Şimdi Ara

Türk Telekom Müşteri Hizmetleri Kapandı mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
1
Favori
7.193
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 444 1 444 Nolu telefonu arıyorum hiç kimse açmıyor ttelekom müşteri hizmetlerimi kapandı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: reyes_19

444 1 500 u ara

Açan yok

• 05079854930 bunu ara
  • quote:

Orijinalden alıntı: reyes_19

En olmadi twitter dan yaz hocam arasınlar

En iyisi Türk Telekoma kayyum atamak

• Öyle saçmalık mı olur açmıyor ne ya

Türk telekom bitmiş inşallah batarlar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Açan yok

• İşlerine gelmiyordur açmak.
  • Nasıl açan yok? Müşteri temsilcisi mi çıkmıyor? Yoksa bant kaydı da mı çıkmıyor?
    Ben 444 1 444'i aradım. "Türk Telekom müşteri hizmetlerine hoş geldiniz. Mobil için 1'i, sabit internet için 2'yi, ev telefonu için 3'ü, tivibu için 4 tuşlayın. Menüyü tekrar dinlemek için lütfen yıldızı tuşlayınız" diyor. 1'i tuşladım. Bir yere bağlandı. İşim olmadığı için kapattım.
  • 444 1 444 ses duyunca sırasıyla 1 2 0 müşteri hizmetlerine bağlar geri kalan sizin mahreminiz artık

• quote:

Orijinalden alıntı: DoubleDragon

Nasıl açan yok? Müşteri temsilcisi mi çıkmıyor? Yoksa bant kaydı da mı çıkmıyor?
    Ben 444 1 444'i aradım. "Türk Telekom müşteri hizmetlerine hoş geldiniz. Mobil için 1'i, sabit internet için 2'yi, ev telefonu için 3'ü, tivibu için 4 tuşlayın. Menüyü tekrar dinlemek için lütfen yıldızı tuşlayınız" diyor. 1'i tuşladım. Bir yere bağlandı. İşim olmadığı için kapattım.

Bugün "Telsiz Kullanım Ücreti" ile ilgili bir şey sormak için 444 1 444'i aradım. Bant kaydından başka bir şey çıkmadı. Mobil için 1'i tuşladım. Ama müşteri hizmetlerine bağlanmadı. İlk aradığımda tam müşteri hizmetlerine bağlanacakken telefon kapandı. Tekrar aradım, "işleminiz şu an gerçekleştirilemiyor" diyor.

Müşteri hizmetlerini kapattı galiba

• DoubleDragon D kullanıcısına yanıt
    500 u arayin 444 den bağlanilamiyor musteri hizmetlerine

• quote:

Orijinalden alıntı: Crazy Goat

500 u arayin 444 den bağlanilamiyor musteri hizmetlerine

İkisi de aynı şey. 444 1 444'ü arayıp 1'i tuşlayınca Avea'ya yönlendiriyor. 444 1 500'ü arayınca direk Avea çıkıyor.
    Ama sonrasında değişen bir şey yok. Müşteri temsilcisine bağlanmıyor.
    hocam ben baglandim hatta sebeke cekimi hakkinda şikayetimi soyledim

1 i seciyorsunuz ya mobil diyorsunuz sonra gelen seceneklerden birini secin oradan sonra musteri hizmetlerine baglanilabiliyor

• 4441500 arayın niye uğraşıyonuz her hangi 1menuye girin sonra 0 @ basın

• Ben de dediğiniz gibi yapıyorum. Bant kaydı çıkıyor. Müşteri temsilcisi için 0'a basın diyor. Basıyorum; "işleminiz şu an gerçekleştirilemiyor" diyor.

Sadece bana olmuyor ki diğer arkadaşlar da müşteri temsilcisine bağlanamamışlar.
    Daha dün bağlandım hat ile ilgili sorun vardır başka numaradan ulaşın kendi numaranız ile işlem yaparsınız

Karşı tarafta yani aradığın şirkette çağrı merkezindeki personel tarafında otomatik olarak meşgule düşürülecek (işleminiz gerçekleştirilemiyor) veya cevap verilmeyecek şekilde ayarlanmış olabilir..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.