Şimdi Ara

Türk Telekom TT175 ANA KONU (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
393
Cevap
8
Favori
26.370
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • V1.12 rom sahibi olan arkadaslar romu paylasabilirmi acaba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kameradan dertli olanlar için linkteki cam uygulaması tavsiye ediyorum. Yüklediğim romdaki stock uygulamadır. Umarım düzgün çalışır.
    Bir kaç örnek fotoğraf yüklüyorum.
    https://db.tt/CJSiSEMN
    https://forum.donanimhaber.com/images/upfiles/2268677/4fb53db7-4c3a-41fa-9296-6b79eb3d1e2b.jpg
    https://forum.donanimhaber.com/images/upfiles/2268677/4fb53db7-4c3a-41fa-9296-6b79eb3d1e2b.jpg
    https://forum.donanimhaber.com/images/upfiles/2268677/f4357cbc-d90c-4f73-bc0e-1c0b92b58e0e.jpg
     Türk Telekom TT175 ANA KONU

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gogar -- 14 Mayıs 2016; 20:14:44 >

• Arkadaşlar bize güncelleme gelmedi ne yapmamız gerekir acaba.bu guncellemeyi başka yerden bulup indirme imkanımız var mı

• http://forum.one-teams.com/Konu-ROM-5-1-1-PORT-TT175-AOSP-NEXUS-by-EmreSaygin?pid=19248#pid19248

custom rom arkadaşlar. elephone dan uyarlama.
    Emrecan arkadaşımızın portu
  • HERKES ROM SORUYORDU.
    ROMLARI VERİYORUM KİMSEDEN BİR YORUM<AÇIKLAMA YOK!!
    http://forum.one-teams.com/Konu-PORT-ROM-5-1-1-Resurrection-Remix-5-5-9-for-TT175
    by EMRESAYGIN
    DENEYİN AMA ÖNCE KENDİ ROMUNUZUN YEDEĞİNİ ALIN
  • Selam arkadaslar interneti kapattigim halde ekrani kilitliyorum ama surekli ekran isigi aciliyor yardim lutfen.

• quote:

Orijinalden alıntı: ak.ali

Selam arkadaslar interneti kapattigim halde ekrani kilitliyorum ama surekli ekran isigi aciliyor yardim lutfen.

onu bendede bir program yapıyodu ama hangi program yapıyo bulamadım.bende sadece güvenilir geliştiricilerin uygulamasını yükledim kalktı o sorun.sinir bozucu bişeydi
  • Teleservice işi düşüp TT175 den memnun olan var mı ?

Sıfır telefon kutudan arızalı çıktı. Kendi kendine kapanıyor durduk yere bayi değiştirmedi mecbur servise kendimiz götürdük. İşin garibi taaa istanbudaymış izmirden oraya gidiyor.
    1 gün sonra verdik servise 10 küsür gün serviste durdu değişim istediğimi belirtmeme rağmen yazılım atıldı ve geri yollandı. Gidip aldım baktım gene aynı sorun gene aynı gün verdim. Tekrar doa kapsamında değişim şöyle böyle yazdırdık.

Aradan 13 gün geçti ve anakartını değiştirmişler. Cihaz bir geldi kasasında tırnak girecek kadar açıklık var. Sırf bu olsa iyi alt kısımda kasa kapanmadığı için servis japonla yapıştırmış o japonu boca ettiği için yandan çitaya oradan ekranın camına kadar gelmiş ve kurumuş. Bu haliyle imza atmayıp teslim almadım. Tekrar değişim için geri yollandı ama benim artık bu cihazın sıfırı ile değişeceğine umudum kalmadı.

Türktelekom sağolsun bana teleservice numarasını veriyor. Arıyorum tuşluyorum müşteri hizmetlerine bağlanma diye bir şey yok bant kaydı kadın bana sistemde gördüğüm şeyleri okuyor.

