Şimdi Ara

Türk Telekom TT175 ANA KONU (18. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
393
Cevap
8
Favori
26.370
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Android 6.0 Marsmallow güncellemesinin ne zaman TT 175 için çıkacağını bilen var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: blanklive

Android 6.0 Marsmallow güncellemesinin ne zaman TT 175 için çıkacağını bilen var mı ?

Bayramdan önce Turktelekoma mail attım konuyla ilgili, kendilerinden cevap bekliyorum, cevap gelirse buradan paylaşırım.
  • Marshmallow gelmeyecek mi bu telefona ya sözde gelecekti unuttular mı acaba
  • nisan mayis derken ağustos geldi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sene sonunda gelecekmiş.öyle bi duyum var.telekom Tekirdağ santrale gittimde bi iş için ordan öğrendim.aslında hazırmışda test ediyolarmış güyya.ne kadar doğru bilemem
  • bence gelmeyecek

• Ne gelecek yaa bosverin bisey gelmez bu tele gayet yeterli 6.0 olunca nazar boncugu takmiyorlar kullan gitsin boyle ;)

• Abi madem çıkmayacak neden yalan söylüyolar ya
  • Konusurken karsi taraf sesin cok kotu derinden geldigini soyluyor ses zebginlestiriciyi kapatmama ragmen cozulmuyor. Esimin lg g4 uyle kamerayi kullandiktan sonra bunun kamerasini acmaya utaniyorum. 6 ay kullandiktan sonra diyebilirim ki hic beklentiniz yoksa tamam da bes para etmez telefon :)

• Hard format nasıl atıyoruz bir arkadaşımız söyleyebilir mi? Ya ben beceremiyorum ya da telefon yemiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ultrAslanOzZzY

Telefon sarji %10 dedi mi hemen bitiyor sizde de varmi bu sorun?

sorma bendede öyle. 3g açıkken %15 de bende hemen kapanıyor.anlamadım gitti nasıl bir iştir bu.wifide birazdah dayanıyor.
  • Ya ben bu telefondan sanki 3000 mAh performansı alamıyorum ne yapabilirim ?

Diğer telefonlara 7.0 geldi bu telefona daha 6.0 gelecek sözde. Nereye bildirebiliriz bunu ?
  • Aslında mızmızlanmayı bırakıp twitter ya da facebook üzerinden TT ye bindirme yapsak bayağı bir ses getirebiliriz. Ne dersiniz? Bu adamların birşey yapmaya niyeti yok.
  • Telefonun kamerasi camurlsti iyice ya varmi muzdarip olan?

• arkadaşlar son gelen güncelleme ile telefon kafayı yedi bende format attım menü çince cıktı neyse bir yerlere bastım alet sıfırlandı şimdi gogle hesabı istiyor giriyorum kabul etmiyor 3 tane google hesabım var üçüde olmuyor . menüde ilerlemiyor aletiniz sıfırlandı ileride gidemiyom anlıyacagınız alet elimde patladı ne yapabilirim bu hesap dogulanma yı nasıl aşabilirim yardım edecek arkadaşlara şimdiden tesekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sxd

arkadaşlar son gelen güncelleme ile telefon kafayı yedi bende format attım menü çince cıktı neyse bir yerlere bastım alet sıfırlandı şimdi gogle hesabı istiyor giriyorum kabul etmiyor 3 tane google hesabım var üçüde olmuyor . menüde ilerlemiyor aletiniz sıfırlandı ileride gidemiyom anlıyacagınız alet elimde patladı ne yapabilirim bu hesap dogulanma yı nasıl aşabilirim yardım edecek arkadaşlara şimdiden tesekkürler.

Telefona ne güncellemesi geldi arkadaşım, bende herhangi bir güncelleme yok.

• 6'yı alırsanız güzel olur. En azından yüklediğiniz uygulamaların abuk sabuk izinlerini kapatırsınız.

• Arkadaşlar ,Kodlarla Yazılımsız ses yükseltme (ALINTIDIR.)
    Öncelikle
    *#*#3646633#*#*
    kodunu çevirerek EngineerMode geçiş yap.

Kulaklık sesini arttırmak için;
    Sırasıyla Audio -> Normal Mode menüsüne geçiş yap
    Type Seçeneğini Sph’a getir.
    Value değerine 160 yaz.
    Set tuşuna bas.

Zil sesini arttırmak için
    Audio -> LoudSpeakermode geçiş yap.
    Type Seçeneğini Ring’e getir.
    Value değeri 255
    Max. Vol değeri 160 yapıp set tuşlarına bas.

Mikrofon sesini arttırmak için
    Sırasıyla Audio -> Normal Mode menüsüne geçiş yap
    Type Seçeneğini Mic’a getir.
    Level seçeneğini Level 6 – max
    Level-1 Min
    lavel 6 için value 160 ver

her işlemden sonra telefonu kapatıp açmanız lazım.
    SORUMLULUK size aittir.

Ben yaptım ses fazla bile geliyor. Düşürecem biraz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi klavie -- 21 Kasım 2016; 18:21:0 >
  • Arkadaşlar,

#tt175 hastag ile TT ekibine neden taciz yapmıyorsunuz? Sadece forumda bağırıp çağırdığımızda anlaşılıyor ki bu adamlar bizi duymuyor, sallamiyor. Allah askina aksiyona gecip hiç değilse yaptıkları bu aldatma için onları uyaralım.
  • Konuşma sesinde sorun var sanırım hep derinden yada ekolu geldiğini söylüyorlar herkeste böyle mi servise verilse sonuç ne olur?

• 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.