Şimdi Ara

Türk Telekom REZALETİ - SON EDİT (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
204
Cevap
3
Favori
19.753
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
350 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Linkedin’den CEO Paul Doany’e yazın. İlgileniyorlar hemen.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu konuda Dsmart İnternet'i kutluyorum. Hakkında ne kadar olumsuz yorum olsada yaklaşık 4 yıldır kullandığım Dsmart İnternet beni hiç mağdur etmedi.
    Sözleşme bitti, fiyatı düşürerek yeniledik, tekrar bitti yine aynı fiyattan yeniledik. Hatta yanlış anlaşılma olmuş fatura tutarında, aynı dakikada düzelttiler. Modem eskidi dedim, 2 gün içinde kendileri yeni modem getirdi kurdu gitti. Taşıma istedim, cumartesi günü akşam 6 da kayıt açtım, ertesi gün pazar olmasına rağmen 10 da gelip açtılar, 11 de sinyali verdiler.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Benim taşındığım binada altyapı yoktu yeni bina olmasından dolayı. BTKya şikayet ettim fatura geliyor diye. Adamlar İnternet kullanımının olmadığı günden itibaren tüm faturalarımı sildi. Şikayet edeceğiniz yer BTK

• Tüketici heyetine git. 15 gün süre tanınıyor tt ye. eğer bağlamazlarsa taahhüt cezası ödemeksizin iptal etme hakkın oluyor. kardeşime de aynısı oldu. başvurduk tüketici heyetine. bağlamadılar biz de iptal ettirdik.
  • Sizin yerinizde olsam mahkemeye verirdim.
    Gerçi adalet mi kaldı ülkede dediğinizi duyar gibiyim.
    Ama olsun.Denemek lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ~Lion King~

quote:

Orijinalden alıntı: Stand Alone

Gel bakalım senden açıklama bekliyoruz.

İnternet kısmı başka mobil kısmı başka 5 senedir kullanıyorum en ufak sorun yaşamadım. Bahsedilen fazla fatura muhabbeti 1 kere başıma gelmedi.

İyi bakalım öyle olsun seni şeker çocuk.

• Kardeşim selam, valla konuyu tam okuyamadım. sorun devam ediyorsa linkedin'den turk telekom ceo su paul donay var adam bızzat ılgılenıp halledıyor. linkedinden adamı bul dırek ona yaz herkese gorunur sekılde
  • Hocam bende evime internet talebinde bulunmuştum yıllar önce gelip bağlamadılar sebebi de port yokmuş hat yokmuş bilmem ne, internete baktım herkes bu durumu kabullenmiş sineye çekmiş çoğu kişi vazgeçmiş internet bağlatmaktan vs. Benim tabi yapım gereği bi işe yapıştım mı bırakmam sonuna kadar giderim, (hala pek çok konuda takibim vardır, ilçemdeki bütün kargolar beni bilir o gün gelen kargo önce bana gönderilir telefon açarlar kargonuz geldi diye o derece bezdirdim insanları), neyse gittim türk telekom müdürlüğüne yok altyapı yok, bilmem ne yok dedim peki ertesi gün yine gittim dedim var mı bir gelişme? Adam şaşırdı tabi, dedi yok daha dün gelmiştiniz olsun dedim merak ettim, yok dedi tabi bu, ertesi gün yine, 3, 5, 10 kere gittim, o arada önüme gelen her yere şikayet ediyorum, türk telekoma özellikle şikayet oluşturuyorum arayıp, kaydınız var diyorlar, olsun diyorum o kayıt ile ilgilenilmediği için şikayet ediyorum o zaman diyorum, bunlar her seferinde işleme koymak zorunda ve incelemek zorunda, neyse artık projeleri çizimleri göstermeye başladılar, her gittiğimde de dilekçe vs. yazıyorum bu arada, planlarını anlatmaya başladılar, böyle böyle gidip gelip oldum sırf yıldırmak için vaktim yok ama bir şekilde vakit bulunca hemen damlıyordum oraya oradan geçerken yol üstü falan, en sonunda bunların başları mı proje yöneticisi mi ne çağardı yanına, bak kardeşim dedi senin eve internet bağlayacağız ama kimseye söylemeyeceksin, apartmanda yan apartmanlarda vs. ve ertesi gün gelip interneti bağladılar.