Fax numaraları var bilirsiniz istanbul ankara izmir dahil 3 er kere böyle böyle anlatıp fax çektiğim halde 1 Allahın kulu geri dönmedi.

Bayi zaten kutusu boş çıksa bile sorumluluğu yok sattım bitti gitti gardaşım modunda olduğu için sorumluluk SIFIR. Rakam ile 0 o yüzden bayi alakasız. Müşteri hizmetleri ilgisiz zaten.

Baktım olmuyor etmiyor cihaz 3 keredir git gel serviste sürünüyor 1 aydır. Daha telefonu adam gibi toplasanız 1 gün bile kullanamadım. Dilekçemi belgeleri evrakları hazırladım. Kısmetse de tüketici hakem heyetine başvuracağım. O yüzden de buralara yazıyorum ki tt175'i alırken çok iyi düşünün bende almadan öncesi araştırdım bin tane sorun okudum ama kendime de '' ya onlar yaşamış benim benzer sorunları yaşacağım kesin mi ? '' diye söylenip aldım. Almaz olaymışım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OrcunFix -- 27 Mayıs 2016; 19:00:23 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Python

Teleservice işi düşüp TT175 den memnun olan var mı ?

Sıfır telefon kutudan arızalı çıktı. Kendi kendine kapanıyor durduk yere bayi değiştirmedi mecbur servise kendimiz götürdük. İşin garibi taaa istanbudaymış izmirden oraya gidiyor.
    1 gün sonra verdik servise 10 küsür gün serviste durdu değişim istediğimi belirtmeme rağmen yazılım atıldı ve geri yollandı. Gidip aldım baktım gene aynı sorun gene aynı gün verdim. Tekrar doa kapsamında değişim şöyle böyle yazdırdık.

Aradan 13 gün geçti ve anakartını değiştirmişler. Cihaz bir geldi kasasında tırnak girecek kadar açıklık var. Sırf bu olsa iyi alt kısımda kasa kapanmadığı için servis japonla yapıştırmış o japonu boca ettiği için yandan çitaya oradan ekranın camına kadar gelmiş ve kurumuş. Bu haliyle imza atmayıp teslim almadım. Tekrar değişim için geri yollandı ama benim artık bu cihazın sıfırı ile değişeceğine umudum kalmadı.

Türktelekom sağolsun bana teleservice numarasını veriyor. Arıyorum tuşluyorum müşteri hizmetlerine bağlanma diye bir şey yok bant kaydı kadın bana sistemde gördüğüm şeyleri okuyor.

Fax numaraları var bilirsiniz istanbul ankara izmir dahil 3 er kere böyle böyle anlatıp fax çektiğim halde 1 Allahın kulu geri dönmedi.

Bayi zaten kutusu boş çıksa bile sorumluluğu yok sattım bitti gitti gardaşım modunda olduğu için sorumluluk SIFIR. Rakam ile 0 o yüzden bayi alakasız. Müşteri hizmetleri ilgisiz zaten.

Baktım olmuyor etmiyor cihaz 3 keredir git gel serviste sürünüyor 1 aydır. Daha telefonu 1 saat bile kullanamadım. Dilekçemi belgeleri evrakları hazırladım. Kısmetse de tüketici hakem heyetine başvuracağım. O yüzden de buralara yazıyorum ki tt175'i alırken çok iyi düşünün bende almadan öncesi araştırdım bin tane sorun okudum ama kendime de '' ya onlar yaşamış benim benzer sorunları yaşacağım kesin mi ? '' diye söylenip aldım. Almaz olaymışım.

geçmiş olsun.vakit kaybetmeden tüketici hakem heyetine dostum. ayrıca o nasıl bayi öyle..iade hakkın hertürlü var.biraz zorlasaydın keşke.

