Şimdi Ara

Turkcell 8 gb internet paketi 4 tl Uçuran 6 GB plus alanlara özel (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
724
Cevap
44
Favori
26.502
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hat taşıma da nasıl işlem uygulayacağız? 10 nisanda gecebilirim en erken.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Marjinal01

Menü -> Kampanyalar -> Hazır Kart - > Cepten İnternet -> Özel 8 GB Cepten İnternet Kampanyası

Yaptim hocam sagolun soldu sonunda :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ekonomisty

Şöyle bir ifade var ne demek acaba:

Paket sadece internet erişim noktası kullanılarak yapılan bağlantılarda geçerlidir. İnternet erişim noktası, Blackberry cihazları tarafından kullanılan Blackberry erişim noktası ve 3G netbook, notebook ve USB modemler tarafından kullanılan Mobil Geniş Bant (MGB/MGBS) erişim noktaları pakete dahil değildir.

tethering yapılamıyor yani.
  • quote:

Konuşma paketi otm yenilenir de diğerlerini mecburen her ay kendimiz almak zorunda kalacağız. Burada özellikle paketin son günlerinde çok dikkatli olmak lazım, süre veya kota biter ama veri açık kalırsa 100kb lik bir veri kullanımı için bile direk 5 TL kesiyor. 30 gün dolmadan yeniden alamıyoruzda, o yüzden 30 gün biter bitmez mutlaka veriyi kapatıp yenilemek lazım.

Nerden uyduruyorsun hocam yaw 100kb a 5tl yi...

"Paketin tamamı kullanıldıktan sonra internet kullanımlarınız ise 2 kr/ 100 KB olarak ücretlendirilir."

ilk önce iyi okuyalım...
  • Beyler tarifelerinizle çok oynamayın.Ayda en fazla 2 sefer tarife değiştiriliyor.Sonra alamazsınız paketi 1 ay beklersiniz.

Yapmanız gereken basit.Tarifelerinizi Süper Tarifeye geçireceksiniz.Daha sonra 25 Tl karşılığında "Her Yöne 500 dk" konuşma paketini alacaksınız.

Sonra telefonlarınıza turkcell hesabım uygulamasını indirin.Bu Uygulamada;
    "Menü -> Kampanyalar -> Hazır Kart - > Cepten İnternet -> Özel 8 GB Cepten İnternet Kampanyası " seçip 4 tl ye 8gb internetinizi alıyorsunuz.

Ayrıca yine hesabım uygulamasından 1tl ye 1000sms alıyorsunuz.

"Her Yöne 500 dk" paketi hattınızda TL olsa bile tekrarlamaz.Her ay kendiniz yenilemelisiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi greenman -- 24 Mart 2016; 19:59:48 >

• greenman G kullanıcısına yanıt
    Hayırdır arkadaşım Turkcell'in avukatı mısın ortağı mısın? Başımıza geleni yazıyoruz insanları uyarıyoruz, bunun neresi dokundu sana da böyle "uyduruyorsun" gibi çirkin laflarla itham ediyorsun? Neden heyecanlandın bu kadar da saygıyı bile unutup saldırıya geçtin? İnsanımızdaki bu kraldan çok kralcılık merakını anlamak çok zor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marjinal01 -- 24 Mart 2016; 20:02:05 >
  • quote:

Hayırdır arkadaşım Turkcell'in avukatı mısın ortağı mısın? Başımıza geleni yazıyoruz insanları uyarıyoruz, bunun neresi dokundu sana da böyle "uyduruyorsun" gibi çirkin laflarla itham ediyorsun? Neden heyecanlandın bu kadar da saygıyı bile unutup saldırıya geçtin? İnsanımızdaki bu kraldan çok kralcılık merakını anlamak çok zor.

Hocam akşam akşam ne alaka konuyu nerelere getirdin.Ne avukatı olacağım ben Turk Telekom kullanıyorum.Sadece okumadan yaptığın yoruma karşılık yazdım.
    "nerenden uyduruyorsun" lafına da bozulduysan özür dilerim

O zaman lütfen üslubumuza dikkat edelim. Sanal ortamda yazmak yüzyüze konuşmak kadar empatik bir durum değil, yanlış anlaşılıp sonradan pişman edebiliyor. OK birbirimizi anladıysak sorun yok :) .
  • Arkadaşlar faturalı yeni hat alanlar bu kampanyadan faydalanabilir mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: 4007

Arkadaşlar faturalı yeni hat alanlar bu kampanyadan faydalanabilir mi?

Hayır hocam Hazır kartlılar faydalanabiliyor.
  • Dakika 750/1000 olsaydı anında geçerdim

• tutar bu

• man utd kullanıcısına yanıt
    Hocam turkcell için süper bi paket

Sağlık olsun hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: 7nbitirdin

31 aralık son tarih diyor. bi de geçeriz paketi kaldırırlarsa?

Ben de bu şekilde düşünüyorum, arada kaldım açıkçası.

• quote:

Orijinalden alıntı: 4007

Sağlık olsun hocam

Bence yakında faturalıyada benzer kampanyalar açıklarlar.Bende fırsat kolluyorum.Turkcelle geçmeyi düşünüyorum.
  • Arkadaşlar size güzel bir haber daha vereyim.
    8 gb haricinde 1TL ye 2gb daha veriyor. Toplam 5 tl ye 10 gb internet sahibi oluyoruz. Satın aldım. Sıkıntı yok.

• e_capkan kullanıcısına yanıt
    Çoğu pakette uyarı olarak öyle yazıyor da yapılıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: mu5tafa

Bende şimdi geçtim. Arkadaşlar hesabım uygulaması üstünden yapın işlemleri. Ben önce siteden yaptım hattınıza uygun değil hatası aldım. Uygulama üstünden yaptım oldu. Haberiniz olsun. Markette mevcut uygulama. . Haber veren arkadaşa teşekkürler..

hay Allah razı olsun. MH kayıt açtı falan, uğraştırdı beni. web'den almaya çalışıyordum. bende diyorum neden olmuyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: eBRiHanceR

Arkadaşlar size güzel bir haber daha vereyim.
    8 gb haricinde 1TL ye 2gb daha veriyor. Toplam 5 tl ye 10 gb internet sahibi oluyoruz. Satın aldım. Sıkıntı yok.

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.