Şimdi Ara

Turk Telekom Upload bilmecesi ? (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
255
Cevap
7
Favori
14.660
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Upload hızım benimde Modem üzeirinden 3 mbit e yükseltilmiş durumda.Ancak sonuca yansımadı.Hâlen 2 mbit upload hızı alıyorum.

Turk Telekom Upload bilmecesi ?

Turk Telekom Upload bilmecesi ?

---

Nihavend_Mucize hocamhttp://testmy.net/upload sitesi üzerinden Upload hız sonuçlarınızı paylaşabilir misiniz?

• Yeni gelişme oldu bende. Upload hızları çok kararsız hız testlerinde Upload hızı 3-4 mbit seviyelerine çıkıyor ve ardından tekrar 2 mbit lere düşüyor ama ortalama olarak 2-3 mbit arasına denk gelmiş oluyor.Bunu en iyi şurdan anlayabiliriz.Eskiden YouTube upload tarafında saniyede 220-230 kb iken şimdi saniyede 300 kb civarlarını görmeye başladım.Kısacası Uploaf şuanlık ne 2 mbit ne 3 mbit.Bir tuhaflık, kararsızlık söz konusu.

Diğer arkadaşlar da bilgilendirirse durumu netleştirmiş oluruz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim kendiliğinden 3070 olmuş ancak çıkan sonuç 2.20 civarı.
  • Vay arkadaş bi beni kaldım upload hızı güncellenmeyen her seferinde bir ümit bakıyorum 4mbit olmuşmu diye hala 2mbit

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mustafa Dmrl

Vay arkadaş bi beni kaldım upload hızı güncellenmeyen her seferinde bir ümit bakıyorum 4mbit olmuşmu diye hala 2mbit

benım değişmiş normalde 1.95 fılan cıkardı 2.20 cıkıp duruyor tam olarak 3 alamıyorum :D
  • Aynı apartmanda oturuyoruz. Komşum 1 aydır 3 mb iken benim dün 3 e çıktı. Parti parti ilerliyorlar sanırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: invisible

Aynı apartmanda oturuyoruz. Komşum 1 aydır 3 mb iken benim dün 3 e çıktı. Parti parti ilerliyorlar sanırım

bendede 3 ama 2.20ye kitlenmiş gibi sen tam olarak 3 alabiliyormusun ?
  • GoldenParsTR kullanıcısına yanıt
    dostum zaten 3 i direk alamayız. 1,7 idi 2 de 3 te de 2.20 civarında.
  • invisible kullanıcısına yanıt
    Mantık dışı bir cevap olmuş. O zaman AKN'ye girdiğiniz zaman 2,88 2,9.. küsür download hızı alamayıp 2,2 almanız lazım. 50, 100 paket kullanıp upload hızı 4Mbps tanımlananlar da 2,2 up hızını geçemiyorlar. Defalarca yazdım forumda TT teknik birimden yöneticilerle görüştüm. Genel Müdürlük tarafından upload hızlarında kalıcı AKN var. Vanaları kısmışlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: invisible

dostum zaten 3 i direk alamayız. 1,7 idi 2 de 3 te de 2.20 civarında.

2deyken 1.90 1.95 geliyordu sürekli. minimum 2.85 2.90 gelmesi lazım
  • Bende halen 2 mbit sinyali geliyor.
  • konu dışı gibi olacak ama ben türknet kullanıyorum 76/4 mbps hız tanımlanmış ama upload konusunda 1.60 geçmiyor arıyorum modeme 4 mbps tanımlamışsınız neden 4 mbps vermiyorsunuz diyorum 2 mbps alırsınız hızınız kesılır dıyor :) 45 tl ödemesem bir dk durmam lanet fırma

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emreylcn06 -- 14 Şubat 2017; 4:20:31 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ebylcn

konu dışı gibi olacak ama ben türknet kullanıyorum 76/4 mbps hız tanımlanmış ama upload konusunda 1.60 geçmiyor arıyorum modeme 4 mbps tanımlamışsınız neden 4 mbps vermiyorsunuz diyorum 2 mbps alırsınız hızınız kesılır dıyor :) 45 tl ödemesem bir dk durmam lanet fırma

O konu biraz farklı hocam türknetın suçumu yoksa turktelekommu cakallık yapıyor bilemiyoruz

• YigitQ kullanıcısına yanıt
    İyi para kazanıyorlar tabiki de upload düşürmek yurtdışına giden veriyi azaltma demek oluyor.

• NedStark2 kullanıcısına yanıt
    Merkez santral tarafından daha guncelleme olmadı o yuzden 2MBps geçme hat değerlerinde 3MBps olması fark etmiyor.

• GoldenParsTR kullanıcısına yanıt
    abicim cevabın için teşekkür ederim benim anlamadım konu şu modeme 4 mbps upload veriyorlar mh bana diyor ki 4 mbps yolluyoruz yolda kayboluyor :) gibi komik cevaplar veriyor :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ebylcn

abicim cevabın için teşekkür ederim benim anlamadım konu şu modeme 4 mbps upload veriyorlar mh bana diyor ki 4 mbps yolluyoruz yolda kayboluyor :) gibi komik cevaplar veriyor :)

türk telekomun oyunudur bence cunku herseyı yaparlar zaten ceza aldılar ustune ustluk btkda soruşturma acmıs port yok davasına batsalarda kurtulsak
  • slm.
    upload guncellemesı ıcın ne yapmak lazım kendı kendıne butun aboneler sıra ıle yukselıyormu ?

DSL Hızı(Kb/s): 99976 2044 subat 2016 gectım ..
  • quote:

Orijinalden alıntı: frantic2

slm.
    upload guncellemesı ıcın ne yapmak lazım kendı kendıne butun aboneler sıra ıle yukselıyormu ?

DSL Hızı(Kb/s): 99976 2044 subat 2016 gectım ..

kendı kendıne yukseldı sızın 4 olması lazım ancak yukselme olmasına ragmen tam 3 gelmıyor 2.20de kalıyor sızdede boyle olacaktır buyuk ıhtımal
  • Bende de bi haftadır Upload modem üzerinde 4 mb ama test sonuçlarında ilk bi kaç saniye 4 mb oluyo sonra 2 ila 2.3 arası değerler gösteriyor.. Santraldan limit konmuş Upload'lara..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.