T

Çavuş
22 Ekim 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 33 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Herkese merhabalar
30 bin lira bütçem var, çok çok aşırı bir fırsat aracı olursa 35 olur. Aracı 1 sene kadar kullanıp satacağım, satarken zarara girmek istemiyorum, en azından aldığım fiyata verebileceğim piyasası dinamik bir araç istiyorum.

Citroen C2
Citroen C3
Peugeot 307
Honda civic EK
Citroen Saxo VTS
Volkswagen Polo
Peugeot 106
Şu anlık gözüme kestirdiğim araçlar bunlar. Kardeşim uğraşma 20-25e şu aracı al paran cebinde kalsın derseniz o daha da işime gelir :)

Bu araçlardan ve ya bunların haricinde tavsiyesi önerisi olanları nedenleriyle birlikte konuya bekliyorum, şimdiden hepinize teşekkür ederim
Arkadaşlar başlıkta belirttiğim gibi, dolandırıcı olduğunu sonradan öğrendiğim.Sahibi ile yaptığım telefon yazışmasından sonra da emin olduğum bir internet sitesinden supplement siparişlerinde bulundum. Ödemeleri havale ile yaptım ve açıklama kısımlarına da sipariş numaralarını koyarak ''xxxx numaralı sipariş ödemesidir'' diye not düşmüştüm.

Şimdi ben supplementinden falan geçtim, kargoya vermiyorlarmış ürünleri sürekli oyalıyorlarmış zaten.Paramı en kısa ve hızlı nasıl iade alırım. Ürünler kargoya verilmemiş durumda, bir yerde okuduğuma göre daha teslimata-kargoya çıkmamış mal için de iade talebi oluşturabiliyormuşuz. Bu konuda bilgilendirebilir misiniz?

Bunun haricinde de hakem heyeti gibi konularda süreç-bekleme ne kadar sürüyor bilginiz var ise yazar mısınız? Aylarca bekleyecek miyim? Süreci kazanabilir miyim?

Elimde ödeme dekontları, sipariş ve kargoya dair bilgilerin olduğu tüm yazılar ekran görüntüsü olarak mevcut. Ne olur ne olmaz sitedeki üyeliğimi silerler diye hepsini arşivledim.
Merhaba arkadaşlar, malum başlıktaki gibi vosvosuma pandizot yaptırdım ve 4 adet oval slotum mevcut.Aracın şu an aktif bir ses sistemi mevcut değil.

Fotoğraftaki şekilde, kapılara ve ya ön tarafa başka bir hoparlör koymayacağım şekilde bana hoparlör tavsiyesinde bulunur musunuz?

4x50 lik bir teybim var, mümkünse amfisiz kullanmak istiyorum ama şart diyorsanız da maddi durumdan dolayı ikinci ele sıcak bakıyorum.
Bütçem 400TL civarı. Teşekkürler..
Merhabalar, vosvosumun üzerinde adı sanı belli olmayan 2 adet bozuk hoparlör olduğu için ve ben de müziğe çok düşkün olduğum için değişme kararı aldım

Genelde metal ağırlıklı müzikler dinliyorum ve çok aşırı bir bass ihtiyacım da yok.Kapılarımda pandizot mevcut değil arka koltukların altından 2 adet hoparlör çıkışım var, bunlara ek olarak bir ihtimal olarak koltuklar ile cam arasında pandizot ayarlayıp 3 çıkış daha sağlayabilirim fakat lpg tankım izin verir mi hiç emin değilim.

Maksimum 400 lira civarında bir sistem önermeniz mümkün mü? sahibinden.com'da 400-450 liraya paket halinde setler var fakat güven vermediler.Parça parça alırsam aynı fiyata daha yüksek kalite elde edebilirim diye düşünüyorum.
Merhaba arkadaşlar , tercihlerde istediğim üniversitenin (Girne amerikan - Gastronomi %75burslu) istediğim bölümünü ilk sıraya yazdım ve sadece onu istediğim için onu yazdm fakat gelmedi.Benimle hemen aynı puanda olan kuzenim %50 bursluyuda yazdığı için ona %50 burslu geldi fakat ben yazmadığım için bana gelmedi.

Sorum şu ki taban puanından daha yüksek puanım olan bölüme neden giremedim? Bunun sebebi benden yüksek puanlı kişilerin kontenjan sayısı kadar orayı kazanması ve beni açıkta bırakmasımı?

Ek tercihlerde %50 burslu girermiyim? (%50 burslu puanı 239)
Merhaba arkadaşlar bir süredir elektro gitar bakınıyorum.Tercihen ikinci el olmak üzere 500-600 lira gibi bir bütçe ayırdım sadece gitar için.

Araştırmalarım ve elemelerim sonucunda en iyi iki seçenek olarak bu iki gitara kadar eledim.

Bahsettiğim washburn EMG manyetikli olan değil , seymour duncan manyetikli olan model.Ona göre değerlendirirseniz sevinirim.

Amfi olarak Line 6 spider 15 düşünüyorum , tür olarakta system of a down tarzı hard rock çalacağım.

Başka bir öneriniz olursa onlarada açığım , yardımlarınızı bekliyorum.
Merhaba arkadaşlar sosyalden ortalama 20 doğru yapıyorum.

15 Tarih sorusundan 5-8 doğru.
11 Coğrafya sorusundan 3-6 doğru yapıyorum , felsefe ve din sorularında pek yanlışım çıkmıyor.

Sizce sınava kadar sosyal bölümünden 10 net arttırabilirmiyim? Hangi dersin hangi bölümünü çalışmalıyım ki netim artsın? Yardım ve tavsiyelerinize ihtiyacım var.
Başlığa ne yazacağımı bilemedim kusura bakmayın.

Arkadaşlar şu an 12. sınıfım.Lise 1 ortalamam 48,08di. İngilizce ve biyoloji derslerinden kalmıştım.Bu gün ingilizceyi verdim ortalamam 50+ olacak yani.Bu durumda biyoloji dersi düşecek mi?

Sonuçta baraj ders değil?

Teşekkürler.
Merhaba arkadaşlar , hesaplamalarıma göre Türkçeden 20 , Sosyalden 20 doğru ile ulaşıyorum bu puana.

Sizce zor olurmu bu puanı almak? Bir ara çalışıyordum fakat bir ay kadar ara verdim en son yaptığım bir denemede sadece sosyal ve türkçeyi yaparak 258 puan yaptım.

Sizce asıl sınav zor olurmu? Çok çalışmalımıyım içimi kemiriyor bu durum.
Herkese selamlar.

Bu gün telefon ile gezinirken birden bire ekranın parlaklığı acayip derecede düştü.Hatta ayarı arttırdığımda bile zor okunuyordu.Dedim takılı falan kaldı sanırım bataryayı çıkarıp geri taktım ve şu an telefon açılıyor fakat ekran siyah sadece en sol tarafında 2-3 adet üstten aşağı inen ekran kayması gibi çizgi var.

Sorularım ise bunun anlamı nedir? Bir telefoncuya sordum ekranın gitmiş 130 liraya yaparım dedi ancak telefonumun telpa garantisi henüz bitmedi.Daha öncedende şarj soketi ve ölü piksel için garantiye vermiştim.

Yazılımsal bir sorun olabilir mi? Değilse telefon bu durumda garantiden çıkarmı?
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 484
İkinci El Bölümü Mesajları: 3
Konularının görüntülenme sayısı: 9.646 (Bu ay: 69)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 27 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.