Şimdi Ara

Turk Telekom Upload bilmecesi ? (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
256
Cevap
7
Favori
14.658
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Benim de hızım 35 mb.upload 2 mbitti.Test yaptım 3 mb çıktı.Bu da güzel :)
  • 24 mbit upload hızı kaç acaba 2 mbit 3 mbit
  • Ben geçen gün tesadüfen farkettim. 50Mbit VDSL2 paketim var. Upload artmış. 47Mbit/4Mbit görüyorum. Sanırım Mayısta yükseldi benim de. Çağrı merkezine sordum bu geçici ya da test mi diye, kıza göre benim 2Mbit upload sahibi olmam gerekiyormuş, bilmiyor bir şey.

iCloud yedeklemeleri yüzünden upload hızı önemli benim için. Her gün 1Gb upload yapıyor router'dan takip ettiğime göre.
  • quote:

Orijinalden alıntı: talip68

24 mbit upload hızı kaç acaba 2 mbit 3 mbit
    bu soruya cevap verecek yok mu arkadaşlar
    varsa...hız testi yapıp resim atsın lütfen
  • quote:

Orijinalden alıntı: asderwet11

Alıntıları Göster
    24 lere degısen bişey yok olasda 20 gb kota vermişler hıcbır işe yaramıuor uploada kota koyulmuş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • asderwet11 A kullanıcısına yanıt
    bu mesaj silindi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0EF48BDE1 -- 17 Temmuz 2020; 22:28:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: asderwet11

https://bireysel.turktelekom.com.tr/evde-internet/web/internet/sss/sayfalar/turk-telekom-hipernet.aspx

2 mbps.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ya millet upload 3mü 4mü diye uğraşıyor, ben 3 mbps download alamıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-0EF48BDE1

bu mesaj silindi
    eski hızı derken 2 mbps ye mi düşcek yani?
  • asderwet11 A kullanıcısına yanıt
    bu mesaj silindi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0EF48BDE1 -- 17 Temmuz 2020; 22:26:6 >
  • Yine değerlerle oynamışlar. ulaşılabilir değerler down 45+ ve up 15+ civarlarıydı :D orda görüp istemesinler diye fitlemişler sanırım
    Turk Telekom Upload bilmecesi ?
  • byJuck kullanıcısına yanıt
    SNR değerleriniz 8e indirilmiş. Hattınız koptu kopacak. Böyle bir şeyi yapmış olmaları tamamen saçmalık.Ttnet mi kullanıyorsunuz ?
  • miskindvd kullanıcısına yanıt
    Onun eski değerini bilmiyorum. evet TTNET
    Destek ekibine yazayım o durumu. en az 10 olması mı gerek? diğer değerler nasıl?
  • Hat zayıflamanız 0. Yani santrale çok yakınsınız. Bu kadar iyi bir zayıflama değeri ile snrnizin 30 olması gerekiyordu. Snrnin en az 15 olması gerek.Daha düşük değerlerde ping ve kopma sorunları, paket kayıpları ortaya çıkıyor.Müşteri hizmetleri pek bir şey yapamaz.Teknik ekiplerle görüşün . 8 snr oldukça kötü.Ben bile dağın başında 45 zayıflama ile 5 hızda 11snr alıyorken sizin 8 almanız resmen rezalet.
  • 15 temmuz için akn kalkmış fakat24lük paketlerin upload hızları 2ydı suan 2.85 hız gelıyor bugune ozelmı acaba :D
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.