Şimdi Ara

Turkcell 20.000 DK 20.000 SMS 80 GB İNTERNET 12 AY 299 TL (37. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
939
Cevap
39
Favori
81.205
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Evet kardeşim iphone 11.

Aynı mesajı defalarca gönderiyor.

• Konuyu açanlardan katkı sağlayanlardan allah razı olsun. Bugün sabah itibariyle ufak bir cayma bedelini de üstlenerek Türk telekom faturalıdan geçiş yaptım. TT en ucuz 60₺ fiyat vermişti. Böyle neredeyse yarı fiyatına gelmiş olacak. Turkcell olduğum için artık Paycell den de artı kupon kazanabileceğiz güzel oldu o açıdan da.

Ben de iPhone kullanıyorum. Aynı SMS i birden fazla gönderme sorununu test edeceğim. Umarım sorun olmaz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Neyseki hattınız faturalı değil. Yoksa aynı mesajı birden fazla gönderme açısından banka işlemleri vb ücretli mesajlarda paket ücreti aşılırdı.

Hattınızda TL tutmayın,ücretli mesajları fazla gönderip bitirmesin.

@özket

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2021 de Turkcell e geçmiş ve hiçbir TKÜ ödememiş birine o eskidendi diyorsun bilgin yok komik olma bari. Bak buda linki ve detayı

https://m.turkcell.com.tr/kurumsal/yardim/hattiniz/hazirkart/telsiz-kullanim-ucreti-nedir

Kimler telsiz kullanım ücreti ödemez..

Turkcell 20.000 DK 20.000 SMS 80 GB İNTERNET 12 AY 299 TL

• C4H1T kullanıcısına yanıt

Evet eskidendi numara taşımayı teşvik için.

Artık numara taşısan da TKÜ borcu aktarılır diğer operatöre. Forumda yüzlerce numara taşıyan kişinin TKÜ borcu numara taşıdığı operatöre aktarıldı.

Siz belki faturalı kullanırken taşımıssınızdır hattı. Zaten o yazıda da belirtiyor faturalı hattını faturasıza taşıyanlar ödemez diyor. Öder ama önceki operatörüne öder,Turkcell'e değil.

TKÜ artık herkes öder.

• bundan evdeki telefon için alsak, hat kapanmasın diye arada lira yüklemek gerekiyor mu ?

• MaDMaxiBo kullanıcısına yanıt

11 ay TL yüklemesen de kapanmaz,12. aya girince TL yükleyin ama unutmayın.

Unuturum derseniz,işi sağlama almak isterseniz 6.aydan sonra ekranda TKÜ borcu miktarı kadar yükleme seçeneği çıkar. O kadarı yüklersiniz 12 ay daha uzar.

• OkumadanAlma kullanıcısına yanıt

Arkadaş neyi nerenle okuyorsun? Ben diyorum İstanbul boğazı sen diyorsun yandı keten helvam 😆 Doğruyu kabullenmek zoruna gidiyor işe girme bu mevzulara arkadaş. Ben ne yazmışım iyi oku hattını Turkcell e taşıyan veya Turkcell faturalı hattını faturasıza çevirenlere o yıl boyunca telsiz kullanım ücreti yok diyorum. Sen kalkmış diğer operatör de telsiz kullanım ücreti borcundan bahsediyorsun. Bana ne senin geriye dönük telsiz kullanım ücreti borcundan. Burada ileriye dönük telsiz kullanım ücreti o yıl boyunca yok deniyor. Kendim kullandım yararlandım diyorum neyini anlamıyorsun.

Edit: Ayrıca Vodafone faturasızdan Turkcell faturasıza geçiş yaptım faturalı olman şart değil o yıl sonuna kadar TKÜ ödemedim ve şuan geçenlerde 2022 Aralık yani yıl sonuna kadar ödemeyecek.