• Teşekkürler. Bayi gram ilgilenmiyor. Ben bayinin yetkilisi dahil konuştum hadi dedim bari siz verin servise ben neden uğraşayım ? bana adam '' Biz o sorumluluğu almıyoruz siz gidip servise vereceksiniz. '' Yok bayide bir şey olursaymış yok çalınırsaymış yok bilmemne olursaymış bana 1 saat saydırıyor. E iyi güzel de benim mağduriyetimi çözmüyor ki diyorum adamın umurunda değil. Hatta kılavuzu açıyorum 38. sayfasında kendi kılavuzu koyan türktelekom belirtmiş.

Ne bayi ne de türktelekom ilgilenmiyor. Ben taaa müdürlüklere bilmemnerelere kadar fax çektim güzelce yani gene ulaşan yok. Sorunumu çözen yok mecbur uğraşacağım bakalım. Allah bilir kaç ayda sonuçlanacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OrcunFix -- 27 Mayıs 2016; 0:53:33 >

• Teleservice pişmankıktır bendede şuan yedek olarak tt175 var asil cihazın lenovo 4 kere oldu gitti gitti geldi anakarti değişmesine rağmen sorunu gideremiyorlar

• fatihfato F kullanıcısına yanıt
    Teleservice memnun olanda var. Ama olmayan baya çoğunlukta yani işleyişleri bile garip sıra alıyorum güzel ama ya kadın seni 2 cümleni dinliyor kafasına göre yazıyor. Hele ki 6 banktan 2 si çalışıyorsa içersi doluveriyor hemen. Oraya gelenleri mecbur dinliyorsun adamın biri var 9-10 keredir falan gelip gidiyormuş hala sorunu düzelmemiş. Telefonu 3 aydır servisteymiş toplamda daha diyor 1 hafta kullanamadım. Bağırış çağırış falan yani ilgili bile yok. Bunlar oluyor yetkili beyefendiler dışardan dondurma almışlar onları yiyorlar. Böyle sorumsuzluk olur mu ? sen önce orada ki mağdurlarla ilgilen zaten sıra uçmuş gelmek bilmiyor. Güya önümde 2 kişi vardı 45 dk sıra bekledim.

TT175 fena cihaz değil bende o yüzden aldım. Ekran büyük parmak izi okuyucu falan derken birde incelemelerde de fena değildi falan pek araştırmadım sonra çek Allah çek. Bu işin çözüleceği yok mecbur bu sabah verdim THH dilekçeyi de 4-5 ayı bulur denildi ama yapacak bir şey yok. Böyle bu telefonu bin kere git gele yollayacaklar.

• quote:

Teleservice memnun olanda var. Ama olmayan baya çoğunlukta yani işleyişleri bile garip sıra alıyorum güzel ama ya kadın seni 2 cümleni dinliyor kafasına göre yazıyor. Hele ki 6 banktan 2 si çalışıyorsa içersi doluveriyor hemen. Oraya gelenleri mecbur dinliyorsun adamın biri var 9-10 keredir falan gelip gidiyormuş hala sorunu düzelmemiş. Telefonu 3 aydır servisteymiş toplamda daha diyor 1 hafta kullanamadım. Bağırış çağırış falan yani ilgili bile yok. Bunlar oluyor yetkili beyefendiler dışardan dondurma almışlar onları yiyorlar. Böyle sorumsuzluk olur mu ? sen önce orada ki mağdurlarla ilgilen zaten sıra uçmuş gelmek bilmiyor. Güya önümde 2 kişi vardı 45 dk sıra bekledim.

