Şimdi Ara

Türk Telekom TT175 ANA KONU (20. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
394
Cevap
8
Favori
26.323
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: StoryBro

Arkadaşlar uygulama yerleri değişmiyor anasaydada nasıl değiştirilir ?

??
  • Ekran kapanip telefon deep sleep moduna gecince telefonu tamamen kapanan ya da restart atanlar gecici cozum olarak marketten SOD Killer programini kullanmayi deneyebilir.

Bu program nexus 4 icin yapilmis ama tt175 de de ayni isi goruyor. İslemcinin deep sleep e gecmesine engel oluyor. Benim telefonda ise yaradi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aldigimdan beri kendi kendine kapanma sorunu olan ve ornegin brothers in arms 3 de kasma yapan telefon sonunda istedigim hale geldi. Denemek isterseniz;

King root ile rootlayip twrp kurun

Kapanma sorunu varsa netten 1.04 surumunu kurun

King rootu telefondan kaldirin

Netten supersu nun tt175 icin hazirlanani bulup twrpden kurun

Easy dpi changer ile cozunurlugu 1280*720 dpi i da 320 yapin, restart yapsaniz da bu ayar bir daha gitmiyor

Sonuc kasim kasim kasilan oyunlar yag gibi akiyor, cozunurlukdeki dusus de arayuz de dahil hissedilir bir eksiklik olusturmuyor. Kapanma sorunu da bir kac saatlik deneyimime gore sona ermis gorunuyor.

Yanliz dikkatli olun twrpden wipe data yaptiginizda telefon acilirken onceki gmail hesabiniz ile oturum acmanizi istiyor. Sifrenizi dogru girmezseniz telefon acilmiyor.

• Merhaba arkadaşlar

Nasıl ki windows 8 yüklü olan bir bilgisayara eğer donanımı uygunsa windows 10 yükleyebiliyoruz, bu telefonun da kendi işletim sistemini silip saf android yüklemek mümkün mü?

Daha önce hiç android kullanmadım bir yakınım için yapacağım. Nasıl yapılacağı konusunda bakabileceğim kaynak var mı?
  • Öncelikle selamun aleyküm

Arkadaşlar çoğu cihaz şuan android 8.0 ı bekliyor ancak biz hala daha 6.0 ı alamadık biz türk telekoma bir baskı oluşturmazsak dahada vermezler bence.

• Arkadaşlar alarak pişman oldugum Türk Telekom TT175 i garantiye yolladım. Ardından 20 iş gününü tamamladı ve Yedek Parça Bekliyor ibaresi ile bekletildim 20 gün. Neyse bugun tekrardan aradık yasal süreç doldu kabul ettiklerini sölediler. Firma Destek Bilişim bu arada. Ne yapacağım bundan sonra dedim uzun bir süreç olabilir telefonun menşeiisi ZTE oldugu için onlardan gelecek cevabı bekliyoruz dediler. Yeni telefon istemediğimi para iadesi talep ettiğimi söyledim ama umursamalar ZTE ne derse o tarzından bir cevap verdiler. Kapadım telefonu tekrardan aradım süreç çok uzun diyorlar bir de bu tarz zte telefonların değişimi felan bu kadar uzun mu sürüyor ? Ne yapmam gerek
  • kanunen yenisini yada ücret iadesi olmalı.tüketici hakem heyeti ve btk ya şikayet etmeniz gerekir imei numaraları ile
  • Hocam bu cihaza hala 6.0 resmi olarak gelmedi bazı geliştiriciler romlar yapmış fakat parmak izi çalışmıyor o romlarda. Türk Telekom'a baskı yapmazsak güncelleme vericeklerini sanmıyorum kampanya başlatsak sesimizi duyursak türk telekom'a diye düşünüyorum ben siz ne dersiniz?

• Gelmez hocam bu cihazin destegi felan kalmadi alan pişman zaten

• Hocam desteği, biz üstüne gidersek devam eder diye düşünüyorum. Türk telekoma baskı yapsak belki bir sonuç alırız diye umuyorum . Firma okadar umursamazki şikayet var sitesine yazdığımız zaman cevap bile yazmıyorlar.

• Cihaza TT tarafından şu dakikadan sonra destek verilmez, güncelleme de gelmez. Boşuna umutlanmayın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-23432EFBA -- 27 Kasım 2017; 0:4:23 >
  • Şu custom romlarda parmak izi sıkıntısı olmasa 1 dakika beklemeden custom rom atarım fakat parmak izi customlarda çalışmıyor. Eğer ileriki zamanlarda o sorun fixlenirse custom rom atmayı düşünüyorum.

• Çok Değişik Kasa Yapısı Var
  • 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.