günlük hakkım oldu diye daha uzakları yarın deneyebilirim.

Bip üzerinden haritayı açtığımızda sürekli sahte konumu kapatın hatası veriyor ama ısrarla vazgeç'e yada tamam'a tıklayıp fake gps'i kapatmadan haritaya geri dönerseniz bir süre sonra hata vermeden haritayı açıyor ve hediyeyi aldırıyor.
    1 2 km sıkıntı değil de 3 olunca başlıyor vermemeye

• Kardeşimin hattı ile süpriz noktaları görebiliyorken kendi hattımda sürpriz nokta çalışmıyor. Kim 1gb ister vb. bip servisleri de aynı şekilde ben de çalışmıyor. Müşteri hizmetlerine hesabım uygulaması üzerinden durumu aktardığımda fake gps den dolayıdır diyor, değil diyince şehir merkeizde geçerli siz ilçedesiniz diyor vs. bahane bulmaya çalışıyor. Çözüm için en son bip üzerinden yazın dediler de ona da hala cevap gelmedi. Telefonu sıfırladım sorun kesinlikle telefondan değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: veysim47

Kardeşimin hattı ile süpriz noktaları görebiliyorken kendi hattımda sürpriz nokta çalışmıyor. Kim 1gb ister vb. bip servisleri de aynı şekilde ben de çalışmıyor. Müşteri hizmetlerine hesabım uygulaması üzerinden durumu aktardığımda fake gps den dolayıdır diyor, değil diyince şehir merkeizde geçerli siz ilçedesiniz diyor vs. bahane bulmaya çalışıyor. Çözüm için en son bip üzerinden yazın dediler de ona da hala cevap gelmedi. Telefonu sıfırladım sorun kesinlikle telefondan değil.
    Bende de aynı durum var acaba telefon ingilizce ondan mı diye düşünüp Türkçeye aldım yine durum düzelmedi.

• quote:

Orijinalden alıntı: alig07

Bende de aynı durum var acaba telefon ingilizce ondan mı diye düşünüp Türkçeye aldım yine durum düzelmedi.

Alıntıları Göster
    Bende de durum aynıydı harita açılmıyordu konum doğrulanmadı diyordu müşteri hizmetlerini aradım bipe mail attım fake konum uygulaması kullanıyorsunuz silin dediler halbuki kullanmıyordum il değiştirdim bi deneyeyim dedim harita açıldı

• Bende de Oyna butonu çıkmıyor.

• ataman67 A kullanıcısına yanıt
    Hocam bende hiçbir servis çalışmıyor annemin hesabına giriyorum çalışıyor.Benim hattımla ilgili bir problem var sanırım

• quote:

Orijinalden alıntı: inexo

Denedim ama bu ısrar ne kadar olmalı acaba?
    Bunu dene, bunda sahte gps olayı yok , eski sürümdeki gibi boş alana tıklayınca sahte gps uyarısı hemen kayboluyor.

https://drive.google.com/file/d/1TfLxhUlUPqnjw15RbxVNDtbKidRXx-Xm/view
  • inexo kullanıcısına yanıt
    Bende 7-8 kere vazgeç'e yada tamam'a basıp hiç birşey yapmadan geri dönünce uyarıyı kaldırıp hediyeyi aldırıyor bugun 3 tane daha aldım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: __kadıköyRAP__

1 2 km sıkıntı değil de 3 olunca başlıyor vermemeye

Alıntıları Göster
    Doğrudur.
    Bu fakegps olayı ilk çıktığında da 1-2 km üzerinde sıkıntı yaşatıyordu.
    Şimdilik etraftakileri süpürüyorum 1-2 güne daha uzakları da denemeye başlayıp bir çözüm bulursam buraya yazarım.
  • -Nautilus- kullanıcısına yanıt
    surpriz nokta'yı takip etmeyi bırakıp tekrar takip edince Oyna düğmesi çıkıyor ama Oyna düğmesine basınca harita gelmiyor.

bence bazı kişileri kara listeye almışlar. kara listeden nasıl çıkarız acaba? hat taşıyıp geri gelsek kara listeden çıkar mıyız? birisi deneyip deneyimini paylaşırsa biz de ona göre hareket ederiz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi coolman7 -- 28 Ağustos 2018; 9:12:51 >
  • Yahu aylık kota doldu diyor..

• Bende de aylık kota doldu diyor kotaya bakma şansı var mı? O kadar fazla kullanmadım kota nasıl dolar anlamadım.
  • 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.