TT175 fena cihaz değil bende o yüzden aldım. Ekran büyük parmak izi okuyucu falan derken birde incelemelerde de fena değildi falan pek araştırmadım sonra çek Allah çek. Bu işin çözüleceği yok mecbur bu sabah verdim THH dilekçeyi de 4-5 ayı bulur denildi ama yapacak bir şey yok. Böyle bu telefonu bin kere git gele yollayacaklar.

aynı sorunu bende yaşadım.öncelikle teleservice berbat bunun bir servisi daha vardı unuttum şimdi.isterseniz onu vereyim.telefonum hemen düzeltildi yazılımsal problemmiş o verdiğim firma zte
    ürünlerini birebir tek yetkili distürbütörü serviste direk değişim yapıyolar yazılımsal değilse.isterseniz bulurum o firmayı.kullanım klavuzundada vardır aslında

• eozenir kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler. Destech diye bir servisi daha var. Ben ilk yolladığımda teleservice yazılımı atmış o doğruydu ama cihazın sıkıntısı durduk yere çat diye kapanıyor. Bu sorun menüde gezerken işte boşta dursa bile 2-3 dk sonra gidiyor. Sonra açmaya çalışıyorum ya açılmıyor şarjı yok vs. diye yada açılıyor ama önceden kapandığından çok daha az şarjı oluyor yüzde 60 larda mesela gidiyor. Sonra bir bakıyorum yüzde 15 ben ilk gün bunları biraz test ettim. Cihazı şarja taktım o arada bütün benchmark ne varsa çalıştırdım. Ve hiç kapanmadı ama ta ki şarjdan çektim hoppala 5 dk olmadan gene gitti. Reset atsa eğer tamam diyeceğim ki yazılım ama ya pil sorunlu yada anakartta sıkıntı var. Ben teleservice büyük bir firma olarak düşündüğüm için verdim ama olacak iş değil köşebaşı tuvaletten bozma ufak her sorunu hallederiz abi diyen telefoncu gibi işliyor. Ki ben değişim istedim çünkü kutudan ayıplı mal olarak çıktı ha sonradan 3-5 ay sonra olsa tamam diyeyim. Ben thh bugün şikayeti verdim bütün detayları öğrendim. Eğer cihaz geri gelirse ve sorun düzelmişse alabilirim veya almayadabilirim. hani tamam anakart değişsin ama orasından burasında japon yapıştırıcı izleri çok abzürd oldu bu arka metal kısımla öne doğru resmen tırnak giriyor öyle açıklık vardı. Hani tamam işi düzgün yapsalar eyvallah ama sıfır cihazı veriyorum ve durum ortada bu arada cihaz eski logolu kutusuydu belki yeni serilerde yeni kutuda değişmiştir bilemiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OrcunFix -- 27 Mayıs 2016; 19:17:50 >

• quote:

Teşekkürler. Destech diye bir servisi daha var. Ben ilk yolladığımda teleservice yazılımı atmış o doğruydu ama cihazın sıkıntısı durduk yere çat diye kapanıyor. Bu sorun menüde gezerken işte boşta dursa bile 2-3 dk sonra gidiyor. Sonra açmaya çalışıyorum ya açılmıyor şarjı yok vs. diye yada açılıyor ama önceden kapandığından çok daha az şarjı oluyor yüzde 60 larda mesela gidiyor. Sonra bir bakıyorum yüzde 15 ben ilk gün bunları biraz test ettim. Cihazı şarja taktım o arada bütün benchmark ne varsa çalıştırdım. Ve hiç kapanmadı ama ta ki şarjdan çektim hoppala 5 dk olmadan gene gitti. Reset atsa eğer tamam diyeceğim ki yazılım ama ya pil sorunlu yada anakartta sıkıntı var. Ben teleservice büyük bir firma olarak düşündüğüm için verdim ama olacak iş değil köşebaşı tuvaletten bozma ufak her sorunu hallederiz abi diyen telefoncu gibi işliyor. Ki ben değişim istedim çünkü kutudan ayıplı mal olarak çıktı ha sonradan 3-5 ay sonra olsa tamam diyeyim. Ben thh bugün şikayeti verdim bütün detayları öğrendim. Eğer cihaz geri gelirse ve sorun düzelmişse alabilirim veya almayadabilirim. hani tamam anakart değişsin ama orasından burasında japon yapıştırıcı izleri çok abzürd oldu bu arka metal kısımla öne doğru resmen tırnak giriyor öyle açıklık vardı. Hani tamam işi düzgün yapsalar eyvallah ama sıfır cihazı veriyorum ve durum ortada bu arada cihaz eski logolu kutusuydu belki yeni serilerde yeni kutuda değişmiştir bilemiyorum.

