Şimdi Ara

Türk Telekom ve port

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
131
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Aynı mahallede yeni bir binaya taşınacağız. Şu anda oturduğumuz evden yürüme mesafesiyle 2 dk uzaklıkta.

Vodafone net kullanıyorum. Aradım nakil için. Sonuç, port yok. Türk Telekoma gidin port açtırın.

Dairede internet kabloları var. Türk Telekom kendisi çekti. Herşeyi hazır. Telekomun dışardaki dolabı ile bina arasında yürüme mesafesi olarak 3 dk.

Şu anda kullandığım port nakil olabilir mi acaba? Şu anki hattım 55 mbps kadar destekliyor.

Resimle anlatayım.

x1 şu an oturduğumuz ev(yaklaşık 20 yıllık bina), x2 kabin bulunan yer(yeni takıldı buraya). kırmızı x benim hizmet aldığım kabin. kırmızı yuvarlak yeni taşınacağımız ev.
    Türk Telekom ve port

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Eoudoxias -- 8 Mart 2017; 20:50:7 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• portu türk telekom açacaği için sizi pek iplemezler onların müşterisi değilsiniz vodafone müşterisisiniz sonuçta işiniz çok zor allah sabır versin diyorum başka bişey diyemiyorum çok zor iş şu issler ile uğraşmak
  • eşi dostu araya sokacaz o zaman.

il telekom müdürlüğünde tanığım çalışıyor. aynı yerde staj yaptım transmisyonda(port muhabbetine bunlar bakıyor). müdürle 20 defa çay içmişimdir. inşallah alınmamıştır tabi bu müdür

zaten olmazsa ceza bedeli olmadan iptal edebiliyorum çünkü alt yapı sağlamıyor. bu sefer telekoma geçer başvuru yaparım.
  • Eoudoxias kullanıcısına yanıt
    keşke benimde olsa seviyesi önemli değil en azından bilgi almak amaçlı adamlar toki konutlarına vdsl kutusunu gelip koydular geri kalan tüm şehir 15.000 lik nufüs adsle mahkum kaldı halada öyle ana caddelere bile gelip çekmediler toki şehir dişinda ana yol geçiyor yanından o anayolun 2-3 km sonrasında fabrikaların bulundugu gümrük noktası var 100 civari fabrika var tüm fabrikalarda fiber internet var yep yeni hemde geçende arkadaşın işi vardi içerideyken gördüm kutuları daha yeni takmışlar belli her taraf kazılı inşallah sizin işi çözerler bize gelip bağlanacağini sanmam hiç fiber vs 24 görsem yeter başka bişey istediğim yok 50-100 zaten hayal benim için
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.