Şu ekran alıntısını da koyayım çünkü bazı arkadaşlar okuduğunu anlayamıyor. Turkcell faturalı dan faturasıza diğer operatör faturasızdan Turkcell faturasıza geçiş yapanlar TKÜ ni yıl sonuna kadar ödmez. Geriye dönük TKÜ borcunu elbette ödeyeceksiniz bu ileriye dönük bir uygulama.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi C4H1T -- 14 Ocak 2022; 17:42:54 >

• Chembond kullanıcısına yanıt

Bende de aynı problem var, Poco X3 NFC kullanıyorum sorunu nasıl çözdünüz acaba?

• MaDMaxiBo kullanıcısına yanıt

Hayır gerek yok arkadaşım yanlış bilgilendirmelere bakma ben sana kendi hesabımın ekran görüntüsünü atıyorum orada paketi aldığım tarih ve hattın ne zaman aramaya kapanacağı yazıyor yani 1 yıl sonra hat hem aramaya hem iptale düşüyor 6 ay değil yani 11 ay sonra TL yüklemen yeterli.

Ayrıca dikkat ederseniz Ekim'de almışım Kasım Aralık dahil telsiz kullanım ücreti borçlandırılmadı Ocak ayında SMS geldi telsiz kullanım ücreti artık yansıtılacaktır diye çünkü yıl bitti benim yararlanımım sonlandırıldı 3.52 TL de Ocak ayı telsiz kullanım ücreti. Bugün geçiş yapmış olsam Aralık 2022 ye kadar telsiz kullanım ücreti de çıkmayacaktı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi C4H1T -- 14 Ocak 2022; 17:32:53 >

Ukalalık yapma,1 günlük mobil bölüm tecrübenle milleti yanıltma. Ben bu bölümde 12 yıldır yazıyorum. Kimin bu konularda doğru bilgiyi verdigini forum takipçileri bilir.

Binlerce kişi hattını Turkcell'e taşıyor,TKÜ borcu ödemeye devam ediyor. Sen ödüyorsun ama ödemediğini sanıyorsun millete gelip ödenmiyor diyorsun.

Şu forumda sürekli bu konularda yardım eden bilgi veren 10 kişi senden farklı biliyor tek sen aksini iddia ediyorsun ve üstüne ukalalık yapıyorsun.

Sonraki paylaştığın ekran görüntüsünde de hattına ait TKÜ borcun görünüyor,kendi kendini rezil ediyorsun ekran görüntüsüyle.

• benim gibi birden çok mesaj gönderenler için, üstteki arkadaşın dediği gibi interneti 3g yapınca düzeldi

• Kalan telsiz ücretini geçiş yapmadan önceki operatör faturalandırıyor. Faturasız hatta da kalan bakiyeden düşülüyor. Yanlış mı biliyorum?

Ben yıllık telsiz ücreti peşin olarak kesilmesin diye aralık sonu yaptım geçişi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Nautilus- -- 14 Ocak 2022; 18:51:18 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Haklısın arkadaşım yinede yazayım dedim insanlar yanlış bilgilenmesin diye, dediğin gibi vaktine yazık bloklayacağım.

Yeni sistemle birlikte devrediyor TKÜ borcu. Ancak Türk Telekom faturasız kullanıyorsunuz diyelim ve vergi borcunuz var. Vodafone faturasız'a taşıdığınızda bu borç Vodafone'a devrediliyor. Ancak sonrasında Turkcell faturasız'a taşırsanız borcunuz Vodafone tarafından devredilmiyor.

Yani 2 kere numara taşıma yapılınca borç kalmıyor.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Ayarlar > uygulamalar > uygulamaları yönet sonra da arama kısmına xiaomi sim etkinleştirme yazın, sonra da uygulama izinlerine girip bütün izinleri reddedin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lexco -- 14 Ocak 2022; 19:9:22 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Olabilir güzel bir paylaşım bu geriye dönük TKÜ borcu olanlar için benim paylaştığım Turkcell e taşıyan kişinin bugün taşımış olsun hattını yıl sonuna kadar TKÜ ödemeyecek muaf olacak olması.

• 
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.