Şimdi Ara

Turkcell anlamsız bir şekilde paramı yedi geri vermiyor.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
366
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 27.12.2019 15.12'de tarifemin yenilenmesi için hattıma 35₺ yükledim ve tarifemin yenilenmesini bekledim.

Üst üste sms geldikten sonra pop-up mesaj olarak 2 defa kullanım miktarı 1 mesajı geldikten sonra yukledigim parayla GNC Avantaj 6 GB tarifemin yenilendiğini düşünerek telefonumu kullanmaya başladım.

Mesaj potporisi geldikten 2dk Turkcell Digital Operatör uygulamasına girdigimde tarifemin yenilenmediği öğrendim. Ardından 10₺ lık internet kullandığıma dair sms geldi. Kesinlikle 10₺ lik bi harcama yapmadım.

Aradım ve TL yüklemesinden sonra kesinlikle internete girip böyle bir harcama yapmadığımı söyledim. Bana TL yüklemeden 1 saat öncesini söylüyor. Görüntülü arama bile yapmışım. Ben sadece Digital Operatöre girip kredi kartıyla TL yüklemeye çalıştım olmadı. Madem internetim vardı bu işlemi neden yapamadım diyorum saçmalıyorlar. Tarifemi yenilemek için 10 lira yükleyim desem kabul edilmiyor en az 35TL butonu var. Büyük haksızlığa uğradığımı düşünüyorum. Lütfen attığım ses kaydını da dinleyip paramı geri almakta haklı olup olmadığımı belirtin dostlar.
    https://vocaroo.com/6dBrfjbbxwA

1.25 ten başlıyor...

• Telsiz borcun varmıydı? Eğer vardıysa önce 2.32 lirayı kestiği için (paketin ücreti 34 lira) paketin yenilenmesine bakiye kalmamış olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jazzalyn -- 28 Aralık 2019; 5:51:0 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jazzalyn

Telsiz borcun varmıydı? Eğer vardıysa önce 2.32 lirayı kestiği için (paketin ücreti 34 lira) paketin yenilenmesine bakiye kalmamış olabilir.
    hayır yoktu. 10₺ yı internet üzerinden yediğim söylendi

• Kalite Farkı
    Kaliteli temsilcileride kalitelerini göstermiş konuşmalarında

Btk ya yazın daha önce görüşme yaptığınızı da belirtin çözerler
  • Zendo kullanıcısına yanıt
    Sjjsjs turkcell iyice dolandırıcılıkta zirveye oynamaya başladı son zamanlarda

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Şikayetvar a yazdım turkcell 2 kere mesaj attı inceliyoruz diye... bişey çıkar mı acaba? kontör yüklemedim tarifem de yenilenmedi doğal olarak. boşa mı beklerim acaba btk ya da mı yazsam?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Erkanctn98

Sjjsjs turkcell iyice dolandırıcılıkta zirveye oynamaya başladı son zamanlarda
    Millet ayrca Turkcell'in biz müşterileri söğüşleme yönteminde birisi de şu:

Aranılan kişide sekretercell özelliği varsa sekreter'e bağlanma anında isterse bir_iki saniye geçmiş olsun
    1.5 Tl gibi bir rakam hattınızdan düşüyor
    Ve sahiplerinden daha çok sevdiğimiz TURKCELL paracıklarımızı cukkalıyor.

• İnternet kullanımları dijital operatöre de, turkcell Mh ye de 1 saat sonra düşer. Ki zaten sen şu siteye girmişsin falan diyemez bence. Sana paket bilgi sms i gelmeden TL den tarife üzerinden harcama yaptıysan o TL leri unut. Çünkü tamamen sen sorumlusun. 10₺ lik kullanım da gayet normal. Btk dan hiç bir şey alamazsın.

• Müslüm_32 kullanıcısına yanıt
    Hshsjsjs şu ana kadar en az 10 liram gitmistir ama iptal edilemiyo güzel yöntemlerinden sadece birisi

1,69₺ sinyal sesinden önce kapatmak gerek. Yeni bir şey değil bu önceden de ücretliydi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Javooz

1,69₺ sinyal sesinden önce kapatmak gerek. Yeni bir şey değil bu önceden de ücretliydi.
    Toplamda kaç çağrıdan sonra sekretere bağlanıyor,

Bunu paylaşabilir misiniz,

Onu bilmiyorum da anonsu duyduğum an kapıyorum. :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Javooz

Onu bilmiyorum da anonsu duyduğum an kapıyorum. :)
    Anonstan sekretercell'bağlanma süresi

sıkı durun

En fazla 2 saniye.

35, pardon 39 milyon abone sekretere bağlanılacağı anonsunu duyar duymaz en fazla 2 saniye içerisinde "" telefonlarını kapayıversinler" hem ( 2 saniyeyi geçirirlerse 1,69TL'yi veriversinler"mi diyelim.

Sanırım bir ara bu iptal edilebiliyordu diye hatırlıyorum. Sonra ne olduysa :) sadece sana yapılan aramalar için iptal edebiliyorsun.

• şikayetvar.com a yazdım ve paramı iade ettiler. sağolsunlar bi daha tarife süresi bitmeden kontör yükleyin diye de öğüt verdiler. çok yaşa turkcell
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.