Yani diyeceğim o ki bunlar istese yaparlar kardeş, bilmem nerden anasının gözünden çeker o kabloyu yine yapar yapacağı varsa. Umarım anlatabilmişimdir ;)

• bana altyapınız uygun deyip 50mb hızla internet saatılar...
    bağladıkları aydan bugüne hızım 22-23 üstünü görmedi. Gördüyse de hep koptu..
    8 ay şikayet kaydı açtım bi şekilde kapadılar yine açtım.
    sonunda bi tanıdıkla gn müdürlükten birilerini dürttüm. Biri apartmana geldi ve abi sizin apartman 24 ü anca destekliyor dedi:)
    8 ay paramı fazlasıyla aldılar. taahhüde uymadıklarından iptal istediğimi cayma ücreti çıkartmamaları gerektiğini söyledim.
    590 tl cayma + iptal ettirdiğim halde 1 aylık fatura gönderdiler.
    dedim siz kaşındınız. Verdim hakem heyetine savunma istedi hakem heyeti ve savunma aşamasında 590 tl lik caymayı 160' a tam faturayı ise yarısına düşürdüler.
    daha arayan soran yok. THH işlemi de devam ediyor. Ancak ben fazladan aldıkları 8 ay için de iade talebinde bulundum merakla bekliyorum sonucu.. ocak başı yapmışım şikayeti..

• aynisi bizimkilere oldu tasindilar 6-7 ay nakil beklediler ben TR ye ziyarete gittigimde bagirip cagirip faturalarida iptal ettirip kapattirdim. Sonra Superonline almislar galiba simdi memnunlar.

o zaman forumlarda okumustum 2 yil nakil bekleyen vardi Allah bunlarin belasini versin insallah issiz kalirlar.
  • Benimde başıma böyle bir olay gelmişti. Müşteri temsilcilerine sinirden öyle bir küfürler ettim ki. Soy sop hiçbirşey bırakmadım. Beni şikayet edeceklerini söylediler. Onlar öyle söyleyince ben küçükten büyüğe herkesi zikrettim yine. Sonuç şikayet yok. Ertesi gün tüm işler yoluna girer.
  • Ben 6 sene önce konyadan istanbula taşıtmıştım 1 hafta sürmemişti

• türkiyede türktelekomda isminde firma ile sorun yaşandığında çözülmesi için yurd dışında elin yabancısından destek bekler hale geldik..

• Viral reklam koktu

• Bende türk telekomu internetimi nakil ettirmiştim nakil için gelizcez dediler gelmeyince aradım sordum bulunduğunuz apartmanda internet yok dediler halbuki var Öyle böyle iptal ettim 400 lira mecbur iptal parası ödemek zorunda kaldım..

Sonra Süperonline başvurdum internet var apatmanınızda 1 hafta içinde kurarız dediler gelip kurdular 1 ay interneti sorunsuz kullandım ve aradılar 1 ay sonra internet faturası oluşturamıyoruz apartmanınızda internet yok dediler onlardan ötürü iptal ettiler ücretsiz..

Sonra Dsmart interneti çağırdım onlarda sıkıntı olmadı 6 aydır kullanıyorum fatura geliyor çatır çatır.

Yani apartmanda herkesde internet olmasına rağmen yok diye telekomla süperonlinemi saydırırsınız vs bitmiş hizmet türkiyede
  • quote:

Orijinalden alıntı: radko

Viral reklam koktu

Milyon dolarlik sirketin ceosu gelip reklam icin benimle anlasip herkese sorun oldugunda brn cozuyorum mesajimi iletiyor yani :)))

Ayrica ne olursa olsun beni aradiklarinda internetimin kapstilmasini soyleyecegim bu saatten sonra sorunu cozmeleri umrumdada degil acikcasi.

Arandigimda buradan iletirim tekrar.

• quote:

Viral reklam koktu

Milyon dolarlik sirketin ceosu gelip reklam icin benimle anlasip herkese sorun oldugunda ben cozuyorum mesajimi iletiyor yani :)))

Ayrica ne olursa olsun beni aradiklarinda internetimin kapstilmasini soyleyecegim bu saatten sonra sorunu cozmeleri umrumdada degil acikcasi.

• quote:

Orijinalden alıntı: canermm

quote:

Viral reklam koktu

Milyon dolarlik sirketin ceosu gelip reklam icin benimle anlasip herkese sorun oldugunda brn cozuyorum mesajimi iletiyor yani :)))

Viral reklamın tanıtımı ve uygulaması gibi olmuş😅

• Paul Türkçe yazıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: haldir54

ben 3 senedir altyapı bekliyorum 3 sene oldu dilekçe vereli hala gelen giden yok ben nabayım uydunet gibi bişey kullanıyorum mecbur

Port yok muhabbeti yüzünden 3 yıl oturduğum güzelim evimden taşınmak zorunda kaldım. Ettiğim lanetlerin haddi hesabı yok.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.