Şimdi Ara

Turkcell 20.000 DK 20.000 SMS 80 GB İNTERNET 12 AY 299 TL (38. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
939
Cevap
39
Favori
81.205
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3637383940
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Çözemedim uçak moduna alıyordum. Birisi çözümü paylaşmış bu sayfada.

https://forum.donanimhaber.com//mesaj/yonlen/151708303

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Chembond -- 14 Ocak 2022; 20:1:49 >
  • Konuya katkı yapan,insanlara faydalı olanlar konuda bellidir. Konunun en çok beğenilen 7 paylaşımı şahsıma aittir.

Çoğu zaman ve emek gerektiren,çoğu kişinin yararlanıp teşekkür edip Allah razı olsun dediği yazılardır.

Bu forumda bu bölümde benim verdiğim bilgilerin doğruluğunu bilen bilir.Ben burada başkaları gibi polemik yapıp dalga geçip hakaret edip ego tatmini için yokum. Ben sizlere yardımcı olmak için,sizlerin işi görülsün diye buradayım.

Ben burada hakarete uğrayacaksam,yönetim buna engel olmuyorsa bırakmasını bilirim.

Buraya hakarete uğramak için geliyor değilim.

Şu forumda kesinlikle yıllardır kimseye asla " beyin özürlü" "geri zekalı" "aptal" hitaplarını yapmadım.

Ben, hem kişiliğim gereği bu uslubu kullanmıyorum,hem forum kurallarına yönetime saygı duyuyorum.

Kurallara uyanla uymayanlar aynı muameleyi görmemeli.

Her gün her saat buraya gelip insanlara ve foruma katkı yapanlarla ayda yılda bir girip hakaret edenler aynı muameleyi görmemeli.

Bir de hakaret içeren yazılara beğeni atanlar var. Hakaret içeren yazıya neden beğeni yapılır?

Buralarda bir gün olmazsam bilin ki bu durum yüzündendir.

Forumda birçok konunun en beğenilen ilk 3-5 yazısı benim paylaşımlarımla doludur,çünkü yazılara emek verilmiştir,faydalıdır. İnsanlar da teşekkür olarak emeğe saygı olarak beğeni atar.

Benim profilimde yıllardır, "Farklı görüşünü hakaret etmeden belirt,hakaret etmeden eleştir."

"Bilgi Paylaştıkça Çoğalır" yazar.

Turkcell 20.000 DK 20.000 SMS 80 GB İNTERNET 12 AY 299 TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OkumadanAlma -- 14 Ocak 2022; 20:28:0 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Fatih kullanıcısına yanıt

Bimcell. Faturasız olduğu için çok rahat oluyor

• crazywinner3 kullanıcısına yanıt
    Bim hat kalmadı palavrasını çok arttırmış, Vodafone ya da TT'a taşımak en iyisi.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Turkcell'e kontör yüklemek istiyorum ama sadece 3 seçenek var. 50,95 ve 180 TL dışında kontör yüklemek mümkün mü?

• hsyn_38 kullanıcısına yanıt
    Bayiden, paycellden ya da banka kartından yükleniyor başka bir meblağ benim bildiğim.

• paycell ya da banka uygulamasında da aynı miktarlar çıkıyor. Bayiye sormadım.

• espanyol55 E kullanıcısına yanıt

hazır karta geçiş yapacaksın sonra digital operatör veya turkcell web sitesinden bu paketi satın alacaksın hattına tanımlanacak kullanacaksın

bu paketi aylık olarak bakarsan 1,666 dk 1,666 sms 6,6 gb 25 tl ödemiş oluyorsun extra salla kazan vs ile internet paketin daha az harcamış oluyorsun bekleme hemen geç

• Turkcell de oyun bitmez, çok fazla ayrıntılı sözleşme yaptırıyor, tcellden beklenmeyencek şekilde çok güzel bir fırsat fakat güvenmiyorum, illaki bir sıkıntı yaratır .

• Ne kadar doğru bilmiyorum, bayiideki çalışan 6ayda 1 TL yüklenmesi gerektiğini söyledi. Ben de geçişimi yaptım bugün. Enpara'da taksit yapılıyor mu ?

• Scorpioleo kullanıcısına yanıt

Önceki sayfalarda bu durumu çok detaylı anlattık kafalar net olsun iyi anlaşılsın diye.

Bırakın TKÜ ödemesi biriksin en az 6 ay. Borç ister 40 TL'ye varınca ister 50 TL'ye varınca TL yükler ödersiniz,hem de hattın kapanma tarihi ertelenir 12 ay.

