Şimdi Ara

(Birisi kısa bir süre önce Facebook şifrenizi yenilemek istedi) denen bir mail geldi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
4.220
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Mail adresime böyle bir e posta gelmiş.Bu ne demek?

(Birisi kısa bir süre önce Facebook şifrenizi yenilemek istedi) denen bir mail geldi

• Biri hesabını çalmaya çalışıyor olabilir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • E postanı degiştir ve gizliligini sadece ben yap. Facebook epostasını devre dışı bırak. En üst güvenlik böyle saglanır :)

• Hesabını ele geçirmeye çalışıyorlar. Şifrelerini değiştir. E-posta şifreni de değiştir hatta
  • Bana da biraz once bu mail geldi. Gerçekten birisi ele mi geçirmeye çalışıyor hesabı. Facebook u cok da kullanan birisi değilim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • umba U kullanıcısına yanıt
    En garanti çözüm giriş onaylarını etkinleştirmek. Bu sayede, kayıtlı olmayan cihazlardan giriş yapıldığında güvenlik kodu istiyor. Kod telefona geliyor, ve tek kullanımlık. Yani girince işi bitiyor. Ayrıca SMS ile ilgili bir sorun olması halinde girebilmek için ayarlardan 10 kadar kullanılmamış kod alabiliyorsun.
    En rahatı bu, gerisi hava civa.

• Hort, arkadaşlar aynı mail banada geldi ancak biraz uyduruk duruyor. Mail adresine baksanıza ayrıca kim niye benim dondurduğum feysbuk hesabını sifre değiştirip açmaya çalışsın anlamadım
  • O bağlantıya tıklamayın arkadaşlar. Şifrenizi kendiniz değiştirin hesap ayarlarından.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.