Şimdi Ara

Turkcell bip sürpriz nokta[günlük 1 GB ve sürpriz hediyeler] (29. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
881
Cevap
52
Favori
188.690
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: -OFLU-

Bunu dene, bunda sahte gps olayı yok , eski sürümdeki gibi boş alana tıklayınca sahte gps uyarısı hemen kayboluyor.

https://drive.google.com/file/d/1TfLxhUlUPqnjw15RbxVNDtbKidRXx-Xm/view

Alıntıları Göster
    bu sürümle birlikte hangi gps programını kullanalım

• quote:

Orijinalden alıntı: yedikeresekiz

Alıntıları Göster
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi undermunder -- 3 Temmuz 2020; 16:0:16 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Alıntıları Göster
    Ben bunu kullanıyorum

https://play.google.com/store/apps/details?id=org.hola.gpslocation&hl=tr

• quote:

Orijinalden alıntı: undermunder

.

Alıntıları Göster
    Düzgün inmemiştir. Yada senin telefon bizimkilere göre bir beden büyük
  • quote:

Ben bunu kullanıyorum

https://play.google.com/store/apps/details?id=org.hola.gpslocation&hl=tr

Alıntıları Göster
    ikisini yükledim hocam. ama yine de sahte gps yi kapatın diyor. gerçi knouma gidiyorum bi şekilde ama yişne de en fazla 3 km devam ediyor dimi

• quote:

Düzgün inmemiştir. Yada senin telefon bizimkilere göre bir beden büyük

Alıntıları Göster
    Redmi 5 plus

• quote:

ikisini yükledim hocam. ama yine de sahte gps yi kapatın diyor. gerçi knouma gidiyorum bi şekilde ama yişne de en fazla 3 km devam ediyor dimi

Alıntıları Göster
    O uyarıyı verecek zaten, o uyarıyı verince boş bir alana dokununca kaybolacak uyarı ve haritadan seçeceksin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: veysim47

Kardeşimin hattı ile süpriz noktaları görebiliyorken kendi hattımda sürpriz nokta çalışmıyor. Kim 1gb ister vb. bip servisleri de aynı şekilde ben de çalışmıyor. Müşteri hizmetlerine hesabım uygulaması üzerinden durumu aktardığımda fake gps den dolayıdır diyor, değil diyince şehir merkeizde geçerli siz ilçedesiniz diyor vs. bahane bulmaya çalışıyor. Çözüm için en son bip üzerinden yazın dediler de ona da hala cevap gelmedi. Telefonu sıfırladım sorun kesinlikle telefondan değil.
    Kendi sorunumu çözdüm benzer sorun yaşayanlar uygulasın

Bip uygulamasını kurarken telefon numarasına kod gelmiyor direkt tanıyordu. Bunun için neti kapatarak bip i kurmaya çalıştım. Bu durumda da netiniz yok diye uyarı veriyordu. Telefona kod girilecek kısımda bekleyerek neti açtığımda telefona kod geldi ve artık bip uygulamaları sorunsuz çalışıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

O uyarıyı verecek zaten, o uyarıyı verince boş bir alana dokununca kaybolacak uyarı ve haritadan seçeceksin.

Alıntıları Göster
    tamam dediğinia gibi oldu. ama en yakınmıdaki yer 15 km. du bakiim akşam annemlere uğrayacağız oralar yakındır
  • quote:

tamam dediğinia gibi oldu. ama en yakınmıdaki yer 15 km. du bakiim akşam annemlere uğrayacağız oralar yakındır

Alıntıları Göster
    Burada önemli olan sim kartın takılı olduğu telefonun yeri, yani annenin bulunduğu alandan oluyorsa annenin numarası ile bip e giriş yap bi dene.

Şebeke tespiti olduğu için en fazla 3km civarı kabul oluyor.
  • coolman7 C kullanıcısına yanıt
    Bugün Turkcell MH kanalından ve BiP'in bize ulaşın linkinden yazdım. Sorunu düzeltmişler.

• 10 tane almadığım halde bu ay hakkını cortlattın uyarısı veriyor

• Ay basinda Noktalar yenilenmedi . Eski noktalar gitti, yeniler de cok uzaktalar...

• Dün aldım önceden bu ay kotanız doldu diyordu. Dün itibari ile yeniden almaya başladım.
  • mitokondrioglukadayi kullanıcısına yanıt
    Bende de aynı sekilde. Normal mi?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Normalde yenileniyordu sanirim, disarida nokta araklamak icin yol almak gerekecek. Hediyelee hep ayni, hele su 50gb lifebox sacmaligi, Kim yukler turkcell'e resimlerini?

• Arkadaşlar fake gps olayı halen sorunsuz çalışıyor mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: mitokondrioglukadayi

Normalde yenileniyordu sanirim, disarida nokta araklamak icin yol almak gerekecek. Hediyelee hep ayni, hele su 50gb lifebox sacmaligi, Kim yukler turkcell'e resimlerini?
    hocam sadece resim vs mi yükleniyor şifreli bi dosya atarsınız eğer uploadı turkcell karşılıyorsa

• quote:

Orijinalden alıntı: Elmandrill

hocam sadece resim vs mi yükleniyor şifreli bi dosya atarsınız eğer uploadı turkcell karşılıyorsa

Alıntıları Göster
    Format kisitlamasi oluyor, dosya headerini hex editorle duzenleyip jpg falan gosterirseniz istediginiz dosyayi yuklersiniz.

• mitokondrioglukadayi kullanıcısına yanıt
    Anladim tesekkur ederim cevabiniz icin peki upload bizim internettenmi gidiyor yoksa ucretsizmi eger uploadi karsilamiyorsa cop

• 
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.