haklısın çok sinir bozucu durum bendekide eski logolu şu an yeni logolu değil.ben bu cihaz için ayrıcada yeni logolu orijinal telekomun ekan koruyucusunu bile aldım cam çizilmesin diye
    ama sizin durumunuz gereçkten çok zor.bencede sizin değişim hakkınız böle rezillik olamaz.japonla yapıştırma falan.ben telefonu orda kırarım heralde içlerinde hepsinin

• eozenir kullanıcısına yanıt
    Bakalım Allah büyük hakkımızı arayacağız. Japon, yani kasayı kapatamamışlar yapamamışlar onun için japonla denemişler. O japon alt köşeden akmış. Ekranın sağ altı camına kadar işlemiş. Hani eğer kozmetik kusuru olmasaydı sorunda düzelseydi ben neden almayım ne yapayım derdim ki ya olsun anakartı değişti sıfır sorun kasada da sıkıntı yok falan hiç düşünmeyecektim. Allah büyük işte imzalatıyorlar ya alındığına dair ben kıllandım çünkü önce bana belgeyi uzatıyorlar. Dedim ya bakacağım onda bile diyorum bakın hanımefendi yandan akmış ekranda lekesi var. Kasada bakın açıklık var kadın yarım saat inceliyor. Sanki ben o dk orada yapmışım gibi birde utanmasa suçlayacak. Sonra almayacak mısınız ? diyor. Yani peygamber sabrı lazım ki anca öyle baş edebilin.
  • quote:

Bakalım Allah büyük hakkımızı arayacağız. Japon, yani kasayı kapatamamışlar yapamamışlar onun için japonla denemişler. O japon alt köşeden akmış. Ekranın sağ altı camına kadar işlemiş. Hani eğer kozmetik kusuru olmasaydı sorunda düzelseydi ben neden almayım ne yapayım derdim ki ya olsun anakartı değişti sıfır sorun kasada da sıkıntı yok falan hiç düşünmeyecektim. Allah büyük işte imzalatıyorlar ya alındığına dair ben kıllandım çünkü önce bana belgeyi uzatıyorlar. Dedim ya bakacağım onda bile diyorum bakın hanımefendi yandan akmış ekranda lekesi var. Kasada bakın açıklık var kadın yarım saat inceliyor. Sanki ben o dk orada yapmışım gibi birde utanmasa suçlayacak. Sonra almayacak mısınız ? diyor. Yani peygamber sabrı lazım ki anca öyle baş edebilin.

valla sende peygamber sabrıvarmış dostum.

• Nasıl rom'u telefondan nasıl alabilirim'i anlatırsan ben paylaşırım. Bu arada telefonumu 4-5 ay önce aldım. Çok şükür biir sıkıntı yaşatmadı. Şarjım ortala 2 gün gidiyor. 13-14 saat bluetooth açık halde. Oyun oynamıyorum.
  •  Türk Telekom TT175 ANA KONU

TT175 İçin Orijinal Ekran Koruyucu
    Tanesi 25 TL dir
    isteyenler bana ulaşabilir özel mesaj yoluyla.

• arkadaşlar tt175 için android 6.0 marshmallow ne zaman gelicek? bir de dün telefonun kendi hafızasında bulunan resimlerin hepsi birden kayboldu. sd karttakiler duruyor. telefon hafızasındaki bütün resimler silindi. nasıl oldu anlamadım. durduk yere gitti. var mı böyle bir sorunla karşılaşan?
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.