Şimdi Ara

Turkcell bip sürpriz nokta[günlük 1 GB ve sürpriz hediyeler] (27. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
882
Cevap
52
Favori
188.689
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: __kadıköyRAP__

aslında uyarı vermemesini başka bi şekilde hallediyorum ama konumla ilgili sorun oluştu diyor heralde uzak olduğumdan, 3 5 km ötedeki noktaları deniyorum. bugün yapabilirsem biraz daha yakından deneyeceğim, bence şebekeye de bakıyor

Şebekeye bakıyor tabiki,

Benden bir tüyo daha.

Şebekenizi 2g ye alın. 3g ve 4g de yer tespiti daha noktasal yapıldığı için uzak noktalar alınamıyor.

• turkcellin şebekesi hep G, çift hat kullanıyorum vodafone 4G durumunda. şebeke bilgisini vodafonedan da alıyor olabilir mi? ya da uçak modunda hiç denediniz mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2 km uzaklıktaki paketleri almayı başardım, turkcell hattı kapalı ama vodafone hattı açıktı

sahte konum uyarısı işini hallettim hiç uyarı bile vermeden işimi hallediyorum ama 2km yakınlaşacaksam çok da anlamı yok, illa şehir merkezine gitmek lazım.

bugün 7gb kazandım toplamda 1 haftalık ama turkcell hattım aramalara kapalı olduğu için kullanamıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi __kadıköyRAP__ -- 20 Ağustos 2018; 21:14:46 >
  • Kampanya bitti uyarısı veriyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Şıh Hazretleri

Kampanya bitti uyarısı veriyor
    +1 acaba kampanyayı askıya mı aldılar?

• Sürüm işini bende halletttim ama buraya yazmak doğru olmaz. apk olarak paylaşırım isteyen olursa.
  • BIP Hediye Yağmuru’ndan aylık kazanabileceğiniz maksimum hediye miktarına ulaştınız, yarın yine bekliyoruz!
    Dün de aynısı vardı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi undermunder -- 20 Ağustos 2018; 22:42:13 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: -OFLU-

Sürüm işini bende halletttim ama buraya yazmak doğru olmaz. apk olarak paylaşırım isteyen olursa.
    3 km öteden işe yarıyor mu?

• quote:

3 km öteden işe yarıyor mu?

Alıntıları Göster
    Ona birşey yapılamaz diye biliyorum.
  • İşte apk, bunda sahte gps olayı yok , eski sürümdeki gibi boş alana tıklayınca sahte gps uyarısı kayboluyor.

https://drive.google.com/file/d/1TfLxhUlUPqnjw15RbxVNDtbKidRXx-Xm/view

@Sub-Zer0 @Tears0fDevil @ertemli
  • quote:

Ona birşey yapılamaz diye biliyorum.

Alıntıları Göster
    bazı videolar var pil tasarrufu moduna alıyorlar gps'i kazan demeden hemen önce ama bende işe yaramadı

sırf meraktan uğraşıyorum 30gb kazansam bile kullanamıyorum hat kapalı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi __kadıköyRAP__ -- 21 Ağustos 2018; 6:14:30 >
  • quote:

bazı videolar var pil tasarrufu moduna alıyorlar gps'i kazan demeden hemen önce ama bende işe yaramadı

sırf meraktan uğraşıyorum 30gb kazansam bile kullanamıyorum hat kapalı

Alıntıları Göster
    Onu yukarıda belirttim, pil tasarruf mode muhtemelen şebekeyi 2g ye alıyor, bundan dolalı oluyor.
  • quote:

Onu yukarıda belirttim, pil tasarruf mode muhtemelen şebekeyi 2g ye alıyor, bundan dolalı oluyor.

Alıntıları Göster
    yok konum ayarını pil tasarrufu moduna almak hattı 2G'ye almaz, yaptıkları gps'i kapatmak aslında konum ayarını pil tasarrufu moduna almak gps'i kapatmak demek, öyle de denedim 2g ye alıp da denedim 3 km ötedekini alamadım hiç bir şekilde, 2 km ye inmek şart demek ki düzelttiler onu da

• Aylık 10 tane limiti doldurmuşun demek ki

• quote:

Orijinalden alıntı: krkmz1666

Aylık 10 tane limiti doldurmuşun demek ki
    teşekkürler

Limit olduğunu bilmiyordum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fake gps işe yaramaz olmuş hemen düzeltmişler fake gps ile bir kaç kez kandırayım dedim takipten düştü beni ama banlama gibi bir şey yapmadı.

Neyse alacağımı aldım zaten

• Sürpriz nokta için aylık 10 defa kullanım hakkı var ama bu hak gelecek ayın ilk günü mü yoksa o ay kullandığımız ilk hakkın 30 gün sonrası mı sıfırlanıyor. Bilen var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hükümran -- 24 Ağustos 2018; 20:41:53 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hükümran

Sürpriz nokta için aylık 10 defa kullanım hakkı var ama bu hak gelecek ayın ilk günü mü yoksa o ay kullandığımız ilk hakkın 30 gün sonrası mı sıfırlanıyor. Bilen var mı?

Her ayın başında sıfırlaniyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Krauss13.7

quote:

Orijinalden alıntı: Hükümran

Sürpriz nokta için aylık 10 defa kullanım hakkı var ama bu hak gelecek ayın ilk günü mü yoksa o ay kullandığımız ilk hakkın 30 gün sonrası mı sıfırlanıyor. Bilen var mı?

Her ayın başında sıfırlaniyor.

Alıntıları Göster
    her ay noktalar yenileniyor mu peki?

• İlk çıktığında gayet güzeldi fake gps ile bir yere gitmeden hallediyorduk ama YouTube'dan para kazanma izlenme hevesi olan veletler sağolsun a.. koydular ortalığın

Şuanda noktalara gidiyorum mecbur güzel internet geliyor yine 36 37 civarı net kazandım 3 günde

• 
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.