Şimdi Ara

Türk telekom yeni kampanya 750 dk 2gb 1000 ms 19 tl

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
2.204
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ben turkcell liyim ve Türk telekoma gecersem 2gb 750 dk 1000 ms 19 tl dedi 12 ay boyunca benim için iyi oldu 1 gb lik olana gececektim şimdi 2gb lik aynı fiyata ve750 dk iyi oldu 17.5 mb hızla baglaniyor internete ve yeterli benim için 3g kullanıyorum başka oporetöre gecceklere duyurayim dedim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 3G de hız iyiymiş.

• Faturasız hat lar mı?

• Evet okadar hız beklemiyordum Faturasız hat doğrudur

• İlla 4.5 g mi olcakmis telefonu 3g olanlara yokmu bu kampanya

• Hatti tasiyanara ve 25 alti icin gecerli tarifeler
    3gb lik paket 19
    5 gblik paket 25 tl

http://www.selfy.com.tr/paketler/selfynin-turuncu-medium-paketi-yeni

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SyLaR046 -- 4 Mart 2017; 21:55:55 >
  • Bimcell'de ideal paket ile 3 GB, 600 dakika, 500 sms 20 TL. Bu 20 TL'nin de 4 TL'sini kullanmıyor paketi 16 TL'ye yeniliyor 4 TL'de hatta kalıyor.

Türk Telekom'un iştiraki Bimcell'de fiyatlar daha ucuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: elephone

Bimcell'de ideal paket ile 3 GB, 600 dakika, 500 sms 20 TL. Bu 20 TL'nin de 4 TL'sini kullanmıyor paketi 16 TL'ye yeniliyor 4 TL'de hatta kalıyor.

ideal paket bomba olmuş, faturalı olsa hemen atlarım. faturasız bana yaramaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: engink

quote:

Orijinalden alıntı: elephone

Bimcell'de ideal paket ile 3 GB, 600 dakika, 500 sms 20 TL. Bu 20 TL'nin de 4 TL'sini kullanmıyor paketi 16 TL'ye yeniliyor 4 TL'de hatta kalıyor.

ideal paket bomba olmuş, faturalı olsa hemen atlarım. faturasız bana yaramaz.

Efsane evet ve KB atış periyotu 1 KB, diğerlerinde 100 KB. Dakika da diğerlerinde 60 saniye periyotlu Bimcell'de 6 saniye periyotlu. Vodafone'a hatları yeni taşıdım ama pek bir artısını göremedim bu sebeple Bimcell'e taşımayı düşünüyorum.
  • Geçen yıl yeni yıl 2 gb olarak kayıt olmuştum, 1000 dk 1000sms 2 gb ı 19 tl ye kullanıyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hayirlisiyla turkcelden kurtulup Bim cell geçtim 15 tl 2gb 500 dk bide mesaj ve bimceli olanlarla sınırsız görüşme 4 .5 güne hattiniz açılır dedi deneyip turkcelden hanimida olmadı bimcelle yapıcam bizim evde turkcell bazı odalarda çekip bazı odalarda cekmiyordu Türk telekom heryerde full çekiyor herelde biryere baz istasyonu diktiler bimcelde türk telekom alt yapisiymis zaten çeker diye umuyorum inşallah

• Hocam Tt faturasız hattimi bimcelle tasirsam herhangi bir ücret talep ederler mi...

• Bende turkcell den geçtim faturasız ücret odemedim seninde aynı sonuçta para siz geçebilirsin bence

• Eyvallah kardeşim

• quote:

Orijinalden alıntı: lincoln27

Eyvallah kardeşim

ALLAHA emanet ol

• 3G kullanılamıyor mu bu internet ?
  • 3 gb 600 dk 500 mesaj 16 tl ve süper memnun kaldım çok güzel çekiyor bizim burda 3g olarak kullanıyorum bimcell hızda çok iyi turkcell le para vermekten bikmistim kurtuldum yaşasın bimcell

Türk telekom yeni kampanya 750 dk 2gb 1000 ms 19 tl

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dj.caner -- 14 Mart 2017; 7:46:49 >
  • dj.caner kullanıcısına yanıt
    Bugün bu paket için bir bayi ye sordum her seferinde 25 tl yükleme gerektiğini söyledi .Bilginiz varmı böylesi gerçekten

• 25 tl değil 20 tl yukkluyorsun 1gb 500 msj hediye geliyor 20tl içinde kalıyor sonra 16 tl lik ideal paketi seciyorsun 2gb 600 olan paket 1gb da hediye olduğu için toplamda 3gb 600 dk ve mesaj 16 tl oluyor 4 tl içinde kalıyor

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.