Şimdi Ara

Türk Telekom Twitter Erişim Sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
6.182
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 18 Mart tarihinden beri twitter erişimin de sorun yaşıyorum. Gündemler ve aramalar kısmında sürekli hata alıyorum. Bu sorunu yaşayan sadece ben değilim başkaları da var. Türk Telekom müşteri hizmetlerini aradığımda ise bizden kaynaklı bir sorun yok diyorlar. Ancak Ttnet kullanan diğer abonelerde de aynı sorun var. VPN ve mobil veri kullandığımda bu sorun ortadan kalkıyor. Bilgisayar üzerinden giriş yaptığımızda ise hala erişim sorunu var.

Hata ise : Bir hata oluştu fakat endişelenme gerek yok, senden kaynaklanmıyor.

Sorunu yakından incelediğim de ise sadece Türk telekom kullanan aboneler de Twitter sunucularına erişim de problem olduğunu görüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmetkaratr -- 22 Mart 2023; 9:39:5 >

• Erişilmeye çalışan tam adres nedir? Bilgisayarınızdan o adresi bulunduran domaine hangi IP adresi ile gidiyorsunuz? (Basitçe ping komutuyla öğrenebilirsiniz)

• HATTUSILI H kullanıcısına yanıt
  • Evet bende Türk Telekom kullanıyorum aynı sorun bende de oluyor. Mobilde sıkıntı yok fakat bilgisayardan girince gündem yüklenmiyor.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Ekran görüntüsünü ilettiğiniz hata mesajlarındaki linki de iletebilir misiniz?

• Son zamanlarda twitter çok sıknıtı çıkardığı için yine twitter kaynaklı diye düşünüyordum ama VPN ile deneyince giriyor.

• HATTUSILI H kullanıcısına yanıt

Bu hatayı twitter üzerinde bir arama yaparken ve öne çıkan gündem etiketlerinin tamamında yaşıyorum. Sadece ben değil diğer ttnet aboneleri de aynı problemi yaşıyor. Ancak bu sorun nedense sadece ttnet abonelerin de var.

• bu hatayı bende alıyorum hiç bir ayarı yapamıyorum bu yüzden taahhütüm yakında bitecek arada sorun yaratsada netspeed veya türknete geçicem bu sorunun sebebi büyük ihtimal türk telekomun bir şeyleri kısıtlamasından kaynaklı türknette özellikle kısıtlamadan her türlü siteye giriş imkanı var çok rahat bir şekilde vpnli gibi geziyorsunuz Türk Telekom Twitter Erişim Sorunu  telekomda önüne gelen her şey engelli

• Ankara'da Türk Telekom kullanıyorum bu sorunu yaşamıyorum ben.

• By_Alesia B kullanıcısına yanıt

local bi kısıtlama o zaman başka açıklaması yok bunun Türk Telekom Twitter Erişim Sorunu 

• Bende hâlâ devam ediyor bu sorun bakalım ne zaman çözülecek?

• İşin garibi mobilde sorun yok masaüstünde oluyor sadece bende

• bende aynı sorunu yaşıyorum

• Ya bu ne zaman cozulecek ustu kapali secim oncesi sansur var bu ne bicim is
    Bi sosyal medya kullaniyorum tw tek. Onu da elimden aldilar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aynı sorunu bende yaşıyorum. Müşteri temsilcisi robot gibi aynı şeyleri tekrar edip bu problemle ilgili bir çözümümüz yok deyip duruyor kayıt da açmıyor malesef. Bununla ilgili bir çözüm bulan var mı.

• TTnet kullanıyorum ve aynı sorunu yaşıyorum, defalarca yazmama rağmen cevap da yok.. VPN olmadan arama da yapılmıyor gündeme de girilmiyor.

• Aynı sorunu bende bilgisayarda yaşıyorum. 1 ay önce Turknet'ten TTNET'e geçince başladı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hala aynı allah belanızı versin. seöim için sansür var galiba. bu nedir arkadas iptal islemlerine basladım bugün, taahütü ödüyorlar çok sukur

• Sırf bu sorun için aboneliğimi başka operatöre taşıdım şu an sorun yok. Bu türk telekomun kendi kısıtlaması gibi bir durum.

• Bugün itibariyle sorun bende çözülmüş görünüyor sizlerde durum nedir arkadaşlar

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.