Şimdi Ara

Türk Telekom TT175 ANA KONU (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
393
Cevap
8
Favori
26.368
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Xloud

Konuşma sesinde sorun var sanırım hep derinden yada ekolu geldiğini söylüyorlar herkeste böyle mi servise verilse sonuç ne olur?

telefon çağrı ayarlarında gürültü yü kapadınızmı?
  • telefon çağrı ayarlarında gürültü yü kapadınızmı?
  • Arkadaşlar,

Telefonum v1.12 versiyon yazılıma sahip, sizlere destek olmak için telefonumun TWRP rom'u yükledim ve yazılımı sizlere TTTEAM ulaştırdı. Artık telefonumdan bu TWRP yi kaldırmak istiyorum. Bunun için sanırım orjianl v1.12 ROM'a ihtiyaç var. Bu ROM konusunda bana destek olabilecek bir arkadaş var mıdır?

Teşekkürler
  • arkadaşlar telefonun bataryası düşük pil uyarısı verir vermez kapanıyor. batarya sorunu nedeniyle servise telefonunu gönderen oldu mu? bir de android 6.0 güncellemesi ne zaman gelecek acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ufuklarotesi

arkadaşlar telefonun bataryası düşük pil uyarısı verir vermez kapanıyor. batarya sorunu nedeniyle servise telefonunu gönderen oldu mu? bir de android 6.0 güncellemesi ne zaman gelecek acaba?

froumdakiler dail hiç kimse TT deki adamları sıkıştırmadığı için bu adamlar bu güncellemeyi yapmayacak. Tekrar tekrar söylüyorum, hem twitter hemde facebook takı tt175 sayfalarına şikyet mesajı yazın lütfen
  • Bi tarafimla guldum

Türk Telekom TT175 ANA KONU
  • quote:

Orijinalden alıntı: stat

Arkadaşlar,

Telefonum v1.12 versiyon yazılıma sahip, sizlere destek olmak için telefonumun TWRP rom'u yükledim ve yazılımı sizlere TTTEAM ulaştırdı. Artık telefonumdan bu TWRP yi kaldırmak istiyorum. Bunun için sanırım orjianl v1.12 ROM'a ihtiyaç var. Bu ROM konusunda bana destek olabilecek bir arkadaş var mıdır?

Teşekkürler

http://forum.one-teams.com/Konu-Turk-Telekom-TT175-Stock-Rom-by-AzadGLR burdan orjinal romu yükleyebilirsin

• quote:

arkadaşlar telefonun bataryası düşük pil uyarısı verir vermez kapanıyor. batarya sorunu nedeniyle servise telefonunu gönderen oldu mu? bir de android 6.0 güncellemesi ne zaman gelecek acaba?

aynen.onun çöüzümü.önce şarj 15 iken falan.telefonu pil tasarrufa al ve uçak modunu aç.bu tamamen uzun sürecek bitmesi.bu pili dip deşarj.sonra telefonu kapalı iken şarja koy.sonra şarjdan çekip aç.5 dakka bekle.tekrar telefonu kapa.tam şarj olmasını bekle.sonra telefon ikinci tam şarjdeyken şarj aleti takılıyken aç.güle güle kullan.kapanma sorunu gidecektir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: eozenir

quote:

aynen.onun çöüzümü.önce şarj 15 iken falan.telefonu pil tasarrufa al ve uçak modunu aç.bu tamamen uzun sürecek bitmesi.bu pili dip deşarj.sonra telefonu kapalı iken şarja koy.sonra şarjdan çekip aç.5 dakka bekle.tekrar telefonu kapa.tam şarj olmasını bekle.sonra telefon ikinci tam şarjdeyken şarj aleti takılıyken aç.güle güle kullan.kapanma sorunu gidecektir.

:D bulmaca gibi olmuş. umarım faydası olur deneyeceğim.

• quote:

quote:

quote:

biraz daha anlaşılır bir şekilde yazar mısın
    "bu pili dip deşarj.sonra telefonu kapalı iken şarja koy.sonra şarjdan çekip aç.5 dakka bekle.tekrar telefonu kapa.tam şarj olmasını bekle.sonra telefon ikinci tam şarjdeyken şarj aleti takılıyken aç."

bu kısım kopuk kopuk. tam anlaşılmıyor ne yapılması gereken

• quote:

quote:

quote:

quote:

biraz daha anlaşılır bir şekilde yazar mısın
    "bu pili dip deşarj.sonra telefonu kapalı iken şarja koy.sonra şarjdan çekip aç.5 dakka bekle.tekrar telefonu kapa.tam şarj olmasını bekle.sonra telefon ikinci tam şarjdeyken şarj aleti takılıyken aç."

bu kısım kopuk kopuk. tam anlaşılmıyor ne yapılması gereken

telefon %15 e gelince kapanıyor demişsin.yüzde 15 e gelince tasarruf modunu ve uçak modunu aç. öylece bırak telefonu bitene kadar.bir günde sürebilir.led ışık hiç yanmayıncaya kadar bitsin tamamen.sonra kapalı şarja tak. tam şarj olsun ama kapalı şekilde.sonra şarjdan çıkar. aç 5 dakka bekle tekrar kapa şarja tak. ve sonrasında yarım saat sonra şarja iken aç tamamdır.

• root atılıyor mu bu telefona
  • Beyler telefonu geçen sene 900 muş ben dün 600 e ttnetten aldim nasil fiyat uygunmu sony m4 aquadan geçtim umarim memnun eder kalirim varmi tavsiyesi olan

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bilgi verecek arkadaslara simdiden hayırlısı teskkrur ederim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • eozenir kullanıcısına yanıt
    Hocam o rom zaten benim rom.
    Bu rom ROOT lu. Ben root'u kaldırdım ama ROM kısmına yüklediğim TWRP den kurtulmak istiyorum.
  • Bu ne kadar mal bi telefon herşeyi eksik , mesaj grubu oluşturmayı bilen varsa yardım edebilirmi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadalar telefonu usb görmiyor pc ye bağlayınca şarj oluyor ama usb bellek gibi görmüyor ne yapabilirim
  • Arkadaşlar uygulama yerleri değişmiyor anasaydada nasıl değiştirilir ?

• Atkadaslar telefonu servise nasil gonderiyoruz acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: fenerliyizbizler

Atkadaslar telefonu servise nasil gonderiyoruz acaba

destek bilişim en iyisi.teleservice berbat
  • 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.