Bana geçen hafta 4.23 TL TKÜ borcu için 4 TL yükleme seçeneği sundu Turkcell,sadece foruma bilgi sunabilmek için denedim yükledim 4 TL ve kullanım süresi değişmedi. Yani 4 TL yüklemek kullanım süresini uzatmıyor,hattın kısıtlanma tarihini ertelemiyor. Bu yüzden TKÜ borcunu biriktirebildiginiz kadar biriktirin en az 6 ay ama kişisel önerim 10 ayı da geçirneyin,40 TL olunca TL yükleyin ödensin. 12 aya kadar ödenemeyin hat 12. aydan sonra kapanır diyen var ama hayatta her şey olabilir. Sona bırakmamak lazım. Bence 9. ay 10. ay karar.

Herkese önerim,geçiş yaptığınız zaman hattınız açılınca paketi yüklemeden Dijital Operatörde hattın durumu ekranının,yani en son ne zaman TL yüklemesi yapıldı,hattın yükleme yapılmazsa kısıtlanacağı tarihi yazan ekranın ekran görüntüsünü alın saklayın,bir de paketi yükledikten sonra aynı ekranın ekran görüntüsünü tekrar alıp saklayın.

Hatta burada da paylaşın karşılaştıralım. Mesela benim hattımda 12 ay + 3 ay = 15 ay süre.

Başka arkadaşların hatlarında 12 ay,bazılarında 6 ay + 6 ay = 12 ay şeklinde.

Bunun sebebi hattın eski olmasına göre mi yoksa hattın hangi operatörden alınmış olmasına göre mi yakında burada araştırıp analiz edip öğreneceğiz.

Kuşkusuz bir farklılık söz konusu.

Mesela ben bu pakete 1 Ocak 2022'den sonra geçenlerden bu ekran görüntüsünü rica ediyorum.

Benim hatta neden 12 ay + 3 ay başka hatlarda neden 12 ay yada 12 + 1 ay biliyor değiliz. Turkcell'e yazdım,ceval bekliyorum ayrıca.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Chembond kullanıcısına yanıt

Hocam şikayet metnini göndermeniz mümkün mü? Şikayet var da kontrol ettiğimde çoğu kişiye iade yapılmamış. Aynı mesajı gönderirsek belki şansımız olur, istemiyorum diye belirtmeme rağmen zorla sattılar yine paketi :) .

• Scorpioleo kullanıcısına yanıt
    Taksit yapılmıyor. Peşin 299 TL verip paketi alıyorsunuz. Bayi çalışanının haberi yoktur, artık DEV80 kullananların hat kapanma süresi 12 ay oldu, 12 ay boyunca DEV80 kullanıp TL yüklemezseniz hattınız kapanmaz. Sadece Telsiz kullanım ücreti birikir,onu da pek sıkıntı etmeyin,12 ay biriktirip birden 50 TL'de yükleyebilirsiniz,her ay hattınıza 4 TL atıp aylıkta ödeyebilirsiniz.Yükleyip yüklememek size kalmış,bence 12 ay ödemeyin ve 50 TL atıp bütün ayların telsiz kullanım ücretini toptan ödeyin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-9A0BECBC3 -- 15 Ocak 2022; 18:24:54 >
  • Bugün geçtim, daha önce Dev16 kullanıyordum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • akyuzmk A kullanıcısına yanıt

Benimde telefonum xiaomi. Aynı problemi yaşıyordum. Volte özelliğini kapatınca tek mesaj göndermeye başladı bir deneyin isterseniz.

• Turkcell'e geçiş başvursunda bulundum, online işlem hızlı olacak gibi duruyor evime ertesi gün sabahtan geldiler. Şuan ikinci gün, henüz bir aksiyon alınmadı. Benim geçişim tamamlanmadan paket kapanmaz umarım. Açıkcası bu enflasyon döneminde 300 tl direkt ödemek pek mantıklı gelmedi ama paycell avantajları için can atıyorum.

@OkumadanAlma futbol paketi oldukça mantıklı ek paket yatırımı, seçtiğiniz maçları düzenli olarak paylaşıyor musunuz acaba? Tutar/tutmaz hiç önemli değil, futbol ile alakam yok. Teşekkür ederim.

• okanhh O kullanıcısına yanıt

"Turkcell'e hattımı taşıdım. Dev80GB paketinden almak için Faturasız Hazır Kart'a geçiş yapmak istedim. Bana zorla 35TL karşılığında Kesintisiz Paket diye bir şey sattılar. Halbuki Forum Donanım Haber de okuduğum kullanıcı yorumlarına göre, bir çok kişiye böyle bir paket satışı olmadan faturasıza geçiş yapılmış. Müşterilerinize eşit muamele yapacağınızı umuyorum. Talebim, zorla satılan paket ücretinin iadesi ve kullandığım miktarın mevcut Dev80 paket haklarımdan düşülmesidir. Tüm yasal haklarımı saklı tutuyorum."

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Chembond -- 15 Ocak 2022; 22:55:26 >
  • 
Sayfa: önceki 3637383940
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.