Şimdi Ara

Türk Yapımı Kısa Aksiyon Filmi - Lütfen İzleyin (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
384
Cevap
12
Favori
10.347
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: anasının kızı

waovv facebook sayfanıza baktım burda fotoğraflardaki işleri sizmi yaptınız hep yerli filmleri geçtim james bond falan var ya :D

evet james bond TR de çekilen sahnelerde biz çalıştık
  • ohaaa siz ciddimisiniz ya :D bende diyorum bu adamlar nasıl bukadar iyi yapıyolar bu işi ben önceden yazmıştım ama cevap alamadım benim arkadaşlarım var karateci onlarda sizinle çalışmak istiyorlar videoyu izlediler çok beğendiler ekibe eleman lazımmı acaba :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hedef4444

ohaaa siz ciddimisiniz ya :D bende diyorum bu adamlar nasıl bukadar iyi yapıyolar bu işi ben önceden yazmıştım ama cevap alamadım benim arkadaşlarım var karateci onlarda sizinle çalışmak istiyorlar videoyu izlediler çok beğendiler ekibe eleman lazımmı acaba :)

ne yazık ki ekibe dışardan eleman almıyoruz. Yaptığımız işte güven çok önemli tanımadığımız insanları almamız mümkün değil.
  • buluna.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok iyi olmuş. Efekt seslerine bi el atın daha kaliteli şeyler bulabilirseniz iyi olur gibi. Helal olsun hepinize, film çekseniz izlerim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dragonstory

quote:

ohaaa siz ciddimisiniz ya :D bende diyorum bu adamlar nasıl bukadar iyi yapıyolar bu işi ben önceden yazmıştım ama cevap alamadım benim arkadaşlarım var karateci onlarda sizinle çalışmak istiyorlar videoyu izlediler çok beğendiler ekibe eleman lazımmı acaba :)

ne yazık ki ekibe dışardan eleman almıyoruz. Yaptığımız işte güven çok önemli tanımadığımız insanları almamız mümkün değil.

Yunus ara vermiş gibiydiniz tam gaz devammış? Daha çok reklam filmi havasında olmuş hani böyle tanıtım filmi gibi. Her zamanki gibi 10 numara.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tnakresss

quote:

quote:

Yunus ara vermiş gibiydiniz tam gaz devammış? Daha çok reklam filmi havasında olmuş hani böyle tanıtım filmi gibi. Her zamanki gibi 10 numara.

Aslında ara vermedik abi de işler çok yoğun sinema sektöründe, kendimize vakit ayırıp bişiler çekemiyoruz :)

• quote:

ya dragonstory allahını seversen al şunun karateci arkadaşlarını ekibe ya :))
  • ne yazık ki alamıyoruz :)
  • dragonstory yaptığınız işe bir lafım yok bu konuda çok iyisiniz zaten arkadaşlarımda o yüzden sizin ekiple tanışmak ve çalışmak istiyorlar isterseniz salonda bir gösteri videosu hazırlayıp internete atalım sizde bizim arkdaşlarımızın yetenegini görürsünüz
  • quote:

dragonstory yaptığınız işe bir lafım yok bu konuda çok iyisiniz zaten arkadaşlarımda o yüzden sizin ekiple tanışmak ve çalışmak istiyorlar isterseniz salonda bir gösteri videosu hazırlayıp internete atalım sizde bizim arkdaşlarımızın yetenegini görürsünüz

Varsa arkadaşlarınızın videosu bana yollayın izleyip karar verelim o zaman
  • dövüş sahnelerinden birinde çekik gözlü bi eleman var o zaten kurtlar vadisinde oynuyor kgt timinin bi elemanı olarak?
  • Evet sürekli soruluyor. Ekimizden bir arkadaşımız kendisi KV de oyunculuk yapmakta.
  • quote:

quote:

dragonstory yaptığınız işe bir lafım yok bu konuda çok iyisiniz zaten arkadaşlarımda o yüzden sizin ekiple tanışmak ve çalışmak istiyorlar isterseniz salonda bir gösteri videosu hazırlayıp internete atalım sizde bizim arkdaşlarımızın yetenegini görürsünüz

Varsa arkadaşlarınızın videosu bana yollayın izleyip karar verelim o zaman

tamam ben hemen arkadaşlarımla konuşup bir video hazırlıcaz ozaman :)
  • çok beğendim hocam başarılarınızın devamını bekliyoruz
  • Hocam bende Begendim ama keşke o beyzbol sopasımıdır nedir onu yumrugunuzla berteraf etmek yerine saga sola yatarak size carpmamasını saglayarak bertaraf etseydiniz daha gercekci olurdu.
  • Açık konuşayım çektiğiniz film şuan Türk televizyonundaki dizilere bin basar...Artık gına geldi aşklı meşkli ihtiraslı bilmemne dizilerden.Yaptıkları sözde aksiyon içerikli dizileride eşeğe izletsen kaçar.

Gayet başarılı buldum şahsen...Bu arada parkour sporu ile ilgilendinmi hiç?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TurkishZombie -- 3 Kasım 2012; 3:00:17 >
  • Dövüş sahneleri çok iyiydi de ilerleyen zamanlarda aşırıya kaçmış sanki. Bir de işin içine kan soksaydınız tam olurdu.

Türk filmlerine kıyasla müthiş olmuş tabii... Elinize sağlık.
  • quote:

Arkadaşlar Merhaba,

Ekibimiz ile birlikte kısa bir aksiyon filmi çektik. İzleyip yorumlarınızı paylaşırsanız çok minnettar oluruz. Beğenen arkadaşlar sosyal medyada da paylaşırlarsa bizim için çok iyi olacaktır. İyi seyirler...

http://www.facebook.com/team.max.action

İyi yönleri

Canınız sıkılmadan izletebiliyorsunuz.Ve ilk defa bir türk flimde kafa atılmıyor etkileyici , sürükleyici , ama ufak bir eksikliği var (ne olduğunu tam bilmiyorum)

Kötü yönleri

5:23 teki tekme fazla abartılmış. O evden eve atlama olayına hiç girilmemesi gerekiyodu.ve size bir stilist lazım kıyafet seçimleri berbat başlagıç olmamış

Jackie Chan nerede kaldı la :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gerçekbu -- 3 Kasım 2012; 3:33:15 >

• O boş kutular da neyin nesi.
    Harun'a benzeyen elemanı sevmedim onu döven elemanın tipi daha iyi ona odaklanın.
  • 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.